הארכת ריסים

טיפול הדבקת ריסים

כל אישה תכיר בחשיבות של ריסים מלאים וארוכים עבור מראה פנים יפה ומטופח. אין איפור שלם בהיעדר ריסים משוחות במסקרה או צבועות באיילנר וכדומה. ישנם ימים בהם לא ממש תחשקי להתאפר, כל מה שתצטרכי לעשות זה למרוח מסקרה שתדגיש את העין והנה את יכולה לצאת לדרכך ולהרגיש יפה ונחשקת. יכול להיות שכבר התנסית בעבר בהדבקת ריסים סינטטיים כשבמהלך הדרך נלחמת בניסיון להדביק אותם ועוד יותר נלחמת להבטיח שלא ינשרו הריסים במהלך היום. כך או כך, מניסיונך את יודעת כמה ריסים ארוכים יכולים לשפר את מצב הרוח ואת ההרגשה הכללית ולספק אותך. במאמר זה נגלה לך את השיטה לביצוע הארכת ריסים גם לכל מי שיש ריסים אולם מעוניינת בריסים ארוכים ויפים – את מוזמנת להתרשם ולרוץ לעשות!

הארכת ריסים

להיות יפה עם הארכת ריסים

ריסים ארוכים הן אידיאל היופי אצל נשים רבות, זו הסיבה שיש נשים רבות שלא ייצאו מהבית לעולם בלי איפור ולרבות מסקרה שנועדה ליפות את הריסים ולעבות אותם. אחד הטרנדים הפופולאריים בימינו הינו הארכת ריסים ועיבוי שלהם על ידי שיטות שונות שבהם משלבים ריסים מלאכותיים כגון הלחמת ריסים. כל אחת מוזמנת לבחור בתהליך של הארכת ריסים, את הכמות הריסים שמתאימה לה או את האורך שבו היא מעוניינת וכן את העובי באמצעות עיבוי לריסים, כאשר הארכה מעטה של הריסים תצליח לשמור על מראה טבעי לגמרי. אולם יש נשים שמעדיפות מראה שהוא הרבה יותר דרמטי ונועז, מראה שעשוי להתאים לכל כלה או לנשים שנערכות לקראת אירוע השקה או כל אירוע אחר בו הן מצטלמות ורוצות להראות במיטבן.

אישה לאחר ביצוע עיבוי ריסים לעין אחת

כיצד ניתן להאריך את הריסים

אם הריסים הטבעיים דלילים או קצרים ואת רוצה להיעזר במענה לטווח זמן ארוך ולשדרג את הריסים שלך יותר מאשר הדבקה קצרת טווח, הלחמה של ריסים או שזירה של ריסים תהייה אחת השיטות המועדפות עבורך. אז איך זה קורה? שזירה של ריסים תיעשה בזמן שאת שוכבת על מיטת הטיפולים והיא תיארך לפחות שעתיים כשאת עוצמת את עינייך (מומלץ לך להירדם). במהלך כל אותן שעות יודבקו לריסים הטבעיים שלך ריסים סינטטיים. כל ריס יולחם בצורה נפרדת וזה למעשה מה שיתרום רבות למראה טבעי, קפדני ומלא. איכות הדבק יתרום גם רבות למראה ולזמן עמידותם של הריסים. ריסים נושרות בצורה טבעית, ולכן כל חודש לכל הפחות יש להגיע כדי לקבל טיפול שמכונה מילוי ריסים.

האם מדובר בטיפול שהוא כואב

ממש לא, יכול להיות שתרגישי אי נוחות אבל לא תרגישי כאב במהלך הטיפול. עם זאת, יש נשים שמעידות על מעין תחושת צריבה במהלך הטיפול עצמו אבל היא נמשכת לרגעים ונעלמת. חשוב שתיידעי את הקוסמטיקאית שלך במידה ואת אלרגית לחומר מסוים. יש אפשרות במידה ואת אלרגית לעשות שימוש בדבק מיוחד שהוא דבק היפו-אלרגני.

פעולת עיבוי ריסים

הארכת ריסים – איך נבחר בריסים להארכה

כאמור יש היצע מגוון היום בשוק של ריסים מלאכותיים. בעזרת הקוסמטיקאית שלך תוכלו לבחור בין ריסים סינטטיים לבין ריסים עשויים ממשי ואפילו בין ריסי אדם טבעיות. כמו כן, תוכלי לבחור גם בגוון של הריסים שיתאימו לגוון הריסים שלך. תוכלי גם לבחור בצורת העיקול שלהם, באורך שלהם ועוד. מומלץ שתתייעצי עם הקוסמטיקאית לגבי הריסים שמתאימים לך והאורך הרצוי בהתאם לצורת הפנים שלך כדי ליצור מראה הרמוני וטבעי כמה שיותר וגם בהתחשב באופי שלך.

לאיזו קוסמטיקאית עלייך ללכת

חשוב להדגיש שכל קוסמטיקאית שתבחרי חייבת להיות קוסמטיקאית שהיא מיומנת ושהיא הוכשרה לעסוק בתחום הטיפוח. חשוב שיהיה לה ניסיון בתחום השזירה/ הארכה של ריסים וששמעת המלצות מפי נשים אחרות אודותיה. כל הפעולה הזו דורשת הקפדה עד הפרטים הקטנים כדי שהארכת הריסים תצליח ושלא יגרמו בעיות בעת שזירת הריסים ותראה יפה על פנייך. כשתיגשי לבחור בקוסמטיקאית, חשוב שתבדקי בתיק העבודות שלה ברשת ותקראי כמה שיותר המלצות של לקוחות מרוצות.

אישה לאחר מילוי ריסים

איך לשמור על הארכת ריסים

כדי להאריך את פעולת הארכת ריסים יש לדאוג להתאפר ולנקות את האיפור בצורה עדינה לפחות יממה לאחר הטיפול. עד אז חשוב לא להתקלח ולתת לכל חומר שהודבק לריס להתייבש וכך לשמור על עמידותו. עוד מומלץ יהיה להימנע מכל שימוש בחומר קוסמטי שהוא מבוסס על שמן, או מאיפור שמיועד לעיניים והוא עמיד למים, מאחר וזה ידרוש ממך לעשות שימוש בכוח כדי להסיר את האיפור הקבוע מהעיניים וכך את עלולה גם לפגוע בריסים שלך. חשוב גם להתייעץ עם הקוסמטיקאית שביצעה את הפעולה לגבי כל מכלול האיפור שלך והיא תאשר לך עם מה כדאי להשתמש ומה עדיף לזנוח, כך גם לגבי כל מוצר ניקוי של איפור והסרת איפור קבוע.

מאמרים נוספים שעלולים לעניין אתכם

מה חדש אצלי באתר?

היי, כבר מיצית?

קבלי הטבה של 10% על הבנייה הראשונה בג'ל, שתחזיק 5 שבועות!

רק נשאר לך לבחור את הצבע 💅

דילוג לתוכן