הרמת ריסים

טיפול בהרמת ריסים

ידוע כי מסקרה לריסים היא דבר נפלא. היא מאריכה ומעבה אותם, אולם היא גם יכולה ללכלך את העיניים בכל התעטשות שלנו, או לגרום לזה שהריסים ידבקו יחד ואז הן יראו כמו גוש שחור ופחות כמו עיניים פקוחות לרווחה.. בקיצור, יש למסקרה גם את החסרונות שלה. אז מה עושים? אם כן, העולם שלנו מתקדם בכל המישורים וגם בכל הנוגע לריסים מטופחות ואטרקטיביות יש בשורה חדשה – הרמת ריסים! אז למה הרמת ריסים? איך זה נעשה ולמה זה טוב? הכל במאמר לפנייך!

נשיות במיטבה גם את כמו כל אישה, תחלימי להראות יפה ומטופחת מיד כשתקומי בבוקר מהמיטה, כמעט כמו בסרטים ובסדרות שכולן נראות מטופחות בשנייה שהן מתעוררות. אבל במציאות שלנו, מיד שנתעורר משנת היופי נצטרך לפנות זמן להתאפר ולהתארגן ולהראות במיטבנו לקראת היום שלפנינו עם טיפוח גופנו. בחיים הדינמיים של היום, מזל שגם הטכנולוגיה מתפתחת מהר וממציאה מנעד שיטות שמקצרות לנו מגוון פעולות יום יומיות וכך גם מייעלות לנו את הזמן. כאמור, גם בעולם היופי יש חידושים והמצאות כמו בוטוקס וכדומה ובאמצעותן תוכלי להרשות לעצמך להתעורר יפה ומטופחת כמעט כמו בסרטים בפרט אם תבצעי טיפול פנים אחת לתקופה לשמירה על עור הפנים, וזה באמצעות פרוצדורה חדשנית של הרמת ריסים.

טיפול הרמת ריסים

כל היתרונות בטיפול הרמת ריסים

העיניים שלך הן איבר דומיננטי בפנים שלך והן מביעות כל רגש שלנו והן נחשבות לצוהר לנשמה. על כן, חשוב שהן תיראנה במיטבן, אסתטיות ונעימות ולאיכות הריסים יש השפעה גדולה על כל אלה. כחלק שמאפשר לריסים להראות פרופורציונאלית לכל מסגרת הפנים, יש לטיפול עוד יתרונות ביניהם:

  • הריסים מקבלים קימור יפה וצורה נשית ומטופחת לעיניים.
  • הריסים הופכות להרבה יותר ארוכות ומלאות.
  • בזכות גירוי של זקיק השערה, הצמיחה של הריסים הופכת למהירה הרבה יותר.
  • בשל הנפח שלהן הן הופכות לחזקות ועמידות.
  • מבנה הריסים מתחזק (ידוע כי בשל האיפור הן נחלשות)
  • העור שמסביב לעין מוזן בוויטמינים בגלל הרכיבים שיש בתערובת של הטיפול.
  • בזכות הרמת ריסים העיניים פקוחות ומהפנטות.
  • טיפול עם רכיבים חשובים לעור

המסקרה שאת נוהגת לשים מדי יום יש לה השלכות על איכות הריסים, היא גורמת לתלישה שלהן ולמראה דליל במיוחד, לכן, טיפול הרמת ריסים נחשב לטיפול מצוין כל עוד נעשה על ידי גורם מקצועי. כמו טיפולים רבים שבהם מזינים את העור שלנו בוויטמינם ומינרלים חיוניים, גם בטיפול של הרמת ריסים, תהליך שבו מוסיפים נפח ואורך לריסים, נחשב לטיפול שהוא משקם ומטפח את הריסים בזכות כל אותם מרכיבים חיוניים שהוא מכיל בתוכו. כמו כן, גם העור שמסביב לעין סופג את כל הרכיבים הללו וזה מיד משפיע על המראה הכללי של העיניים. מיד בתום הטיפול הריסים שלך יראו ארוכים ויפים עם נפח ומעוגלות נשית, והם ימשיכו לצמוח גם לאחר הטיפול.

טיפול זה מתאים בעיקר לאקלים הישראלי, בפרט בימי הקיץ החמים, כי את וודאי מכירה את התחושה הזו שביום חם אין כל כך הרבה חשק להתאפר ובאופן טבעי גם תמעיטי במריחה של מסקרה בעיניים, כי היא נוטה להימרח, על כן הטיפול הזה של הרמת ריסים הופך לאידיאלי.

אישה מסתכלת במראה ומחכיית

למי מתאים סוג הטיפול

טיפול הרמת ריסים יתאים לכל מי שאינה שבעת רצון מהצורה ל הריסים שלה, או שחייבת להראות במיטבה לאורך תקופה של חודשיים, בשל צילומים, חתונה, אירוע מיוחד וכדומה. אפשר לטפל בכל ריס ארוך ונפול ולהרים אותו או בריסים בהירים באמצעות הרמה שגם אותה ניתן לצבוע. המראה שמתקבל הוא מראה טבעי לגמרי ויחד עם זה הריסים מקבלים כעת את הנוכחות הנכונה בכל המראה הכללי של הפנים. הריסים נראים יפים כשהם מורמים כלפי מעלה כך שגם העיניים נראות יותר חיוניות, צעירות וחייכניות לעומת המבט העייף שהיו להן בהיעדר ריסים.

בניית ציפורניים תמונות של סוגי בניית ציפורניים שהקוסמטיקאית מראה ללקוחה

הרמת ריסים מחיר

מחיר טיפול של הרמת ריסים יעלה בממוצע 450 ₪ ואורך הטיפול יהיה גם בממוצע של שעה וחצי. חשוב לעשות את הטיפול רק אצל קוסמטיקאית שמתמחה בבניית ציפורניים וכן בטיפוח הגוף והפנים כגון: בהלחמת ריסים וכן בשזירת ריסים ובטיפול הרמת ריסים ומכירה את השיטה היטב. רק אשת מקצוע תדע לשמור על סטריליות במהלך הטיפול, לערבב את הגוונים כדי להגיע עד לגוון שיתאים לך וישתלב עם הפנים שלך בצורה הכי טבעית. במידה והמחיר יהיה זול מ – 300 זה אמור לעורר אצלך חשד לגבי סוג הטיפול ואיכות החומרים וגם התוצאה. מיד בתום הטיפול אין לשטוף את העיניים לפחות ל – 6 שעות, ואחרי זה ניתן לדחוף את המסקרה למגרה, כי ככל הנראה לא תצטרכו לעשות בה שימוש לפחות לשלושה חודשים.

מאמרים נוספים שעלולים לעניין אותך

מה חדש אצלי באתר?

היי, כבר מיצית?

קבלי הטבה של 10% על הבנייה הראשונה בג'ל, שתחזיק 5 שבועות!

רק נשאר לך לבחור את הצבע 💅

דילוג לתוכן