חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הלחמת ריסים

בעת הלחמה של ריסים ללקוחה

כידוע העיניים שלך הן האיבר שמביע הכי הרבה הבעות, תכונות ותחושות כמו שמחה, כעס, רוך אהבה, חן עוצמה ועוד. בהתאם לזאת, האיבר שאותו יש לטפח ולדאוג שיראה יפה ומסודר על ידי טיפוח הוא בעיקר מה שממסגר את העיניים שלך – עיצוב הגבות וכן הלחמת ריסים. למראה של הריסים שלך יש חשיבות גדולה בהדגשה של העין וככל שהם יותר ארוכים, מלאים וכהים, כך הם יעניקו יופי ונשיות. ריסים קצרים מדיי או לא מלאים, עשויים להקנות לעין מראה עייף ומוזנח ולהשפיע בכללי על כל המראה של הפנים שלך.

אחד הפתרונות להדגשה של הריסים יהיה על ידי רימל שמסובב אותן ומעניק להם צורה עיגולית וגוון כהה וכך למעשה מדגיש אותם. אולם לא מדובר בפתרון שהוא לאורך זמן ויש לו גם חסרונות. לאור הביקוש הגדול של ריסים יפים ואורכים, יש כיום בשוק הקוסמטיקה פתרונות אחרים שנחשבים ליותר קבועים ומעניקים מענה מושלם לריסים שלך, כמו הלחמת ריסים. במאמר זה נרחיב אודות החלמת ריסים – המענה האידיאלי לריסים יפות ועמידות!

הלחמת ריסים ללקוחה

מהו התהליך של הלחמת ריסים

תהליך הלחמת ריסים שיטה חדשנית ומבוקשת בימינו היא שיטת הלחמת הריסים שמאוד מתאימה לך במידה ויש לך ריסים קצרים או דלילים ותמיד שאפת להשיג ריסים ארוכים שידגישו לך את העיניים. שיטה זו למעשה מסייעת לחבר את הריסים המלאכותיות בצורה שהיא חצי קבועה. בתהליך מולחמים קרוב ל – 30 עד 80 ריסים חדשים בכל אחת מהעיניים. הכמות של הריסים והאורך שלהם, הם אלה שיקבעו את הזמן והמראה המבוקש וכאמור גם את אורך הטיפול שנמשך בדרך כלל עד שעתיים.

את הפעולה מבצעים אך ורק בריסים העליונים והריסים מולחמים לריסים הטבעיים על ידי דבק ייעודי בלבד. בשיטה זו מבצעים לכל ריס וריס הלחמה נפרדת ולא בקבוצה של כמה ריסים כפי שניתן לראות בשיטות אחרות. השיטה הפרטנית הזו של ריס וריס היא מה שמעניקה מראה טבעי ועמיד. התוצאה היא שכל הריסים שהולחמו מעניקים מראה טבעי שלא ניתן לנחש כי מדובר בהלחמה של ריסים. התהליך אינו מלווה בכאב, אולם יכול להיות מעט לא נוח מאחר ויש צורך להישאר בעיניים עצומות כל זמן התהליך.

גודל וגווני הריסים המולחמים הריסים שמולחמים שהם למעשה ריסים סינטטיים, מגיעים באורכים שונים ויותאמו לפי האורך שמתאים לעין של כל אישה. האורכים הקיימים הם מאורך של – 6 מ"מ ועד לאורך של 14 מ”מ, יש גם עוביים שונים, דקים, בינוניים ועבים. בנוסף, גם הגוונים יכולים להגיע בכמה גוונים שתואמים את הצבע של השיער על הראש: שחור, חום, אדום, בלונדיני, סגול וכולי. בתחילת הטיפול הקוסמטיקאית תדאג לספר לך על התהליך ותבחרו יחד את הריסים בהתאם לגודל, העובי והכמות שתתאים למבנה העיניים והפנים שלך על מנת שהתוצאה תהייה הרמונית לפנים ותואמת את הציפיות שלך.

