חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

בניית ציפורניים ברגליים

ציפורניים ברגליים לאחר בנייה

ציפורניים מטופחות ויפות יעשו רושם רב כשהן מבצבצות מבעד לכפכפי האצבע או מבעד לנעלי הערב. יש מעט נשים שהטבע בירך אותן בציפורניים שהן יפות ועמידות. לרוב ציפורני כף הרגל נוטות להיסדק ולהישבר עם השנים. על מנת שכל אישה תצליח ליהנות מציפורניים בכפות רגליה שהן בעלות מראה נשי – חלק וחזק, הגיחה לעולמינו – אומנות בניית הציפורניים לידיים וגם לרגליים. כפות רגליים מטופחות הן דבר חשוב עבור כל אחת, ציפורני כך הרגל יכולות לסבול ממראה סדוק, מפטרייה או מכל בעיה אחרת, במקרים אלה חשוב לקבל סיוע של שירות בניית ציפורניים על ידי קוסמטיקאית מנוסה שיש לה ניסיון וידע נרחב בתחום. לפניכם כל מה שחשוב לדעת אודות בניית ציפורניים ברגליים.

בעת טיפול של בניית ציפורניים ברגליים

מה זה בניית ציפורניים ברגליים

בדיוק כמו שעושים בניית ציפורניים בכף היד, באותה מידה אפשר לבצע בניית ציפורניים ברגליים. ציפורניים שהן לא מטופחות, סדוקות, שבורות או קטנות מידיי וצורתן נוטה לצד וכולי, תיראנה יפות ומטופחות רק על ידי טיפול מסור של בנייה של ציפורניים. מלבד עניין הטיפוח, הרי שעל ידי בניית ציפורניים בכפות הרגליים אפשר יהיה גם לסייע לציפורן שחולה בפטרת ואף להעניק פתרון לכל מי שסובלת מבעיה של ציפורן חודרנית.

איך מבצעים בנייה ברגליים

בניית ציפורניים ברגליים תעשה בכמה שלבים ותספק מענה מקצועי ויעיל. בשלב הראשון יהיה צורך להכין את הציפורניים הטבעיות לבנייה. בו בזמן יש לבצע פדיקור יסודי, להשיל את העור הקשה בכף הרגליים, לשייף את הציפורניים הטבעיות ולהוריד מהן נגעים שונים, כמו יבלות או פטרייה. היה ויש מקרה של פטרייה באצבעות הרגליים או חלילה מקרה של ציפורן חודרנית, יהיה צורך בגזירה של הציפורניים ובשיוף של כולן. השלב הבא יהיה ליצור ציפורן חדשה בשיטת בנייה באקריל. מדובר בחומר שנחשב לחומר עמיד ואיכותי, בעזרתו ניתן לפסל את הציפורן לתבנית שתתאים למבנה של האצבעות ושל כף הרגל. השלב הסופי יהיה שלב הגימור, שלב בו מבריקים את הציפורן וצובעים אותה בלק מרשים.

בנייה ברגליים בצבע אדום

למי מתאים בניית ציפורניים בכף הרגל

למעשה לכולם. גם לאישה ולגבר. היה והאישה וגם הגבר סובלים ממראה מוזנח של ציפורניים, סדוק ושביר או שיש פטרת ציפורניים שעושה שמות, אלה מספיק סיבות שיגרמו לכם להגיע לבניית ציפורניים ברגליים. בנוסף, כל מי שמעוניין לשדרג את המראה של כפות רגליו ואינו מסופק מהמראה של הציפורניים שלו, יכול ליהנות מבניית ציפורניים מקצועית. התוצאה של כל טיפול מסוג זה היא מראה יפה ואיכותי שיעניק מראה נאה ומטופח לכפות הרגליים.

למה מומלץ לשים לב לפני בניית ציפורניים

במידה ויש פטריה בציפורן או אם מדובר בציפורן שהיא חודרנית, חשוב לפני הכל להגיע לביקורת אצל רופא עור מומחה שיאבחן את המקרה שלכם וימליץ על טיפול רפואי מתאים. ייתכן ויהיה צורך בטיפול רפואי שהוא לפני טיפול של בניית הציפורניים. בנוסף, חשוב מאוד לעשות בניית ציפורניים במקום שהוא סמוך לביתכם וקיבלתם המלצות על הקוסמטיקאית שתטפל בכם. חשוב שהיא תהיה מקצועית, מיומנת תוך כדי שהיא מקפידה על שימוש באמצעים היגייניים ובחירה בחומרים איכותיים ומתקדמים.

מאמרים נוספים שעלולים לעניין אותך

מה חדש אצלי באתר?

היי, כבר מיצית?

קבלי הטבה של 10% על הבנייה הראשונה בג'ל, שתחזיק 5 שבועות!

רק נשאר לך לבחור את הצבע 💅

דילוג לתוכן