חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

בניית ציפורניים באקריל

בניית ציפורניים באקריל כהות

במרכז היופי שלנו אנחנו מעדיפות לבנות ציפורניים בג'ל בגלל יתרונות ברורים כמו פשטות התהליך, החומרים בהן אנחנו משתמשות וגמישות הג'ל. היתרונות הללו גורמות לציפורן להישאר יותר מחודש. למרות זאת, החלטנו להציג בפניכן גם את האופציה השנייה – בניית ציפורניים באקריל, שגם היא משומשת לא מעט במכוני יופי.

ציפורני אקריל עשויות מזכוכית אקרילית, הידועה גם כ-PMMA. התהליך הכימי המתרחש בזמן בניית הציפורן המתרחש כתוצאה מערבוב אקריל עם מונומר נקרא תגובת פלמור. בשפה פשוטה יותר, מקשים את הזכוכית האקרילית על הציפורן באמצעות תגובה כימית מורכבת ומהירה שלוקחת כמה דקות. בסופה, הציפורן קשה כמו שיש.

בניית ציפורניים באקריל מקצועי

תהליך בניית ציפורניים באקריל

התהליך הוא פשוט יחסית – משתמשים במברשת אליפסית, מנקים אותה ידנית וטובלים אותה במונומר, מערבבים עם אבקת אקריל, ושמים על הציפורן עצמה. בעזרת טפיחות עדינות ולא הברשות אגרסיביות על הציפורן נעצב את הצורה של הציפורן. לאחר מכן נייבש אותה, ונשייף אותה לצורה שאנחנו רוצות. מומלץ לשים נייר סופג ליד המונומר בשביל להוריד את המונומר או האקריל מהמברשת. כדאי גם שיהיה אצטון זמין ממש לידך, כדי שתהיה אפשרות של תיקון טעויות מהירה (אחרת אין אפשרות לתקן את בניית הציפורניים באקריל בצורה יעילה).

כמה טיפים שיעזרו לך לבנות ציפורניים באקריל בצורה יותר פשוטה ומדויקת

המברשת היא המפתח כאן
כשאת מקבלת את המברשת, נקי אותה מאבק. כל פעם שאת מערבבת בין מונומר ואבקת אקריל, נקי את המברשת במונומר ובנייר הסופג ששמת על השולחן כדי שהאקריל לא יתקשה על המברשת. כשאת מסיימת לעבוד, נקי אותה שוב במונומר (אפשר גם באצטון) טבלי אותה בנייר הסופג והכניסי את המברשת לכיסוי שהגיע איתה. אם תעשי את כל הדברים האלה, ייתכן שתוכלי לשמור על המברשת יותר משנה.

השתמשי במדבקה העוטפת את הציפורן

יש מדבקות שעוטפות את הציפורניים שלך ומבליטות את החלק המתארך בציפורניים. הן בדרך כלל באות עם הערכה של בניית הציפורניים באקריל, למרות שניתן להזמין אותן גם בנפרד. המדבקות הללו הופכות את העבודה על הציפורן להרבה יותר פשוטה, ללא חשש שהאקריל או המונומר ייגעו בעור שלך.

יחס בין אבקת אקריל לבין מונומר

סביר שבפעמים הראשונות בהן תבני את הציפורניים שלך באקריל יהיה יחס לא טוב בין אבקה למונומר. זה יגרום לאחד משני דברים; תערובת יבשה מידי שתגרום לציפורניים לא להקשות או להישבר מהר, או תערובת רטובה מידי שתזיק למבנה הציפורן ועם הזמן, תעורר תגובה אלרגית.

בניית ציפורניים באקריל: לא לנסות לקחת הרבה מאוד תערובת בפעם הראשונה

טכנאיות ציפורניים מנוסות יכולות לבנות ציפורן אחת באקריל לאחר שהן ערבבו את התערובת פעם אחת או פעמיים. נשים שמנסות לעשות את זה בעצמן צריכות לעשות כמה תערובות לכל ציפורן כדי הימנע מהתקשות מוקדמת, כי לעיתים תצטרכי לתקן טיפה עם התערובות הנוספות.

