חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הדבקת ריסים

אישה לאחר תוספת ריסים

ריסים הם הכותרת של העיניים שלנו ועל כן כל מראה של ריסים ארוכים, מלאים ובעלי נוכחות מרשימה יעניקו מראה נחשק וימשכו את תשומת הלב של כל אחד לעברך. עבור מראה ריסים מרשים, דומיננטי ונשי לא צריך להמתין לאירוע שמח, אלא ליהנות ממנו גם בשגרה היומיומית שלך. ריסים טבעיים מלאים מספקים מראה צעיר וחיוני במיוחד ובמקרים בהם יש דילול משמעותי זה עשוי לגרום למראה חיוור ולא מחמיא ועל כן ריסים מלאכותיים באמצעות הדבקת ריסים עשויים להיות המענה.

השיטה המבוקשת כיום ליצירת ריסים מלאכותיים באמצעות הלחמת ריסים שמשתלבים היטב עם הריסים הטבעיים ועם כל ארובת העין, הינו הדבקת ריסים. אך בטרם פונים מיד לבצע הדבקת ריסים, מומלץ לקרוא ולהכיר את השיטה ולהתרשם גם מהמלצות של נשים אחרות. מעוניינת בריסים ארוכים ויפים? מעוניינת בעיבוי הריסים? סובלת מדילול ריסים? במאמר זה נרחיב על כל מה שרצית לדעת על ריסים מלאכותיים והרמת ריסים, על היתרונות של השיטה והיכן מומלץ לך לעשות אותם כדי לא לפגוע במה שכבר קיים.

טיפול הדבקת ריסים

מתי מומלץ לעשות הדבקת ריסים

תהליך של הדבקת ריסים, יתבצע עבור כל אישה שמעוניינת בריסים ארוכים ומעוגלים, אך ההמלצה הגורפת היא עבור כל מי שמתחילה להרגיש שיש לה נשירת ריסים. הנשירה יכולה להופיע מסיבות שונות כדוגמת פצעים ומחלות עור, שימוש יתר בתכשירי ריסים שהזיקו לריסים וגרמו לדילולם המצריך תוספת לריסים, תהליך הזדקנות טבעי וכדומה. כל התופעות הללו יפגמו מאוד בריסים וישבשו את כל פעולת התפקוד שלהם, שהוא למעשה הגנה על כל אזור העיניים מחדירה של אבק וכל גוף זר אחר. על ידי הדבקת ריסים אפשר יהיה להשיב לריסים את התכונה שלשמה הם נוצרו – להגן על העיניים שלנו כנדרש.

הדבקת ריסים – יתרונות

הדבקת ריסים הינה פעולה שכל אישה מוזמנת לעשות אצל הקוסמטיקאית שלה. אחד היתרונות של הדבקת ריסים זה המבחר הרב שקיים היום בכל הנוגע לריסים מלאכותיים, מבחר זה מאפשר לך ליהנות מתוספת מושלמת, גם מבחינת התאמה לגוון הצבע וגם מהמראה שאת חושקת לספק לעצמך. יתרון נוסף הוא הקלות שאפשר יהיה להסיר את הריס המלאכותי, שכן לא מדובר בהליך פולשני, ולכן הוא לא מזיק ולא מותיר צלקת. אולם, עם זאת חשוב להדגיש שההדבקה מתבצעת רק אצל קוסמטיקאית מיומנת בתחום על מנת שכל המראה של הריסים יצא איכותי ומחמיא במיוחד ובהיעדר טעויות ותקלות.

