חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

בניית ריסים

אישה לאחר בניית ריסים

לא פעם יצא לך וודאי להביט על משהי ולהתפעל מהריסים המרשימים שלה. אפילו אצל תינוקות נוכל לזהות את הריסים המעוקלים והיפהפיים שתורמים כל כך הרבה ליופי של הפנים. הריסים מקיפים את העיניים ונותנים דגש לצורה ולגוון של העיניים וככל שהם מודגשים וארוכים יותר הם יגרמו למראה הפנים להיראות רענן ויפה יותר. קיימות כיום מגוון טכנולוגיות שמשפרות את המראה ומסייעות לכל אחת להשלים את מה שמרגיש להן חסר. בין כל האפשרויות יש גם את תחום בניית ריסים שהוא מסייע לשיפור המראה וניתן לבצע את הבנייה בכמה דרכים מקצועיות. במאמר לפנייך נפרט על כל מה שכדאי לך לדעת על בניית ריסים – במה מדובר, כיצד הטיפול מתבצע ועוד.

טיפול של בניית ריסים

מהי בניית ריסים

בניית ריסים הינו תהליך קוסמטי בהרמת ריסים שנעשה על ידי אחת השיטות, הדבקת ריסים הלחמה או שזירה של ריסים מלאכותיים לצד הריסים הטבעיים שלך וזה על ידי שימוש בדבק מתאים לבניית ריסים. התוצאה שתתקבל בכל אחת השיטות הינה ריסים מלאים וצפופים, עבים ובאורך מרשים וטבעי, כשההבדל במראה הפנים הסופי הוא משמעותי מאוד. את התהליך תבצע אך רק קוסמטיקאית מומחית שעברה קורס של בניית ריסים והלחמת ריסים ויודעת כיצד לאבחן את הבעיה ואיך לתת לה מענה מקצועי ואיכותי שלא יגרום נזק ליתר הריסים.

ההבדל בין הלחמה והדבקת ריסים

יש הבדל בין שתי השיטות למרות שכל אחד מהשיטות הללו מטרתה היא בניית ריסים עמידים. על מנת לבחור את האפשרות המתאימה לך יותר מכל ולהצליח להימנע מכל נזק חשוב להבין את ההבדל.
הלחמת ריסים:
הלחמה הינו טיפול מערב ריסים סינטטיים שיודבקו על הריסים הטבעיים בלי מגע באזור העפעף או בקו של העין. הטיפול יחזיק על העין לכל הפחות שלושה שבועות, ואז יהיה צורך במילוי חוזר של הריסים בשל נשירת ריסים טבעית של הריסים.
הדבקת ריסים:
הדבקה של ריסים הינו כינוי לתהליך בו יש שימוש בריסים סינטטיים שיודבקו בדבק ישר על אזור קצה העפעף. לפעמים הריסים יגיעו בצורה של קשת – ריסים שמודבקים כיחידה אחת על גבי העפעף, ולעתים זה יהיה מודבק בקבוצות ריסים קטנות אותן ניתן להדביק קבוצה קבוצה על העפעף. החיסרון בהדבקת ריסים הינו הזמן – הדבקת ריסים לא תחזיק לאורך זמן כמו הלחמה והיא תגזול זמן ומאמץ רב. כמו כן, בהדבקת ריסים הדבק יונח על העפעף, מה שיגביר את הסיכוי לאלרגיה, גירוד, נפיחות ורגישות יתר. היה ותבחרי לעשות הדבקת ריסים או שתרצי להדביק ריסים רק אחת לכמה זמן, חשוב לעשות שימוש בחומר איכותי ואנטי אלרגני זה נוגע גם לחומר צביעת הריסים וכן להתנהל בהתאם להנחיות על מנת למנוע פגיעה בעיניים.

בעת צביעת ריסים לאישה

טיפול הלחמת ריסים ואיך להתכונן לקראתו

ראשית כל כדאי לוודא שאת בידיים מקצועיות ולכן יש לבחור רק בקוסמטיקאית מיומנת שתבצע עבורך את בניית הריסים באופן איכותי ביותר כזאת העוסקת בטיפוח וקוסמטיקה כגון: טיפול פנים, בניית ציפורניים, בוטוקס וכו'. במידה ובחרת לבצע הלחמה של ריסים חשוב שלפני הטיפול תתקלחי כיוון שלאחר הטיפול לא תוכלו להתקלח לאורך יממה, זאת על מנת לאפשר לדבק שעל הריסים להתייבש כראוי. עוד כדאי לדעת שרוב הטיפול את תשכבי במיטת הטיפולים על הגב בעיניים עצומות למשך שעתיים, זאת כדי לאפשר לקוסמטיקאית שלך גישה לכל אזור העיניים בלי מפרע. מתחת לעינייך יונחו רפידות כדי לסייע בהדבקה שלא תגיע לעור הפנים. על ידי תכשירי עבודה מיוחדים הקוסמטיקאית תפריד את הריסים של המטופלת, תיקח את הריסים הסינטטיים בזה אחר זה ותדביק אותם על הריסים הטבעיים בעזרת כמות מזערית של דבק ייעודי.

מאמרים נוספים שעלולים לעניין אותך

מה חדש אצלי באתר?

היי, כבר מיצית?

קבלי הטבה של 10% על הבנייה הראשונה בג'ל, שתחזיק 5 שבועות!

רק נשאר לך לבחור את הצבע 💅

דילוג לתוכן