טיפול לאחר איפור קבוע גבות

טיפול לאחר איפור קבוע גבות

לפני שנפרט איך רצוי לבצע את התהליך של טיפול לאחר איפור קבוע גבות מהו בכלל איפור קבוע? איפור קבוע הינה טכניקה שמחליפה את הטקס היומי של התאפרות בבוקר והיא החלה כבר לפני עשרים שנה ודי מהר החלה לתפוס תאוצה. בטכניקה זו מחדירים לעור הפנים פיגמנטים שמיוצרים ממינרלים. באמצעות איפור קבוע אפשר גם להסתיר צלקות מסוימות שנשים רבות תמיד ייחלו להוריד, ולא ידעו כיצד לעשות זאת. נכון להיום, ניתן למצוא טיפולי איפור קבוע כמעט בכל מכון יופי וקליניקות לטיפוח. נשים עושות שימוש באיפור קבוע ככלי שמטפל בתהליכים שהתרחשו אצלן בגוף כתוצאה מפצעי בגרות, הפרעה גנטית, נקודות חן או כל אירוע טראומטי שפגע במראה שלהן. איפור קבוע מתבצע לרוב בעור הפנים – שפתיים, עפעפיים וגבות.

הנוהל הוא, שהקוסמטיקאית מציגה ללקוחה את כלל האפשרויות של איפור קבוע לגבות והלקוחה בוחרת בהתאם לטעמה האישי. איפור קבוע יכול להחזיק מעמד כמה חודשים עד שנים. יש טיפול לאחר איפור קבוע גבות, שאותו חשוב לבצע בהתאם להנחיות של הקוסמטיקאית, מה שיזרז את ההחלמה של הגבות וימקסם את התוצאה.

מה זה איפור קבוע לגבות? במקרה של איפור קבוע לגבות הטיפול יספק לכל אישה מראה טבעי ואותנטי. על ידי איפור קבוע, לא רק שניתן לצייר צורת גבות שלמה (בזהה לשימוש בעיפרון או צלליות) אלא אפשר גם לצייר כל שערה בנפרד, משמע – ציור פסים דקיקים שמדמים שיער. ככלל, ציור גבות נעשה לפי דרישותיה של הלקוחה. ישנן לקוחות שמעדיפות לצייר צורת גבות מלאה, ישנן שרוצות ליצור עמעום קל של קווי המתאר (וכך לשוות מראה של עיפרון או צללית) ויש עוד מגוון רחב של אפשרויות.

לפיגמנטים שיוחדרו לעור בעל ידי איפור קבוע יש נטייה להתפשט לשכבה העילית של העור בלבד ולא לשורש הגבה שממוקם תחת שכבת העור. על כן, הגבות המקוריות לא נפגעות מכל התהליך של איפור הקבוע. לעיתים הלקוחה תרצה ליצור צורת גבות שונה מהצורה הטבעית של הגבות שלה. במקרים אלה יתכן שאי אלו שערות יצאו בצורה נקודתית מצורת הגבות שתתקבל ועל הלקוחה למרוט את קובץ השיער הבודד בעצמה.

פצעי חום

איך נטפל בפנים לאחר האיפור הקבוע

בימים הראשונים לאחר הטיפול, ההמלצה היא לא לעסוק בפעילות גופנית שיכולה לקצר משמעותית את אורך החיים של הטיפול. כמו כן, יש להימנע ממריחה של קרמים שיש להם חומרים פעילים, מה שעלול לגרום לדהייה של הצבע. כמו כן, מומלץ לא ללכת לבריכה בשבוע הראשון לטיפול, מאחר שבהרבה בריכות נעשה שימוש בכלור ובחומצה במים שיכולים להסיר את האיפור הקבוע. לעיתים לאחר טיפול איפור קבוע יופיעו קילופים, ההמלצה היא לא לקלף או לשפשף בימים הראשונים. המלצה אחרונה היא להימנע מקרני שמש חזקות. באופן כללי חשיפה מרובה לשמש תגרום להזדקנות של העור ולבעיות נוספות. אם בכל זאת נאלצת להיחשף לשמש, יש לעשות זאת באמצעות קרם הגנה איכותי שמגן על עור הפנים שלך ועל האיפור הקבוע.
מחפשת לעשות טיפול איפור קבוע לעיניים ולפנים? מתלבטת היכן? חשוב שתעשי במקום שיש לו המלצות! אצלנו בקליניקה לטיפוח ומכון יופי של אקסניה תזכי לאיפור קבוע מקצועי שיעצב לך את הפנים וישדרג את המראה שלך בכל פגישת עבודה או דייט חשוב.

מאמרים נוספים שיעניינו אותך

מה חדש אצלי באתר?

היי, כבר מיצית?

קבלי הטבה של 10% על הבנייה הראשונה בג'ל, שתחזיק 5 שבועות!

רק נשאר לך לבחור את הצבע 💅

דילוג לתוכן