חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

סוגי בניית ציפורניים

בניית ציפורניים על יד בצבע כחול

עם מגוון סגנונות ועיצובים לבנייה של ציפורניים תוכלי היום ליהנות מציפורניים מטופחות, חזקות והרבה יותר מרשימות לרגל כל אירוע שמחה או לסתם יום שגרתי. אין ספק שציפורניים יפות ומטופחות משאירות על כל מי שלוחץ את ידך או יושב בנוכחותך, רושם רב. מהם סוגי בניית ציפורניים, ציפורניים מטופחות משדרות בעיקר נשיות, קפדנות ואפילו יכולת סדר וארגון. לעומת זאת, ציפורניים כסוסות מעידות בדרך כלל על אדם לחוץ, ציפורניים מלוכלכות יעידו על אדם שהוא לא נקי וכולי, על כן, כדי להותיר רושם חיובי, חשוב שתתייחסי למראה שלהן ותני להן את הכבוד הראוי. יחד עם בניית ציפורניים.

תוכלי גם ליהנות ממגוון של עיטורים וקישוטים לציפורניים לקראת יום הכלולות, לכבוד אירוע מיוחד ועוד, למעשה כל כמה זמן תוכלי להתחדש בקישוט או בגוון חדש לציפורנייך הבנויות והמשויפות. יש היום סוגי בניית ציפורניים שבאמצעותן תוכלי להשיג את המראה המרשים והנאה. במאמר זה נרחיב אודות השיטות והסוגים.

בניית ציפורניים תמונות של סוגי בניית ציפורניים שהקוסמטיקאית מראה ללקוחה

סוגי בניית ציפורניים – מה שמתאים לך

כאמור, יש היום מספר סוגי בניית ציפורניים ושיטות שונות מתוכן תוכלי לבחור לעשות את בניית הציפורניים שלך. להלן סקירה שלהן.
בנייה בשיטת אקרילבניית ציפורניים באקריל זו למעשה השיטה הראשונה בה החלו לבצע בניית הציפורניים. מאז התווספו שיטות נוספות. בשיטה זו נערבב את הנוזל יחד עם האבקה על ידי מכחול, לאחר מכן נמרח את החומר על הציפורניים.
בנייה בשיטת ג'לבניית ציפורניים בג'ל הג'ל עשוי מחומר מאוורר ובריא לציפורן (שהוא גם חומר שנחשב ידידותי לסביבה), את הג'ל נמרח על גבי הציפורן והוא יעניק לה שכבה מגנה שתמנע שבירה, סדק או פיצול בציפורניים. בשיטה זו נעשה שימוש באור אולטרה סגול שהוא מסייע להקשיח את החומר על הציפורן.
בנייה בשיטת הטבילהבניית ציפורניים בטבילה בשיטה זו נמרח דבק על גבי הציפורן, נטבול מספר פעמים באבקת אקריל ולאחר מכן נתיז ספריי שמייבש את הציפורן.
בנייה בשיטת תבניות – שיטה חדשנית שבאמצעותה נצמיד את תבנית הסיליקון מתכת או תבנית חד פעמית, ובהתאם לזה נבנה את הציפורניים על ידי חומר האקריל.

בניית ציפורניים ללקוחה

בניית ציפורניים או הדבקת ציפורניים

בכל הליך בו תבחרו בין אם זה בניית ציפורניים או בין אם זה הדבקת ציפורניים, תקבלו ציפורניים אסתטיות, יפות ומטופחות למראה. ההבדל בין השניים נעוץ בכך שהדבקת ציפורניים מתאימה לכל מי שלא רוצה בהליך בניית ציפורניים ותעדיף ציפורניים שהן ארוכות ואלגנטיות לאירוע ספציפי שכן מדובר במשהו זמני. בניית ציפורניים לעומת הדבקה, זה הליך שהוא קבוע ומתמשך. לאחר הבנייה יש להגיע לקוסמטיקאית מדי כמה זמן כדי לבצע מילוי של הציפורניים ולהחליף את גוון הלק, לסדר ולשייף אותן וכדומה.

תהליך בניית ציפורניים במידה ואת מעוניינת לבצע בניית ציפורניים, חשוב שתדעי שכל בחירה שלך באחד מסוגי בניית הציפורניים, טיפול זה תמיד ידרוש תחזוקה כמה שבועות לאחר מכן. לפני שהקוסמטיקאית תתחיל את הבנייה, היא תדאג לחטא את הציפורן ואת האזור של העור ולשייף את הציפורן עד שתגיע למרקם חלק ואחיד ורק אז יחל תהליך הבנייה והטיפוח לפי סוג הבנייה שבחרת. בכל סיום של תהליך יש לאטום את החומר שבחרת ולשייף שוב את הציפורניים על ידי מכונת שיוף שמיועדת לכך ולמרוח את גוון הלק שבחרת.

מאמרים נוספים שעלולים לעניין אותך

מה חדש אצלי באתר?

היי, כבר מיצית?

קבלי הטבה של 10% על הבנייה הראשונה בג'ל, שתחזיק 5 שבועות!

רק נשאר לך לבחור את הצבע 💅

דילוג לתוכן