חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

בניית ציפורניים עגולות

יד של אישה עם בניית ציפורניים

ציפורניים מטופחות ויפות מעידות על מעמד ועושות רושם רב על הסביבה. יש כיום לא מעט נשים שהטבע בירך אותן בידיים מטופחות וציפורניים חזקות ובריאות, אולם יש גם לא מעט נשים שיש לציפורניים שלהן נטייה להיסדק ולהישבר, בפרט אם בעבר הן נהגו לכסוס את הציפורניים, מה שפוגם בציפורן ולא מאפשר לה לצמוח בצורה ראויה. על מנת שאת וכל אחת תוכל ליהנות ממראה ציפורניים נשי, ארוך, חלק וקשה – הגיח לעולמנו תחום בניית הציפורניים. כיום תוכלי לבחור את הציפורניים שלך מתוך קטלוג ציפורניים, תוכלי לבחור בניית ציפורניים עגולות, ארוכות או מחודדות, הכל בהתאם לטעמך האישי.

בניית ציפורניים עגולות ללקוחה

בניית ציפורניים עגולות – למראה נשי ומעודן

בניית ציפורניים עגולות היא אחת הדרכים לשפר את המראה של הידיים שלך ולהקנות להן מראה נשי ומטופח במיוחד. בניית ציפורניים הינו תהליך שכל ייעודו הוא ליצור ציפורניים מלאכותיות שנראות הכי טבעיות שניתן, על ידי כל אותן משיטות בנייה שקיימות היום. ציפורניים עגולות מעניקות מראה נשי, עדין ומזמין. לצורה העגולה תמיד יהיה מראה הרבה יותר נעים מאשר לציפורניים מחודדות. כמו כן, הצורה שלהן תאפשר לך לעסוק בפעולות רבות בלי חשש שהן תשברנה.

שיטות נפוצות לבניית ציפורניים

תבניות – אחת השיטות הנפוצות בימינו היא שיטת בניית ציפורניים בתבניות, בשיטה הזו תבנה הקוסמטיקאית את הציפורניים שלך בתבנית עשויה מתכת (או חומר חד פעמי).
אקריל – השיטה הקלאסית ביותר לבניית ציפורניים באקריל. באמצעות חומר האקרילי שנחשב לחומר קשיח ביותר שמקשיח את הציפורן ומעניק לה עמידות ניתן לבנות את כל יתר הציפורניים. לקראת סיום התהליך, בשלב השיוף, על מנת להגיע לבניית ציפורניים עגולות או מחודדות, תשייף הקוסמטיקאית באמצעות מכונת השיוף את הציפורניים לצורה עגולה או מחודדת.
טבילה – שיטה שפותחה בעקבות שיטת האקריל, בנית ציפורניים בטבילה במקום למרוח את האקריל מורחים את הציפורן בדבק ואחר כך טובלים את הציפורניים בחומר האקרילי.
ג'לבניית ציפורניים בג'ל היא שיטה חדשנית נחשבת לשיטה עדינה ויחד עם זאת גם יותר ידידותית. השיטה נעשית על ידי מריחה של ג'ל וייבוש של הג'ל תחת מנורה ייחודית בעלת אור אולטרה סגול, מה שמעניק לציפורניים חוזק ועמידות.

ידי אישה עם טבעת ובניית ציפורניים

הטיפול ומה שכרוך מסביב

התהליך של בניית ציפורניים במידה ואת מעוניינת לבצע בניית ציפורניים עגולות, חשוב שתכירי בעובדה שכל טיפול מהסוג הזה ידרוש גם טיפול תחזוקה לאחר כמה שבועות, זאת כדי להמשיך לשמור על מראה ציפורניים אסתטי ויפה מבלי שניתן לזהות את הצמיחה של הציפורן הטבעית מתחת לבנייה. בטרם כל טיפול בניית ציפורניים שתעשי אצל הקוסמטיקאית המומחית שלך, היא תדאג לחטא בעזרת חומר חיטוי את הציפורן שלך ואת העור סביב הציפורן. היא תכין את הציפורניים לבנייה על ידי שיוף ורק אחר כך תתחיל בתהליך בניית הציפורן לפי אותה שיטת בנייה שבחרת. בתום התהליך היא תשייף את הציפורניים שלך ותשווה להן מראה עגול וקסום שלו שיווית.

מאמרים נוספים שעלולים לעניין אותך

מה חדש אצלי באתר?

היי, כבר מיצית?

קבלי הטבה של 10% על הבנייה הראשונה בג'ל, שתחזיק 5 שבועות!

רק נשאר לך לבחור את הצבע 💅

דילוג לתוכן