חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

בניית ציפורניים בהוד השרון

בניית ציפורניים בהוד השרון

מעט נשים ניחנו בציפורניים יפות ועמידות שאינן נשברות. לרוב, הציפורניים של כל אחד ואחת נוטות להיסדק, להישבר, להתקער וזה עוד בטרם דיברנו על ההרגל המגונה של כסיסת הציפורניים שגורם לבעיות רבות, ואינו מאפשר לציפורן לגדול. על מנת שבכל זאת תצליחי להתגנדר בציפורניים ארוכות, חלקות ומבריקות, הגיחה לעולם אומנות בניית הציפורניים. היה ואת המתגוררת בהוד השרון ובסביבתה תוכלי להגיע לבצע בניית ציפורניים בהוד השרון, ממש קרוב לביתך, וליהנות מידיים מטופחות ונשיות במיוחד.

בניית ציפורניים ללקוחה

כמה קרוב – בניית ציפורניים בהוד השרון

ההזדמנות שניתנת לך היא למעשה להצליח ליהנות משני יתרונות בו זמנית! בניית ציפורניים הינו טיפול מפנק שישדרג את המראה והתחושה האישית שלך בכל פעם שתזדקקי לו, והיתרון השני הוא שמדובר בטיפול שהוא בקרבת מקום. טיפול בניית ציפורניים בהוד השרון הוא הטיפול המועדף לפני אירוע חשוב, לאחר יום עבודה ארוך או לפני פגישה רומנטית שאת רוצה להיראות במיטבך.

מהו ההליך בביצוע בניית ציפורניים בהוד השרון

כבר נאמר כי בניית ציפורניים תתאפשר רק למי שלא סובלת מבעיות שונות בציפורניים, ושהציפורניים שלה בריאות. אם גם את נמצאת בקטגוריה הזו, זה הזמן לקבוע תור ראשון לבניית ציפורניים בהוד השרון, ולגלות איזו שיטה הכי מתאימה לך מבין כל שיטות בניית ציפורניים:
תבניות – השיטה הכי נפוצה בימים אלה, מדובר בתבנית סיליקון שמוצמדת לציפורן. שיטה זו תחייב כל אחת שעושה זאת להיות מוכשרת בתחום ובשיטה בפרט.
אקריל – מדובר בשיטה ותיקה של בניית ציפורניים באקריל שהיא תשלב הדבקת אבקה ונוזל יחד שיידבקו על גב הציפורן. מדובר בחומר בטיחותי שנעשה בו שימוש גם במרפאות השיניים ובמכוני אופטיקה.
טבילה – שיטת בניית ציפורניים בטבילה שיטה שפותחה בעקבות שיטת האקריל, למעשה מורחים קודם לכן את הדבק על הציפורן ולאחר מכן טובלים את הציפורן באקריל.
ג'ל – שיטת בניית ציפורניים בג'ל שנחשבת לשיטה הירוקה והחדשנית ביותר, נעשית על ידי מריחה של כמה שכבות של ג'ל וייבוש באמצעות מנורה ייעודית עם תאורת אולטרה סגול, שמקשיחה את הציפוי על גב הציפורן.

ציפורניים עם בנייה

טיפול לבניית ציפורניים – איך מתבצע

היה והחלטת על בניית ציפורניים קחי בחשבון שמדובר בטיפול שיש להגיע אליו לפחות עוד כמה פעמים כדי לתחזק אותו ולהעניק לציפורן הבנויה מראה אסתטי וזאת בטרם הציפורן הטבעית תצמח מחדש. בתחילתו של כל טיפול לבניית ציפורניים, חשוב לחטא את אזור הציפורניים בחומר חיטוי רפואי, לאחר מכן לשייף את הציפורנים ורק אחר כך להתחיל במלאכת בניית הציפורניים, בהתאם לשיטה שבחרת. בסיום הבנייה תשייף הקוסמטיקאית את הציפורן שוב, רק שכעת עם הבנייה, על מנת להגיע למשטח אחיד וחלק.

הפן הבריאותי של בניית ציפורניים

עד לפני עשור החומר הנפוץ ביותר בבניית ציפורניים היה חומר שיצר תגובות אלרגיות בקרב נשים רבות שביקשו לעשות בניית ציפורניים. כיום כל השיטות נחשבות לבטיחותיות, אולם יש לדווח לקוסמטיקאית היה ויש לך בעיה בריאותית או שמא יש אלרגיה כלשהי לחומר מסוים. אם אכן קיים חשש לאלרגיה כלשהי, יש להעדיף לבצע בניית ציפורניים על ידי ג'ל או בשיטת טבילה, שיטות שאינן כוללות חומר אלרגני. בבניית ציפורניים בהוד השרון תקבלי את השירות האישי והמקצועי ביותר ותצאי נשית ומטופחת מתמיד, את מוזמנת ליצור איתנו קשר לתיאום תור.

מה חדש אצלי באתר?

היי, כבר מיצית?

קבלי הטבה של 10% על הבנייה הראשונה בג'ל, שתחזיק 5 שבועות!

רק נשאר לך לבחור את הצבע 💅

דילוג לתוכן