חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

טאוסיאל

טאוסיאל (teosyal)

העיסוק הבלתי פוסק במראה החיצוני שלנו והשאיפה תמיד להיראות הכי צעירים שניתן, יגרום להרבה מאוד אנשים, הן גברים והן נשים, לעשות טיפולי פנים במטרה להפחית קמטים וקמטוטים, שקעים ונפיחויות בעור הפנים שמשפיעים על המראה. עם כל הכבוד לטבע, רק מעט אנשים ניחנו בעור צעיר וגמיש שנשמר לאורך השנים ותמיד ייהנו ממראה מוצק ורענן, אך רובינו לא נצליח באמת לחמוק מסימני הגיל שיסגירו את הגיל שלנו.

קיימים מספר גורמים שישפיעו על הופעתם של הקמטים – הגורמים יהיו גם גורמים פיזיים – במצבים בהם תהייה הפחתת תאי הקולגן, חומצה ההיאלורונית והאלסטין שיגרמו לאיבוד האלסטיות והעמידות של העור. עוד גורמים שיכולים להשפיע הם סגנון חיים – אי הקפדה על העור וכל גורם סביבתי אחר כמו – עישון, חשיפה רבה לשמש וסטרס, כל אלה יגרמו לייצור של רדיקלים חופשיים ויגבירו את קצב ההזדקנות. ככל שנחפש אחר חומרים שמטרתם עיכוב הליכי הזדקנות, ניחשף למספר רחב של חומרים מהסוג הזה. על ידי שיטות שונות שמשלבות טיפולים בעזרת חומר מילוי קמטים אפשר לשפר את מראה העור ולהילחם בקמטים בלי כל צורך בניתוח ואחת הדרכים הללו היא טיפול ב- טאוסיאל, עליו נרחיב במאמר זה.

טיפול באמצעות טאוסיאל

נשים וגם גברים שיש להם קמטים רבים בתווי הפנים ולרבות בצדי האף, מעל השפה העליונה וסביב הפה, יוכלו לעשות שימוש בסוגי חומרי מילוי שונים. אחד החומרים הפופולריים בטיפולים אסתטיים מהסוג הזה הוא טאוסיאל (teosyal). מדובר בחומר בעל ריכוז גבוה של חומצה היאלורונית אולם יש לו כמות נמוכה יחסית של פרוטאין ובקטריית אנדו טוקסין. הטאוסיאל מיוצר בשוויץ ונחשב לחומר מאוד איכותי ובטוח לשימוש בכל העולם וגם בארץ. על ידי טיפול באמצעות טאוסיאל אפשר יהיה למלא נפחים בפנים, למלא שקעים שנמצאים מתחת לעיניים, לפסל ולעצב שפתיים ועוד. החומר עצמו גם משמש נשים רבות כקרם לחות שיכול למנוע כל הופעה של קמטים וקווים עדינים באזורים של הצוואר, על גב כפות הידיים ובאזור המחשוף.

הזרקת בוטוקס בשפתיים

כמה זמן יחזיק מעמד הטאוסיאל מעמד?

טאוסיאל נחשב לחומר מילוי זמני שנספג בגוך כמו כל יתר החומצות ההיאלרוניות שיש בשוק היום, הניסיון מראה כי טאוסיאל הרבה יותר יעיל לתקופה של שנה מול טיפול בקמטים. הזמן שהטאוסיאל יכול יהיה להמשיך להשפיע על הקמט יהיה מותנה גם ברמת התיקון שתידרש וגם בכמות החומר שיוזרק, בגילו של האדם שעובר את הטיפול, באופי והרגלי החיים שלו ובעוד כמה וכמה פרמטרים פיזיולוגיים. מחקרים שונים מעידים כי מילוי קמטי הבעה על ידי טאוסיאל יחזיק מעמד לתקופה הרבה יותר ארוכה מכל חומצה היאלורונית אחרת, ועל כן הטאוסיאל נמצא במקום ראשון בין כל יתר חומרי מילוי רב סוכרים שמבוססים על ריכוז וגמישות שימדדו בעזרת שיזוף. חומרי מילוי עם ריכוז גבוה יותר ועם גמישות גבוהה יותר יהיו עמידים ואף יותר אפקטיביים לזמן ארוך.

לחומר הטאוסיאל ישנם מגוון של מוצרים שיתאימו לסוגי טיפול שונים ויחזיקו לתקופות שונות כגון: טאוסיאל קיס – עמיד לשנה, טאוסיאל אולטרה – עמיד למיותר משנה, טאוסיאל אולטימט עמיד לשנה וחצי.

היתרונות בהזרקת טאוסיאל

  • נפח גדול – הנפח הגבוה של כמות המים שיכולה לספוג פי 1000 ממשקלו במים והצמיגות הגמישה של הטאוסיאל תגן על עור אלסטי לאחר ההזרקה ותיצור דחיסות שיקנה נפח גדול יחסית לכמות החומר שיוזרק.
  • לא יוצר רגישויות – רמת הטכנולוגיה שעושים בה שימוש בייצור הטאוסיאל תוריד את רמת הפרוטאין ובקטריית האנדוקסין, מה שיוריד למינימום כל רגישות שהיא לחומר עצמו.
  • פעולה מדויקת – מחטים מוגנים בפטנט יפחיתו בחמישים אחוז את האנרגיה שהרופא המטפל יאלץ להוציא בהזרקה של טאוסיאל ומכאן שהנוחות לרופא המטפל תתרום הרבה לדיוק במילוי של הקמטים.
  • הפחתת כאבים – המחטים הייחודיות של מזרק הטאוסיאל יפחיתו את הטראומה והכאב ממנו המטופל יכול לסבול לאורך הטיפול, חדירה מושלמת לעור בשל שכבה כפולה מעוצבת בקצוות ושכב של שימון במחט תפחית את הכאב משמעותית!
  • חומר טבעי ובטוח – מדובר בחומר טבעי שמתפרק כולו בפנים העור לאחר זמן קצר ביותר בלי להותיר כל סימן או זכר לטיפול.

תופעות לוואי, סיכונים והחלמה

תופעות הלוואי שעלולות להתרחש בעקבות הטיפול הינם אדמומיות, שטפי דם, נפיחות וחוסר נוחות מסוימת שתופיע לאחר ההזרקה עצמה. כל תופעות לוואי הללו עשויות להיעלם לאחר כמה שעות עד מספר ימים מתום ההזרקה. החזרה לשגרה היא מידית לאחר כל טיפול מהסוג הזה. אין כל צורך במנוחה, למעט הופעת אדמומיות באזור המוזרק שאפשר להעלים אותה בקלות באמצעות איפור.

מדריכים ומאמרים נוספים אצלי באתר

מה חדש אצלי באתר?

היי, כבר מיצית?

קבלי הטבה של 10% על הבנייה הראשונה בג'ל, שתחזיק 5 שבועות!

רק נשאר לך לבחור את הצבע 💅

דילוג לתוכן