חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

איך עושים בניית ציפורניים

הדגמה ללקוחה איך עושים בניית ציפורניים

כיום, עם המודעות הגבוהה ליופי וטיפוח, בניית ציפורניים נחשבת לאחד המקצועות היותר מבוקשים בישראל. כמעט בכל עיר ורחוב תוכלו למצוא היום קוסמטיקאית שזה תחום מומחיותה ויש לה קהל לקוחות סביב השעון. גם את, כמו רוב רובן של הנשים, תרצי ליהנות מטיפוח ידייך וציפורנייך ותבחרי לעשות בניית ציפורניים באחת השיטות הפופולריות. אם מעולם לא ביצעת בנייה של ציפורנים ודאי תשאלי איך עושים בניית ציפורניים? מה השיטות ואיזו תחזוקה נדרשת לאחר הבנייה? כל התשובות במאמר לפנייך.

פעולת בניית ציפורניים ללקוחה

ציפורניים עמידות ומטופחות

טיפוח ציפורניים לא חייב לכלול תמיד בניית ציפורניים ובמקרים מסוימים מניקור יכול להספיק. אולם, במידה ואת סובלת מכסיסת ציפורניים או שסבלת מההרגל המגונה הזה בעבר והיום יש לכך השלכות (ציפורניים נשברות, עדינות וגדולות עקומות וכדומה), או שפשוט הציפורניים הטבעיות שלך הן מאוד דקיקות ונוטות להישבר וכדומה, וודאי תעדיפי בניית ציפורניים שתחזיק לאורך זמן, שתהיה מספיק חזקה ולא תצטרכי להתעסק איתן והכי חשוב שיראו יפות, נשיות ומטופחות למדי.

בניית ציפורניים – אז איך עושים את זה ?

לשאלה איך עושים בניית ציפורניים יש כמה תשובות נתחיל מזה שיש היום לא מעט טיפולים שמתמקדים בעיקר בטיפוח הציפורניים שלנו, כמו לדוגמא, הפדיקור והמיניקור ויש גם טיפול שמכונה – Express (שהוא נועד בעיקר לאנשים עסוקים שאין להם הרבה זמן והוא אורך כרבע שעה לכל היותר). אולם במקרה של תהליך בניית הציפורניים, מריחת לק ועוד הסיפור מעט שונה, מאחר ומדובר בתהליך שדורש זמן שהות אצל הקוסמטיקאית שלך, אולם לאחר שהוא מסתיים את יוצאת עם ציפורניים עמידות לזמן ממושך ועם תוצאה משולמת לעין, מה שלא יכולת ליהנות ממנו במידה והיה מדובר בציפורנייך הטבעיות. בניית הציפורניים תתאים לך ולכל אחת והיא תאפשר לכל מי שסובלת מציפורניים שבירות וחלשות להצליח ליהנות ממראה נשי, חושני ויפה. קוסמטיקאית טובה תוכל לעצב ולבנות את הציפורניים שלך באופן הזה שהן תחזקנה מעמד לאורך זמן. במידה ותרצי להתחיל תהליך של בניית הציפורניים, תוכל הקוסמטיקאית שלך גם לבחור יחד אתך מה השיטה המועדפת ביותר עבורך. שכן לבנייה של ציפורניים יש כמה שיטות שכל אחת מתבצעת בצורה שונה ועם חומרי גלם שונים.

פעולת בניית ציפורניים

בנייה נכונה – איך עושים בניית ציפורניים

יש היום מספר שיטות לבניית ציפורניים:
ציפוי אקרילי במכחולבבנייה על ידי ציפוי אקריל במכחול, יש לשייף את הציפורניים הטבעיות ולאחר מכן למרוח חומר מקשר של נוזל אקריל שמחזק את הציפורן ומקשה אותה.

ציפוי אקרילי באבקה – שיטה זו תהייה דומה לשיטת הציפוי האקרילי במכחול, רק שכאן מורחים דבק על החומר המקשר וטובלים את הציפורן כמה פעמים בחומר אקרילי עד שמשיגים ציפורן בעובי ובחוזק הרצוי. עם זאת, הציפורן המתקבלת תהייה הרבה יותר חלשה מהציפורן המתקבלת לאחר ציפוי אקרילי במכחול. ביצוע בניית ציפורניים בשיטות הנ"ל מצריכות תחזוקה לאחר חודש ימים לכל המאוחר, שאז יש למלא באקריל את המרווח שנוצר בין הציפורן המלאכותית לטבעית.

ג'ל – בשיטת בניית ציפורניים בג'ל יש למרוח מספר פעמים את החומר על הציפורן ולהיעזר באור UV שמייבש ומחזק את החומר על ציפורן ומקשה אותו. התחזוקה למילוי הציפורניים בשיטה זו תהיה מדי חודש, תלוי בקצב גדילת הציפורניים החדשות. עוד נציין ששיטה זו נחשבת לשיטה עדינה יותר, מה שהופך את הבנייה לעדינה, מיתר השיטות שעושות שימוש בחומרים קשיחים ואגרסיביים יותר.

הדרך הקצרה והמומלצת עבורכם להחלטה

לצד כל השיטות שהוזכרו, יש עוד שיטות בנייה של ציפורניים שאת הבנייה המועדפת עבורך תבחרי יחד עם הקוסמטיקאית שלך שמתמחה בכל אותן שיטות, כשהיא מקפידה להתעדכן בכל טכניקה חדשה בתחום. נסכם שלשאלה 'איך עושים בניית ציפורניים', יש תשובות שונות מאחר וכל העת יוצאים חידושים בתחום ועל מנת שאת וכל לקוחה אחרת תוכל ליהנות מכל התועלת הטמונה בשיטות ובחידושים, יש חשיבות לכך שהקוסמטיקאית שלך תלמד ותיישם אותן.

מאמרים נוספים שעלולים לעניין אתכם

מה חדש אצלי באתר?

היי, כבר מיצית?

קבלי הטבה של 10% על הבנייה הראשונה בג'ל, שתחזיק 5 שבועות!

רק נשאר לך לבחור את הצבע 💅

דילוג לתוכן