חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

בניית ציפורניים קצרות

ציפורניים קצרות עם בנייה

בכל עולם בניית הציפורניים יש תמיד חידושים ועדכונים, מה שבטוח שהיום נשים רבות נוטות ללכת לקוסמטיקאית לבצע בניית ציפורניים כדי לשוות לידיים שלהם מראה נשי ומטופח בשיטת טיפוח זאת. גם נשים שלא מעוניינות בבנייה של ציפורניים ארוכות נהנות מהאופציה של בניית ציפורניים קצרות כשבמקרה שלהן מדובר בציפורניים טבעיות שהן הרוסות וזקוקות לעיצוב ובנייה מחדש כדי להיראות אסתטיות ויפות לעין. בניית ציפורניים היא דרך נפוצה לשיפור המראה של הידיים וזה גם מהווה מענה משולם לכל מי שכוססת ציפורניים ומנסה להיגמל מהרגל מגונה זה על ידי בניית ציפורניים שאותן כבר לא ניתן יהיה לכסוס. גם את סובלת מציפורניים סדוקות חלשות ולא יפות, ואת מעדיפה ציפורניים קצרות? את מוזמנת להגיע לקוסמטיקאית הקרובה אליך וליהנות מבניית ציפורניים קצרות ומטופחות.

בעת בניית ציפורניים קצרות

למה ציפורניים קצרות

לא מעט נשים יחשקו בציפורניים ארוכות אבל אלו שדווקא יעדיפו את ציפורניים קצרות הן נשים שעוסקות לרוב עם הידיים, הן בבית והן בתחום עבודתם אר ידיפו את שיטת בניית הציפורניים העדינות והקצרות, בעוד שציפורניים ארוכות עלולות להוות גורם מפריע ובשל כך גם להישבר תכופות יותר. ציפורניים קצרות נוטות להחזיק לאורך זמן ולא מעט נשים רואות בהן עדיפות. עם זאת, גם בבניית ציפורניים קצרות תוכלי ליהנות מכל סוגי בניית הציפורניים ושיטות הבנייה הקיימות.

בניית ציפורניים באקריל

בניית הציפורן שמשולבת באבקה ונוזל של אקריל ומתבצעת על ידי מכחול. שיטה זו של בניית ציפורניים באקריל נחשבת לשיטה השכיחה ביותר לבניית ציפורניים. כל התהליך הזה בטרם עוד בטרם מתחילים לעטר את הציפורן, אורך כשעתיים. הציפורניים בתום הטיפול יוצאות חזקות ועמידות ויש לתחזק אותן מדי חודש במילוי מחודש של החומר.

בניית ציפורניים בג'ל

בניית ציפורניים קצרות באמצעות שיטת בניית ציפורניים בג'ל תיעשה באמצעות מריחה של ג'ל על הציפורן על ידי מכחול וייבוש בעזרת מנורת אולטרה. גם כאן מדובר בשיטה שמקנה תוצאות מושלמות.

בניית ציפורניים בטבילה

לאחר שיוף וסידור הציפורן לאורך קצר כפי שתבקשי, בשיטה של בניית ציפורניים בטבילה מורחים על הציפורן שכבת דבק וטובלים בתוך אבקת משי אקריל ובסוף מרוחים דבק ומייבש.

ידיים עוברות את שלבי בניית ציפורניים על מגבת לצד בקבוקון לק

תחזוקה של הציפורניים הקצרות לאחר בנייה

לאחר הבנייה הראשונה של הציפורניים, יש להגיע למילוי של הציפורניים לפחות אחת לחודש ימים (מאחר והציפורן הטבעית צמחה ונוצר רווח מסוים בין הציפורן הטבעית לבנויה). בלי כל מילוי נוסף הציפורן המלאכותית עלולה להיסדק ולהישבר מאחר שהיא לא תצליח לאחוז בציפורן הטבעית. חשוב גם לא להוריד את הבנייה של הציפורניים לבד מאחר שזה יכול לפגוע בציפורן הטבעית. בנוסף, חשוב גם לא להוריד את הלק על ידי אצטון שעלול לפגוע בציפורן הבנויה, אלא לעשות שימוש במסיר לק ג'ל שאין בו אצטון. בנייה של ציפורניים היא אינה מומלצת במידה ואת סובלת מפטרת בציפורניים, שכן, חשוב לטפל בבעיה ורק לאחר שהיא טופלה תוכלי לבצע בנייה. לפני כל בניית ציפורניים קצרות כדאי גם לוודא שאין רגישות לאחר מהחומרים, כמו לדוגמא לאקריל.

מאמרים נוספים שעלולים לעניין אותך

מה חדש אצלי באתר?

היי, כבר מיצית?

קבלי הטבה של 10% על הבנייה הראשונה בג'ל, שתחזיק 5 שבועות!

רק נשאר לך לבחור את הצבע 💅

דילוג לתוכן