כלים להלחמת ריסים

הלחמת ריסים למי זה מתאים

שיטת הלחמת הריסים למעשה נועדה לחסוך עבורך את ההתעסקות היום יומית בסידור הריסים שלך. לשערה יש אורך חיים משל עצמה והיא ניזונה ממחזור הדם. נדמה כי הלחמת ריסים נועדה יותר לנשים שמצטלמות לטלוויזיה, אישיות תרבות ודוגמניות, אולם לא כך הדבר. הלחמת ריסים תתאים לכל אישה שיש לה ריסים קצרים, דלילים ותמיד חלמה להדגיש אותן.

הלחמה תתאים לכל אישה נועזת שאוהבת מראה מודגש ומוחצן במיוחד. הלחמה תתאים לכלה שזה עתה עומדת להתחתן ולכל אירוע שמחה שבו תצטלמי ותרצי להראות במיטבך. כמו כן, קיימת האפשרות להוסיף מספר של ריסים שיעניקו הדגשה שהיא קלה או כמות שתעניק מראה דרמטי שימשוך תשומת לב ועם זאת יראה טבעי לחלוטין.

כמה זמן יחזיקו הריסים המלאכותיים

במידה והריס הטבעי ינשור, גם הריס המלאכותי שהולחם אליו ינשור אתו. הריסים הטבעיים יחדשו את הצמיחה שלהם מדי שלושה חודשים, לכן כדאי להגיע לתיקונים מדי שלושה שבועות עד חודש ימים. הדרך להסרת הריסים היא על ידי אדם מוסמך בלבד. בטרם תפנו למקום בו מבצעים הלחמת ריסים, וודאו שאתן פונות לקוסמטיקאית מקצועית שהוכשרה לעסוק בהלחמת ריסים ויש לה ניסיון רב בתחום, היא האדם היחיד שמתאים לביצוע פעולה זו.

אישה לאחר הלחמת ריסים

מה כדאי לדעת לפני ואחרי הטיפול

איך לשמר את שזירת הריסים? חשוב לא למרוח יומיים לפני הטיפול מסקרה על העיניים על מנת שהן תשארנה נקיות ומוכנות לתהליך.
בסיום התהליך הלחמת הריסים רצוי מאוד לא לשפשף את כל האזור של העיניים לפחות למשך -12 שעות, זאת כדי לתת לדבק זמן להתייבש לגמרי.

לאחר הטיפול לא מומלץ לאפר את העיניים לפחות 24 שעות

כמו כן, לא כדאי יהיה לעשות שימוש במסקרה כל זמן שמודבקים הריסים המלאכותיים על העיניים, זאת מאחר ולא ניתן יהיה להסיר את המסקרה מבלי שהריס המלאכותי ייפול וזה יגרום בעיות בשזירת ריסים.
במידה וקיים בכל זאת צורך להסיר איפור מהעיניים, אפשר יהיה לעשות זאת על ידי מסיר איפור על בסיס מים ללא שמן מאחר וזה מנטרל את הדבק אבל באיפור קבוע כדאי שתתייעצי עם הקוסמטיקאית.

אם יש צורך להוריד את הריסים, ההמלצה הגורפת היא לעשות את זה רק אצל הקוסמטיקאית, ועדיף אצל מי שבצעה עבורך את ההלחמה. מאוד חשוב לא לנסות להסיר את הריסים לבדך, זה עלול לגרום לנזק לעיניים שלך. כעת כל שנותר לך למעשה זה לבדוק תור פנוי אצל הקוסמטיקאית ולוודא שהיא מבצעת הלחמת ריסים וכן שזירת ריסים, שהיא עובדת עם מוצרים מאושרים וליהנות ממראה עיניים חושני ומרשים!

מאמרים נוספים שעלולים לעניין אתכם

מה חדש אצלי באתר?

היי, כבר מיצית?

קבלי הטבה של 10% על הבנייה הראשונה בג'ל, שתחזיק 5 שבועות!

רק נשאר לך לבחור את הצבע 💅

דילוג לתוכן