איפור קבוע

איפור קבוע | אקסניה

איפור קבוע היא שיטה קוסמטית המיועדת לעצב את פנייך לאורך זמן רב, ומחליפה את הטקס היומי (או לפחות חלק גדול ממנו) של התאפרות בבוקר. איפור קבוע מתבצע בדרך כלל בעור הפנים; שפתיים, עפעפיים וגבות. נשים משתמשות באיפור קבוע כדרך לטפל בתהליכים שקרו בגוף כתוצאה מהתבגרות, הפרעה גנטית, נקודות חן או אירועים טראומטיים הפגעו במראה שלהן. באמצעות איפור קבוע ניתן גם להסתיר צלקות מסוימות שהן תמיד רצו להוריד, ולא ידעו איך.

איפור קבוע בפנים

איפור קבוע – שיטות העבודה

אחת הדרכים בה משתמשים באופן הכי נפוץ באיפור קבוע היא מיקרובליידינג לגבות. דרכים אחרות כוללות שזירת ריסים, מילוי שפתיים, הדגשת העיניים במקום האייליינר והרבה שיטות נוספות. המטרה היא בעיקר לתת לך מראה מדהים, ללא צורך בהתארגנות בוקר שלפעמים לוקחת פשוט הרבה מידי זמן ושמה אותך במצב בו את לחוצה להגיע לסידורים שלך, או חמור יותר, מבטלת אותן.

איפור קבוע בדרך כלל נשאר על פנייך למשך שנה ולפעמים יותר, בהתאם לאיכות העבודה ולחומרים בהם המאפרת השתמשה. בשנה הזאת התארגנות הבוקר נחסכת ממך, אך אני עדיין ממליצה בחום לקבוע תור לבדיקה תקופתית בהתאם להמלצת המאפרת. המשימה שלנו היא לוודא שאת לא רק חוסכת את זמן ההתארגנות בבוקר, המשימה שלנו היא גם לוודא שאת נראית טיפ טופ.

אז מהם היתרונות המרכזיים באיפור קבוע?

  • ניתן לתקן באופן קוסמטי בעיות אסתטיות כתוצאה בבעיות קודמות.
  • אם את אלרגית למוצרי איפור שונים, לא תצטרכי לחפש בתיאור של המוצרים בחנות הקוסמטיקה את המרכיבים המזיקים לבריאות שלך.
  • איפור קבוע חוסך זמן. אם את רגילה להתאפר באופן תדיר, האיפור הקבוע נשאר למשך זמן ממושך.
  • אפשר לגרום לך להיראות במיטבך למשך זמן ממושך, בצורה מקצועית ולא דורשים מאמץ ממך בכלל.
איפור קבוע

כאבים

לעיתים, יש שימוש בקעקוע באיפור קבוע. בפועל, כשאנחנו מוסיפות צבע לשפתיים שלך או גורמות לגבות שלך להיראות במיטבן, אנחנו מכניסות דיו אל תוך העור. ההליך יכול להיות מלווה בכאבים, אך יש לנו דרכים בהן נוכל לגרום לכאב להגיע למינימום. במילים אחרות, ייתכן שנוכל לגרום לך להיראות יפה וצעירה יותר ללא מאמץ וכאב מצידך. כל מה שצריך לעשות זה להגיע למרכז היופי.

סיכונים מזעריים כשעושים איפור קבוע

עצם השימוש בשיטת הקעקוע יכול לגרום לסיבוכים בריאותיים, למרות שסביר מאוד שזה לא יקרה. בשביל למנוע בעיות בריאותיות בעתיד, אנחנו נבקש ממך לדעת אם יש איזה שהן בעיות רפואיות, בין אם הן דרמטולוגיות (בעיות עור) או בעיות אחרות, גם בחלקים אחרים של הגוף. אם יש לך אלרגיות לדברים מסוימים, כמו סוגי דיו, כמובן שנצטרך לדעת את זה בשביל למנוע סיבוכים בהמשך. אם את נוטלת תרופות, מאוד חשוב שתצייני את זה בפנינו כי יש תרופות המשנות את הגוון של הקעקוע הקבוע.

בשביל לצמצם את הבעיות הללו, יש לנו במרכז מקצועית אמיתית לאיפור קבוע, עם ניסיון של שנים ומאות מטופלות מרוצות. אנחנו יודעות שנדרשת מיומנות מאוד גבוהה בשביל לבצע איפור קבוע, לכן לא נתפשר, וניתן לך רק מהמאפרות הכי מיומנות בשוק.

במרכז היופי אנחנו משתמשות רק בחומרים הכי טובים לאיפור קבוע עם המחטים הכי טובים שיש לשוק להציע. למרות שהמאפרת מאוד מיומנת, אנחנו רוצות להביא לה את החומרים הכי טובים כדי שאת תקבלי את השירות הכי טוב, ולא תרצי לבטל אותו. כמו שכתבתי כאן, איפור קבוע דורש קעקוע, ואם יש טעות, תיקון יכול לפגוע לך בעור באופן קבוע.

טיפול קוסמטי לגבות

ההבדל בין איפור קבוע לבין קעקוע

בניגוד לקעקוע, איפור קבוע לא באמת חודר כל כך עמוק בעור, ומגיע רק לשכבות חיצוניות המתחדשות באופן תדיר יחסית. זה מפחית בתחושת הכאב שלך, וגם אם יש טעות (נדיר מאוד) קל מאוד לתקן אותה. בנוסף לכך זה מסביר למה צריך לחדש אותו פעם בשנה שנתיים.

טיפול עצמי והסרת איפור קבוע

יש הרבה מאוד ערכות של איפור קבוע אותן ניתן לקנות ולבנות את האיפור הקבוע בעצמכן. הרבה מאוד נשים מתקשות עם הערכות הללו, למרות הפשטות לכאורה שהן מציעות. במילים אחרות, כדאי מאוד שתדעו שאין על מגע של מקצוענית המגיע עם אחריות.

ניתן להסיר את האיפור הקבוע בכמה שיטות – אפשר בלייזר, באמצעות חומצה, הסוואה באמצעות שימוש בצבע הדומה לצבע העור או נטרול של הגוון הקיים. למרות זאת, איפור קבוע מיועד להישאר במשך כמה שנים לפחות, לכן עדיף לעשות את זה פעם אחת בצורה טובה ומקצועית במקום לנסות להוריד ולהזיק לעור.
אנחנו עושות הכל בשביל להימנע מהסיכונים הכרוכים באיפור קבוע.
מעוניינת בפרטים נוספים? צרי קשר.

טיפולים נוספים במכון היופי של אקסניה

מה חדש אצלי באתר?

היי, כבר מיצית?

קבלי הטבה של 10% על הבנייה הראשונה בג'ל, שתחזיק 5 שבועות!

רק נשאר לך לבחור את הצבע 💅

דילוג לתוכן