חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

איפור קבוע עיניים

איפור קבוע עיניים

אחד האלמנטים המשמעותיים והדומיננטיים ביותר בכל תחום איפור הפנים, הוא הדגשת העיניים על ידי איפור קבוע עיניים לקו איילינר. קו אייליינר יסודי ודייקני ישרטט את צורת העיניים בצורה מדויקת, יספק להן הדגשה ייחודית וישווה להן מראה מרהיב ועדין של עיניים צעירות ומרשימות.

באופן מפתיע נשים רבות מתקשות בציור קו אייליינר סביב העיניים, על כן אחד הפתרונות הפופולריים לקושי זה, הוא איפור קבוע לקו אייליינר. ככלל, את האיפור מבצעת קוסמטיקאית מומחה ומנוסה. התהליך כולל החדרת של פיגמנטים שמיוצרים ממינרליים טבעיים. הפיגמנטיים הללו יחדרו אל שכבת העור העליונה שסביב העיניים ובצורה הזו ניתן יהיה להשיג את המראה המבוקש מחד, ומאידך לא לפגוע באזורים שמתחת לשכבת העור.

למה מומלץ להשתמש באיפור קבוע עיניים? אחד היתרונות הבולטים בשימוש באיפור קבוע הוא העובדה שלא יהיה צורך להתאפר מדי בוקר מחדש. עובדה זו תחסוך הרבה זמן והיא יכולה למנוע בקרים רבים ומתסכלים של מנשים רבות שממהרות ליום עבודה ובמקביל מנסות ליצור קו אייליינר ישר ומשורטט בקושי רב. כך הן מונעות את ההתעסקות ונראות במיטבן בלי מאמץ, הודות לכך שהאיפור הקבוע עמיד בפני מקלחת, רחצה בים או בבריכה וכו', הוא לא יורד גם לאחר שטיפת השיער עם שמפו או כל תכשיר רחצה אחר.

איפור קבוע עיניים

איפור שמותאם לכל אחת באופן אישי

איפור קבוע קו אייליינר או מיקרובליידינג גבות יישאר קבוע לאורך שנים מספר ועל כן אין לגעת בו כלל במשך תקופה מסוימת שתוגדר על ידי הקוסמטיקאית. אם לא די בכך, לכל לקוח קיימת אפשרות לבחור את סוג קו האייליינר שיצוייר סביב עיניו באופן בלעדי, בהתאם לרצונותיו האישיים. הקוסמטיקאית הרפואית עתידה להציג בפני הלקוחה את התוצר הסופי של כל איפור קבוע אייליינר ואת המלצותיה האישיות שמגיעות מניסיון של שנים בתחום במכון יופי, מתוך מבחר האפשרויות הרחב שיש לאיפור קבוע – אפשר להאציל צורת עיניים מלוכסנת, ניתן ליצור מראה עיניים גדול או מראה עיניים בולט, ליצור עיניים בצורת שקד וכדומה.

איפור של צביעת קו הריסים

הצביעה נעשית באזור הריסים. מקובל לצבוע מעל קו הריסים או בתוכן שלהן. צביעה מתחת לקו הריסים לא מומלצת מאחר וזה יכול לגרום לנזק בעין. גם כאן תינתן האופציה לבחור את סוג האיפור בהתאם לטעם האישי, לפי מבנה העין ובהתאם לכל צורך. אפשר לצבוע בקו שחור דקיק מעל העפעף והאיפור ידגיש את העין. עוד אפשרות היא לצבוע קו דקיק בתוך הריסים במקום הלחמת ריסים על מנת שיעמיק את הצבע שלהם ויעניק להם מראה עשיר. הטיפול הינו מהיר ולא כרוך בכאב.

איפור קבוע עיניים – אצל המומחים ביותר!

בשל העובדה שאיפור קבוע עיניים עתיד יהיה ללוות את הלקוחה למשך זמן ממושך, חשוב לבצע טיפול זה רק אצל קוסמטיקאית מומחית ומנוסה, כך הלקוחה תהייה בטוחה מעל לכל ספק כי היא מקבלת את הטיפול המקצועי והבטוח ביותר ושכל החומרים הינם חומרים טבעיים ואיכותיים.
מעוניינת באיפור קבוע לעיניים? בקליניקה של אקסניה מומחים באיפור קבוע ובמגוון של טיפוח טיפולי יופי טיפולי פנים ואסתטיקה כמו השערת גבות, איפור קבוע לשפתיים ועוד. את יותר ממוזמנת להגיע אלינו וליהנות מאיפור קבוע שמתבצע על ידי מכשיר ייעודי שמחדיר את הפיגמנטים בצורה בטוחה ואחידה לשכבת העור.

מאמרים נוספים שיעניינו אותך

מה חדש אצלי באתר?

היי, כבר מיצית?

קבלי הטבה של 10% על הבנייה הראשונה בג'ל, שתחזיק 5 שבועות!

רק נשאר לך לבחור את הצבע 💅

דילוג לתוכן