לא לפחד לשים הרבה מאוד תערובת לעיבוי הציפורן

ככל שהציפורן יותר ארוכה, כך היא צריך להיות עבה, עם יותר תערובת אקריל בשביל לשמור על החוזק שלה. האמת שזה טיפ טוב לכל סוג של בניית ציפורנים, גם בג'ל: רצוי לשמור על יחס טוב בין אורך לעובי הציפורן.

התייבשות האקריל

התייבשות או "ריפוי" האקריל לוקח מעט זמן, ובמקרים מסוימים לא צריך נורת UV/LED בשביל לזרז את התהליך. הוא מושפע כמובן מהלחות במרכז היופי, הטמפרטורה של החדר וגם הטמפרטורה של המטופלת. אנחנו צריכות לקחת בחשבון שהאקריל יכול להתייבש מהר ולכן אנחנו צריכות ללמוד לעבוד מהר או בזהירות.

ציפורניים מעוצבות

תרגול בניית ציפורניים באקריל

יש אפשרות לתרגל בניית ציפורניים באקריל באמצעות שימוש בדגמי סיליקון של אצבעות וציפורניים. אפשר גם להירשם לקורסים לטכנאיות ציפורניים בה ילמדו אותך לעומק גם סוגים אחרים של בניית ציפורניים.
הכל מסתכם בשיוף:
בסוף בניית הציפורניים באקריל, הציפורן שלך לא תיראה במיטבה, ותדרוש שיוף ועיצוב יסודי שלה. במיוחד אם את בונה אותן בעצמך; סביר שתראי הרבה מאוד שגיאות וטעויות. למרות זאת, אם תעבדי בצורה מדויקת וזהירה, תוכלי למנוע את רוב השיוף, והוא יסתכם רק בעודפים קטנים.

לא לשכוח לנקות את הציפורניים לפני בניית הציפורניים

בין אם אנחנו בונות ציפורניים באקריל או בג'ל, צריך להוריד פוליש קודם מהציפורניים, לקצוץ אותן, להוריד את העור המת מהן, להוריד את העור הדק בקצוות הציפורניים, להשתמש בפריימר לציפורניים ואם הציפורניים דקות, לעבות אותן עם שכבה נוספת של מילוי מתאים.
סיימנו:
זה הזמן בו את יכולה לצבוע את הציפורניים ולעצב אותן כרצונך; יש לנו כמה אופציות בגלריה שלנו שאולי תאהבי ותנסי ליצור בעצמך על הציפורניים. לא לשכוח; צריך גם לתחזק ציפורניים באקריל, במיוחד אם הציפורניים גודלות מחדש בקצב מהיר. בדרך כלל צריך לחדש אותן בין שבועיים לשלושה.

היתרונות המרכזיים של בניית ציפורניים באקריל

  • נשאר להרבה זמן יחסית – האמת שזה מאוד תלוי בחומרים בהם משתמשים בבנייה; בניית ציפורניים בג'ל יכולה להישאר על הציפורניים הרבה יותר זמן.
  • נראה מאוד טבעי – אם טכנאית הציפורניים שלך עשתה עבודה טובה, בניית הציפורניים באקריל יכולה להיראות יפה מאוד.
  • מונעת כסיסת ציפורניים – נשים שבונות ציפורניים כוססות את הציפורניים שלך פחות, במיוחד אם הן השקיעו הרבה זמן לבנות אותן.
  • מגינות על ציפורניים חלשות – ציפורניים הבנויות מאקריל חזקות מאוד, ויכולות ממש להגן על הציפורניים שלך.

למרות כל היתרונות הללו, במרכז שלנו אנחנו בונות ציפורניים בג'ל. אם את רוצה לדעת למה, את מוזמנת ליצור איתנו קשר, או להמשיך לעיין באתר ולראות את היתרונות המרכזיים בבניית לק ג'ל.

מה חדש אצלי באתר?

היי, כבר מיצית?

קבלי הטבה של 10% על הבנייה הראשונה בג'ל, שתחזיק 5 שבועות!

רק נשאר לך לבחור את הצבע 💅

דילוג לתוכן