בעת צביעת ריסים לאישה

למה חשוב לבצע הדבקת ריסים אצל קוסמטיקאית

נציין שיש היום אלטרנטיבה שהיא הדבקת ריסים לבד באמצעות רכישת ערכה אישית, אולם, זאת תהייה טעות גדולה מאחר שחוסר ידע ומיומנות יכולים לגרום ליצירת מראה ריסים מגוחך ווולגרי וגם לנזק בריאותי לעיניים. כמו כן, לעיתים דווקא שפע האופציות, שקיים היום בשוק, יכול להקשות על הבחירה ורק משהי מיומנת תדע לאבחן את העיניים נכוחה ולזהות את סוג הריסים שלך ובהתאם לזאת לבצע את ההתאמה הנכונה ביותר של – אורך הריסים, הסגנון המועדף ועד כמה כדאי יהיה לעגל אותן. על כן, השאירי את העבודה הזו רק לקוסמטיקאית מומחית בתחום הטיפוח ושעוסקת בתחום הקוסמטיקה כגון: בניית ציפורניים, בוטוקס, פדיקור ומניקור, כזאת שתדע לדייק ולהגיע למראה היפה והמבטיח ביותר עבורך ללא כל נזק. שכן, התוצאה תמיד תצא איכותית ולא פחות חשוב – היא תחזיק לפרק זמן ממושך של יותר מחודשיים, כך שתוכלי ליהנות ממראה מרהיב ומדימוי עצמי גבוה.

ציוד לתוספת ריסים

תהליך ההדבקה

את תהליך הדבקת הריסים יש לעשות לאחר שתקבעי תור אצל הקוסמטיקאית שלך ותפני זמן של שלוש שעות לפחות. הקוסמטיקאית תעשה שימוש בדבק איכותי ביותר כשלרוב החומר שממנו הוא עשוי הינו – לטקס (תחליב צמחי שדומה לגומי). יש גם דבקים שלא מכילים לטקס, שמיועדים לכל מי שאלרגית לחומר זה.
בטרם תתחיל הקוסמטיקאית להדביק את הריסים, היא תמדוד את הריס המלאכותי על העין שלך, כדי לוודא את האורך המתאים ביותר ליתר הריסים ולצורת העין והסגנון שבחרתן יחד. במידה ומדובר בריס ארוך מדי, היא תגזור בעזרת מספריים זעירים את הריס, בצורה קפדנית. לעיתים הקוסמטיקאית תעדיף למרוח מסקרה על העין כשיטת צביעת הריסים כדי לקבל את האורך המקסימלי של הריסים הטבעיים ולהקל את פעולת המדידה.

במהלך ההדבקה יש לחכות כמה שניות בין המריחה של הדבק על הריס המלאכותי לבין ההצמדה של הריס הקיים. הסיבה היא מאחר שהמרקם של הדבק, כשהוא יוצא מהמכל הינו נוזלי ואחרי ההמתנה הוא יהפוך להיות הרבה יותר צמיגי מה שיספק עמידות גבוהה יותר. בתום הפעולה ניתן לשרטט על העפעף בעזרת אייליינר דקיק זאת על מנת לעמעם את קו החיבור בין השערות הטבעיות לבין התוספת.

אישה עם כובע

איך לשמור על המראה החדש שלך

לאחר כל פעולה של הדבקת ריסים מומלץ מאוד להתייחס לתוספת החדשה ביתר זהירות על מנת להגן על המראה החדש והמחמיא כל כך. ההמלצה שכל קוסמטיקאית תיתן לך לאחר תהליך הדבקת ריסים הינו להשתדל מאוד לישון על הגב כדי שלא יופעל לחץ על הריס המלאכותי בזמן שאת ישנה על הבטן ושהם לא ייפגעו וכך ייפרדו ממקומם. טיפ נוסף הוא – אם ניתן להימנע מאיפור ביום יומיים הראשונים ולאחר מכן שכל פעולת איפור תיעשה בזהירות ועל ידי חומרים שהם לא שומניים שעשויים להסיר את הריסים המלאכותיים בשל פעולת המסת הדבק. הטיפ האחרון הוא בזמן מקלחת, מומלץ שבכל חפיפה שאת עושה, להימנע מכך שיזלגו לאזור הריסים שמפו או מרכך שעלולים לרכך את הריסים ולפגוע בעמידותם.

מאמרים נוספים שעלולים לעניין אתכם

מה חדש אצלי באתר?

היי, כבר מיצית?

קבלי הטבה של 10% על הבנייה הראשונה בג'ל, שתחזיק 5 שבועות!

רק נשאר לך לבחור את הצבע 💅

דילוג לתוכן