חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

בניית ציפורניים עדינה

בניית ציפורניים עדינה

בניית ציפורניים עדינה הינה תהליך בו מתבצעת בנייה באמצעות שימוש בחומרים הרבה יותר רכים ועדינים שניתנים להסרה בצורה נוחה ופשוטה. בשיטת בניית ציפורניים עדינה משרים את הציפורניים בג'ל לק לדקות ספורות ואז מעמידים את הציפורניים תחת לתאורת אולטרה סגולה (UV) שמייבשת את הג'ל. את התהליך מבצעים מספר פעמים עד שמקבלים מספר שכבות של ג'ל למראה בניית ציפורניים עדין. במידה ואת רוצה לבצע בנייה ובמקביל לשמור על הציפורן הטבעית שלך, מומלץ לך לעשות בנייה עדינה באמצעות ג'ל שיבטיח בריאות לציפורניים הטבעיות שלך.

ידי אישה מקלידות במחשב

מה השוני בין בניית ציפורניים עדינה לשאר השיטות

השוני בין בניית ציפורניים בשיטה עדינה לבין בניית ציפורניים בשיטה המסורתית, היא השימוש בחומר הגלם שבהם משתמשים על מנת ליצור ציפורן חדשה. בנייה עדינה תתבצע באמצעות השיטה של בניית ציפורניים בטבילה של הציפורניים הטבעיות בחומר הגלם – ג’ל, שיתקבע על גב הציפורן הטבעית על ידי מנורת UV. בבניית ציפורניים בשיטות אחרות נעשה שימוש בחומרים הרבה יותר עמידים וקשיחים כמו בשיטת בניית ציפורניים באקריל, שהוא לעצמו עלול לפגוע במרקם הציפורן הטבעית. בנוסף, בבנייה של ציפורניים בשיטה העדינה לא יהיה צורך לשייף את הציפורן ולדקק אותה, בעוד שבבנייה רגילה זה יהיה החלק המהותי ביותר בתהליך, לדקק את הציפורן הטבעית. גם בהסרה של הבנייה יש הבדל גדול, שכן בבנייה רגילה היא תהייה הרבה יותר אגרסיבית בעוד שההסרה של בניית ציפורנים בג'ל היא הרבה יותר עדינה וקלה ולא פוגמת בטקסטורה של הציפורן.

ידיים עם בנייה על מגבת לצד בקבוקון לק

כל היתרונות בבניית ציפורניים עדינה

במידה ובחרת בנייה עדינה לציפורניים דעי שלטכניקה זו יש לא מעט יתרונות שהופכים אותה לאחת השיטות המבוקשות כיום בכל עולם עיצוב הציפורניים ובניית ציפורניים בפרט. בבנייה עדינה כל התהליך עצמו הוא הרבה יותר מהיר, אין צורך כלל בעבודת עיצוב מראה הציפורן. בנייה עדינה לא תצריך גם תהליך של ייבוש, כך שלאחר שתסיימי את הבנייה, תוכלי לעשות כל פעולה באמצעות הידיים בלי כל חשש שצבע הלק יימרח או ייהרס. גם בכל הנוגע לאורך זמן של איכות החומר, בניית הציפורן מספקת מענה איכותי ביותר לכפות הידיים, לפחות חודש ימים, בלי כל צורך בתחזוקה של הלק שנותר עמיד ומבריק. הסרה של בניית ציפורניים עדינה גם היא תהייה יחסית מהירה אל מול כל הסרה בשיטת בניית ציפורניים עגולות או רגילות והסיבה העיקרית לכך תהייה בעיקר קשורה לחולשה שיש לחומר הג'ל על הציפורניים, זאת בהשוואה ליתר הטכניקות שמוצעות לבניית ציפורניים.

בניית ציפורניים בידיים וברגליים

למי יכולה להתאים שיטת הבנייה

בניית ציפורניים עדינה היא מענה אידיאלי שיכול להתאים לך במידה ותהיי מעוניינת במראה כפות ידיים מטופח, נשי ואסתטי, ללא תחושה של כובד על גב הציפורן ועם מראה קליל וטבעי שלא פוגע כלל בציפורן הטבעית שחבויה לה מתחת לבנייה. כמו כן, התוצאה תישמר לזמן ממושך בלי כל צורך בתחזוקה והמחיר גם הוא נחשב לזול ביחס לשאר סוגי הבניות כמובן שרצוי להתייעץ עם קוסמטיקאית מומלצת טרם תבצעי את הפעולה. אם אינך סובלת מבעיה כלשהי בציפורניים שלך כמו פטרת או אקזמה, ציפורן חודרנית או ציפורניים שיש להן נטייה להישבר – זו שיטת הבנייה שמומלצת לך וכן היא מומלצת גם לבניית ציפורניים ברגליים. שיטה שתסייע לך לשמור על הציפורניים שלך וליהנות במקביל מציפורניים יפות וקסומות למראה!

מאמרים נוספים שעלולים לעניין אותך

מה חדש אצלי באתר?

היי, כבר מיצית?

קבלי הטבה של 10% על הבנייה הראשונה בג'ל, שתחזיק 5 שבועות!

רק נשאר לך לבחור את הצבע 💅

דילוג לתוכן