איך תשמרי על איפור קבוע או מיקרובליידינג לאורך זמן? 5 דרכים מרכזיות

איפור קבוע לאקסניה

כתבתי עבורך את 5 הדרכים לשמור על טיפול איפור קבוע או מיקרובליידינג, כדי שתוכלי להנות ממנו עוד הרבה זמן. אני מאמינה שכל אחת צריכה לקבל מכל טיפול את המיטב – וזה למה המקצוענות היא דגל בשבילי.

1. שבוע ראשון רגוע – מה לעשות לאחר שעשית איפור קבוע או מיקרובליידינג?

בימים הראשונים לאחר הטיפול, אני ממליצה לא לעסוק בפעילות גופנית שעלולה לקצר משמעותית את אורך החיים של הטיפול. צבע האיילינר החדש שלך עלול לדהות משמעותית וייראה הרבה פחות מודגש. השתדלי להמנע מכל פעילות שיכולה לפגוע באיפור הקבוע. 

מה לדעת לפני שמתחילים בטיפולי איפור קבוע? – 5 טיפים לאיפור קבוע.

2. המנעי ממריחת קרמים

במיוחד כאלה עם חומרים פעילים, בין אם הטיפול הוא איפור קבוע או מיקרובליידינג. מריחה מרובה של הקרמים שלך, עלולה לגרום לדהייה של הצבע. הימנעי משימוש בחומצות, החומר הפעיל יכול להשפיע על הצבע ולהרוס את הטיפול. במידה ותרגישי יובש באיזור בו יש לך איפור קבוע או מיקרובליידינג תמרחי משחות מיוחדות. גם במקרה הזה, במידה מועטה.

3. הכניסה לבריכה אסורה!

הבריכה עלולה לפגוע בטיפול איפור קבוע או מיקרובליידינג. בהרבה בריכות בארץ משתמשים בכלור ובחומצה במים. אם נוריד מהפרק את ההשפעה של החומרים הללו על העור הרגיל בשגרה, טיפול איפור קבוע או מיקרובליידינג עלול להיות מושפע פי כמה. המטרה של אותם חומרים היא להמיס חיידקים ולכלוך. אותם חומרים גם עוזרים למערכות הבריכה לסנן את המים. בקיצור, תמנעי מלהכנס לבריכה בשבוע הראשון.

4. לא לשפשף את הקילופים

לעיתים אחרי טיפול מיקרובליידינג או איפור קבוע יכולים להופיע קילופים. העור עובר טראומה, התאים מתחדשים וחשוב לתת לגוף לעבור את התהליך בצורה טבעית. לכן, לא לגעת בו. הקילוף מפריע במיוחד בטיפולי איפור קבוע בשפתיים ובמקרים כאלה חשוב לזכור – זה רק לכמה ימים בודדים. ניתן למרוח שפתונים ומשחות נגד יובש בכמות מועטה. אז להמנע משפשופים – כן, גם אם מגרד וזה הדבר האחרון שיציל אותך.

מעוניינת לשמוע עוד על מיקרובליידינג? – המדריך המלא למיקרובליידינג

5. כדי לשמור על הצבע – המנעי מחשיפה לשמש

כידוע, העור מושפע מאוד מחשיפה לשמש. אני ממליצה להמנע מחשיפה לשמש כדי לשמור על גוון הטיפול ובשביל לשמר את הטיפול לאורך זמן במהלך מספר הימים הראשונים לאחר הטיפול. ככלל, חשיפה מרובה לשמש גורמת להזדקנות העור ומחלות נוספות. אם בחרת להיחשף בכל זאת, עשי זאת בתבונה – השתמשי במקדמי הגנה טובים והמלצתי היא גם באבקת ההגנה של חברת Noon בשם Brush & Go וגם בקרם ההגנה של חברת Sal היפנית.

 אם כבר החלטת לקבל טיפול כמו איפור קבוע או מיקרובליידינג, שיעצב לך את הפנים ויתפקד בתור כרטיס הביקור שלך – לכי למישהי מוסמכת. ראי אצלה טיפולים קודמים, ו-וודאי שהיא אכן משתמשת בחומרים הכי איכותיים שיש. אלה הפנים שלך. 

מחפשת מה צריך לדעת לפני טיפול איפור קבוע? – הכנסי ללמוד טיפים על איפור קבוע

רוצה להתייעץ איתי בנושא?

מוזמנת להתקשר אלי עוד היום, לחצי כאן לחיוג מהיר

מה חדש אצלי באתר?

היי, כבר מיצית?

קבלי הטבה של 10% על הבנייה הראשונה בג'ל, שתחזיק 5 שבועות!

רק נשאר לך לבחור את הצבע 💅

דילוג לתוכן