חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

שלבי בניית ציפורניים

ידיים עוברות את שלבי בניית ציפורניים על מגבת לצד בקבוקון לק

בטרם תתחיל הקוסמטיקאית שלך בתהליך של בניית ציפורניים, היא תכין את ידייך לקראת התהליך. לפני הכל היא תרסס על הידיים שלך ושלה תרסיס אנטיספטי – אנטיבקטריאלי לצורך חיטוי, לאחר מכן היא תגזור את ציפורנייך עד לגובה קצה האצבע ותשייף מעט כדי לעגל פינות בציפורניים. היא תמרח קרם מרכך על העור הקרני שנימצא מסביב לציפורניים ותעסה אותן, לאחר כל זה כשידייך מוכנות, נקיות ומוזמנות לתהליך, תתחיל הקוסמטיקאית את בניית הציפורניים בשיטה שבחרת. להלן שלבי בניית ציפורניים בשיטות השונות.

בניית ציפורניים בצבעים שונים

שלבי בניית ציפורניים בשיטת האקריל

בעזרת מכחול ייעודי ואובלי, תרטיב הקוסמטיקאית שלך את קצה המכחול בנוזל אקרילי ותרים כדור מהאבקה ותניח אותו על בסיס הציפורן, היא תנקה את המכחול בנייר סופג, תקבע ותמרח. המריחה תתבצע מכל הכיוונים, באופן כזה שלא תהיה נגיעה בעור, אך הציפורן תתכסה כולה בחומר עד לקבלת שכבה אחידה וחלקה. לאחר סיום פעולה זו על כל אחת מהציפורניים, יש לחזור על הציפורן הראשונה שוב כשהפעם תתחיל הקוסמטיקאית לנתק את החומר לבניית ציפורניים באקריל מהשוליים של העור מסביב לציפורן. היא תיעזר גם בפצירה ובמכונת שיוף שתסייע לציפורן להגיע למרקם חלק ואחיד. לאחר מכן היא תעשה שימוש בבלוק שיוף שחור, גם בבלוק לבן ותמרח שמן על העור ותבצע החלקה אחרונה עם בלוק מבריק.

ידי אישה מקלידות במחשב

השלבים בבנייה בשיטת הטבילה

אם בחרת בבניית ציפורניים בטבילה, להלן שלבי בניית ציפורניים בשיטה זו. הקוסמטיקאית תמרח על הציפורניים שלך דבק עם המכחול מהצד שקרוב אלייך ובצורה איטית תעלה עם המריחה לכיוון בסיס הציפורן. בעזרת כפית היא תפדר אבקה מעל הציפורן, כשהפעולה הזו תתבצע על כל ציפורן בנפרד. כעת היא תטאטא עם מברשת אבק את כל השאריות של האבקה. ולאחר מכן היא תחזור על מריחת הדבק ופידור האבקה ותמשיך לטאטא. כעת היא תמרח דבק על כל הציפורניים ותרסס עליהן אקטיבטור. לאחר כל זה, היא תנתק את שאריות הדבק מהעור באמצעות פצירה ומכונת שיוף שמחליקה בעדינות את הציפורניים. לאחר מכן היא תחליק גם בעזרת בלוקים לשיוף, שמן הזנה ובלוק מבריק.

אישה בקניות של בגדים

שלבי בניית ציפורניים בג'ל

שלבי בניית ציפורניים בג'ל הם שונים, להלן השלבים. בעזרת מכחול ייעודי תמרח הקוסמטיקאית ג'ל סיליקון רק על שמונה ציפורניים (בלי האגודלים). המריחה תתחיל מהקצה הקרוב אלייך ותעלה לאט כלפי בסיס הציפורן (בדיוק כמו במריחת לאק) אותה פעולה בבניית ציפורניים ברגליים. מומלץ בהתחלה למרוח כמות ג'ל סבירה, לא מעטה ולא גדושה, יש למרוח בצורה שלא ייווצר לחץ על המכחול, ולהשתדל לשמור על מרחק של מילימטר ממסגרת הציפורן. לצורך חיזוק יש אפשרות לפזר אבקה מעל הציפורניים בפרט בטיפול של בניית ציפורניים עגולות ואחר כך לנער או למחוא כף, על מנת לפזר את כל השאריות של האבקה. כעת נכניס את האצבעות לייבוש במנורת UV למשך שלוש דקות. ואז חוזרים על התהליך מחדש ושוב שלוש דקות במנורת UV. לקראת הסיום נמרח ג'ל סיליקון בצורה אחידה ויפה ונייבש שלוש דקות ב UV ואז נרסס בחומר אנטיספטי על כל הציפורניים כדי להוריד את הדביקות באמצעות צמר גפן ספוג גם הוא באנטיספטי. את כל השלבים האלה כאמור יש לעשות כעת על שני האגודלים.

מאמרים נוספים שעלולים לעניין אותך

מה חדש אצלי באתר?

היי, כבר מיצית?

קבלי הטבה של 10% על הבנייה הראשונה בג'ל, שתחזיק 5 שבועות!

רק נשאר לך לבחור את הצבע 💅

דילוג לתוכן