חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הסרת איפור קבוע

הסרת איפור קבוע 1

איפור קבוע שומר על יופי מבלי לבצע רוטינה קבועה כל בוקר. כשהתוצאות טובות, קעקועים קוסמטיים יכולים לעזור לך לחסוך זמן וגיל. למרות זאת, לפעמים זה לא הולך טוב, גם אם זה במילימטר קטן. דבר כזה עלול לפגוע בהערכה העצמית שלכן ובתפיסת היופי של עצמכן. לכן, כדאי שאסביר לכן על טיפול הסרת איפור קבוע.

ניתן להסיר או לשנות את הקעקוע הקוסמטי כשהאיפור הקבוע משתנה, מבנה הפנים משתנה או פשוט כשזה לא נראה טוב. מכון היופי משתמש ב-CRC Non Laser Tattoo Removal החדשנית בשביל להוריד סוגים שונים של דיו, הכוללים איפור קבוע בעיניים, קעקועי שפתיים, קעקועי גבות ומיקרובליידינג.

את לא חייבת לחיות עם מראה שאת לא מרוצה ממנו. אולי הקעקוע הקוסמטי שלך נעשה על ידי אדם לא מנוסה או ללא כישורים כלל. אולי זה צבע לא נכון. זה יכול להיראות דחוס מידי, מרוכז או פשוט לא טוב.

הסרת איפור

הסרת איפור קבוע – איך זה קורה?

אנחנו משתמשות ב-CRC No Laser Tattoo Removal. הוא מוריד בצורה בטוחה וזהירה את הפיגמנטים של הקעקועים הקוסמטיים הללו ללא כאב. הוא מורכב מרכיבים טבעיים בלבד, לכן אין צורך לדאוג מגירודים או מגירויים שונים של העור. ייתכן ששיטות אחרות לא יעבדו בצורה יותר יעילה, וישאירו צלקות או יגרמו לכאב, אך זאת לא.

הצעד הראשון נעשה בסלון. את מגיעה אליי, ואני מטפלת במה שצריך. בשלב השני את יכולה להוריד בבית את שאר הפיגמנטים. תוצאות יראו כתלות בכמות הזמן שיש לך איפור קבוע, כמה הוא דהה, מה גודלו, מטבוליזם, וכמה עמוק הוא מוחדר לעור. לא צריך חומר משכך כאבים בגלל שהתהליך לא כואב בכלל. האופציה הזאת מורידה את אופציית הגירודים בגלל שלא צריך לייזר בשבילה. את תקבלי תוצאות בזמן מאוד קצר. אנחנו יכולות פשוט להראות לך בנקודות ברורות את היתרונות הברורים:

– מוריד צבע שלא נראה לעין, ולא ללייזר.
– ללא כאב.
– אין צלקות או פצעים.
– ניתן לחזור לשים איפור 24 שעות לאחר מכן.
– ניתן להרטיב את האזור 24 שעות לאחר מכן.
– התהליך עצמו לוקח עד שעה אחת בלבד.
– אין היפר פיגמנטציה. את יכולה להסתובב בצורה חופשית בשמש!
– לא משנה את צבע הקעקוע לירוק.

רוצות לדעת יותר? מעוניינות להתייעץ איתי?

אני והצוות שלי עומדות לרשותך בכל שאלה או בקשה. אל תהססי להתקשר 077-9974575 או להשאיר לי הודעה למטה.

טיפים נוספים שיעשו אותך זוהרת

מה חדש אצלי באתר?

היי, כבר מיצית?

קבלי הטבה של 10% על הבנייה הראשונה בג'ל, שתחזיק 5 שבועות!

רק נשאר לך לבחור את הצבע 💅

דילוג לתוכן