חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

בניית ציפורניים בטבילה

תמונת אווירה של טיפוח ויופי

בניית ציפורניים בטבילה היא שיטה לבניית ציפורניים באמצעות טבילה באבקת אקריל. בתהליך עצמו, משתמשים בתוסף מלאכותי לציפורן, עליו אפרט בהמשך. השיטה הזאת כרוכה בכמה שכבות של דבק (בדרך כלל 3), ויכולות להסתיים בחשיפה לנורת UV/LED בשביל לזרז את תהליך הריפוי של הציפורן המלאכותית, למרות שבדרך כלל אין בזה צורך.

למרות שנדבר הרבה על בניית ציפורניים בטבילה באבקת אקריל, חשוב לציין שבמרכז היופי שלנו אנחנו בונות ציפורניים בג'ל בשיטה שמחזיקה יותר מ-5 שבועות. אנחנו מעדיפות את השיטה הזאת בגלל היתרונות הברורים שלה, אבל אנחנו מסוגלות גם לדבר על שיטות אחרות ואנחנו יודעות שיש מטופלות שמעדיפות את השיטה הזאת על פני בניית ציפורניים בג'ל.

בניית ציפורניים בטבילה, מכשיר לבניית ציפורניים

הציפורן המלאכותית בשילוב עם אקריל

בניית ציפורניים בטבילה היא שיטה המערבת ציפורניים מלאכותיות עם בניית ציפורניים באקריל. הציפורניים המלאכותיות מגיעות במידות בהתאם לציפורניים (1 לציפורניים רחבות במיוחד, עד 7 לציפורניים צרות במיוחד), ועשויות מחומרים עמידים במיוחד (בדרך כלל פיברגלס). חשוב לציין שיתכן שהציפורניים המלאכותיות יצטמקו טיפה לאחר התהליך, ולכן טכנאית ציפורניים מקצועית תדע שלפעמים צריך לקחת מידה יותר גדולה שתתאים לציפורן שלך בצורה מיטבית בטווח הארוך. בנוסף לציפורן המלאכותית, התהליך כרוך בהרבה מאוד שכבות של דבק וחומרים שונים אחרים; אנחנו נפרט עליהן במדריך המקוצר כאן.

איך בונים ציפורניים בטבילה?

ניקיון יסודי והכנה מראש– לפני שעושים בניית ציפורניים בטבילה, צריך להשתמש במסיר פוליש ולדחוף או להסיר את שכבת העור הדקה מסביבת לציפורן. יש מסירי פוליש שלא עשויים מאצטון, ואנחנו ממליצות בחום להשתמש בהן. מיד לאחר מכן, חותכים את הציפורניים ומשייפים אותן בעדינות. זה יאפשר לציפורניים לגדול בצורה בריאה יותר, ולבניית הציפורניים להחזיק זמן רב יותר. לאחר מכן, נדרש לשייף ולגרום לציפורן להיות חלקה ונקייה; אפשר להשתמש בפצירה לציפורניים, או מברשת מיוחדת.

צריך לבדוק אם יש אזורים בעייתיים בציפורן, להורידם ולהמשיך לתהליך החיטוי. לפני שממשיכים, שמים אלכוהול בשביל לנקות בצורה יסודית את הציפורן ומנקים אותו. לאחר מכן יש למצוא את המידה המתאימה ולנסות להלביש אותה על הציפורן. לבסוף יש להוריד את החלק הלבן בציפורן בציפורניים באמצעות קוצץ ציפורניים, ומכאן נמשיך לבנייה עצמה.

צבעים של לק ג'ל

בניית ציפורניים בטבילה בשלבים

שכבת דבק ראשונה והתוספות לציפורן – בשלב הראשון, שמים שכבת דבק, את הציפורן המלאכותית, ומייבשים את הדבק. חותכים את הציפורן המלאכותית בצורה אידיאלית ושמים ממיס על הציפורן ו"מאחדים" אותה עם הציפורן הטבעית. לאחר מכן משייפים ומנקים אותה, ובכך מסיימים את השכבה הראשונה בבניית הציפורניים. המטרה היא לא לגעת לרגע בציפורן הטבעית או בעור מסביב לה. לאחר מכן שמים אקולייזר בונד, המנטרל את חומציות הציפור ומסיר לחות ושומן עליה. לאחר מכן מורחים דבק וטובלים באבקת אקריל. לבסוף, מנקים את שאריות האבקה מסביב לעור.

שכבה שנייה ושכבה שלישית – את מריחת הדבק, טבילה באבקת אקריל והורדת האבקה מסביבת מבצעים פעמיים נוספות ואחר כך משתמשים בספריי מייבש דבק. מחכים עוד קצת זמן כדי שיתייבש בצורה מלאה, משייפים עם מברשת קטנה יותר בשביל להסיר סימני שיוף קודמים ומפנים מקום לצמיחה טבעית של הציפורן. לאחר מכן להשתמש בספוג המיועד לניקוי ציפורניים הבנויות באקריל. בסוף התהליך ניתן להשתמש בנורת UV/LED בשביל לוודא שתהליך הריפוי של הציפורן מושלם, אך מומלץ להוסיף שכבה נוספת של חומר המיועד לשימור על ציפורניים באקריל.

תחזוק לאחר התהליך

הבנייה יכול להחזיק שלושה שבועות, למרות שבדרך כלל תחזיק פחות. בנוסף לכך, הציפורן והעור מסביבת לציפורן גודלים עם הזמן,והן ישבשו את נראות ועמידות הציפורן. אפשר להגדיל את הסיכויים שהציפורן תישאר ליותר זמן באמצעות כמה טיפים פשוטים:

  • אם משתמשים בצבע נוסף, אסור לשים אותו על העור מסביב לציפורן. זה יכול לגרום לבניית הציפורן להתרומם מהציפורן הטבעית. בנוסף לכך, לא מומלץ לנער את הבקבוקון הקטן כדי להימנע מבועות; כדאי לגלגל בעדינות בין כפות הידיים שלך.
  • אם לא מייבשים את הציפורניים בנורת UV/LED, מייבשים את הציפורניים באמצעות מאוורר רגיל לגמרי. לא מומלץ לייבש את הציפורניים בתנורי חימום.
  • כדאי להוסיף שכבה עליונה שקופה פעם בכמה ימים בשביל למנוע התקלפות ושבירת הציפורן. יש גם שמנים המיועדים לציפורניים באקריל שיכולים לעשות עבודה טובה לא פחות מהם.
  • סבון עדיף מסניטייזר. סניטייזר מכיל חומרים הפוגמים בציפורניים שהרגע בנינו. זה מתבטא בעיקר בייבוש הציפורן ואכילת השכבה העליונה שלה.

כמו שהבנתן, התהליך אינו מסובך וניתן לעשות אותו די בקלות, במיוחד אם יש לך ציפורניים מתוחזקות היטב. למרות זאת, אנחנו ממליצות לעשות לק ג'ל בגלל שהוא מחזיק יותר זמן, הוא יותר פשוט לטכנאית הציפורניים והוא נראה יותר טבעי.
אם את בכל זאת רוצה לבנות ציפורניים בשיטה אחרת, צרי איתנו קשר.

מה חדש אצלי באתר?

היי, כבר מיצית?

קבלי הטבה של 10% על הבנייה הראשונה בג'ל, שתחזיק 5 שבועות!

רק נשאר לך לבחור את הצבע 💅

דילוג לתוכן