חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מילוי ריסים

ריסים

כבר מעל לעשור קיים ביקוש רב בקרב נשים לתוספת ריסים באמצעות השיטות השונות. כיום כולן רוצות להיראות טוב כמו כל הסלבריטאיות שמטפחות את המראה שלהן ועושות הכל על מנת להראות צעירות לגילן. אחת הפעולות הפופולריות שנשים רבות בארץ ובעולם מבקשות לעשות זה תוספת ריסים כדי לשוות לעיניים מראה כובש וחושני. במאמר זה נרחיב יותר על הפעולה שמתבצעת לאחר התוספת של הריסים שהיא למעשה – מילוי ריסים. לאחר כל פעולה של תוספת ריסים יהיה צורך בממוצע של אחת לחודש, לבצע מילוי ריסים שהוא מאוד תלוי בכל אישה ובנשירה הטבעית של הריסים שלה וכן האם היא עשתה בעבר הרמת ריסים. בכל תוכנית טלוויזיה או במגוון אתרי הרכילות, נזהה מיד את המבט של כל אחת מהמפורסמות שמעפעפת לה באלגנטיות בריסים ארוכים במיוחד, ועכשיו גם את יכולה. להלן כל הפרטים על תוספת ומילוי ריסים מחודש.

אישה לאחר מילוי ריסים

מה זה בעצם הארכת ריסים

כאמור כל פעולה של תוספת של ריסים הינה פעולה מלאכותית שבמהלכה מדביקים ריסים שהם מלאכותיים ודומים מאוד לריס הטבעי, אל הריסים הטבעיים השונה מפעולת. את הפעולה מבצעים על ידי דבק ייעודי ואיכותי. הריסים הללו יחזיקו מעמד עד לחודשיים מבלי להזדקק לתיקונים ובסך הכל הם יכולים להחזיק מספר חודשים, זאת גם בהתאם לקצב תחלופת הריסים האישי של כל אחת מהנשים (שכן הריס המלאכותי ינשור יחד עם הריס הטבעי). מי שמעדיפה ריסים מודגשים, ומי שהריסים שלה קצרים במיוחד, תהנה בסוף בכל תוספת ריסים, מאפקט דרמטי ומודגש שיחזיק מעמד לזמן ממושך. ניתן לבחור ריסים מתוך מנעד של אורכים, עוביים וגוונים, ללכת על מראה טבעי ועדין או להחליט שמעוניינים במראה מודגש ודרמטי, כל אחת בהתאם לטעם האישי שלה.

טיפול הרמת ריסים

מה ההבדל בין תוספת למילוי ריסים

בתהליך של תוספת ריסים תתבקשי לעשות את הפעולה הראשונה שתעניק לך מראה ריסים כובש וחושני עם תחושה של טיפוח. כל תהליך של תוספת ריסים תאלצי להגדיש לו לכל הפחות שעתיים מלאות בוא תאלצי לשכב על הגב ולעצום את ענייך ולתת לקוסמטיקאית לבצע את פעולת ההדבקה של הריס הסינטטי לריס הטבעי. זאת להבדיל מתהליך המילוי שהוא יתבצע לאחר חודש ימים לכל הפחות, ושאת כבר מתהלכת עם תוספת ריסים שביצעת על ידי אחת השיטות – הלחמת ריסים/ שזירה או הדבקה. הקוסמטיקאית תבדוק את הריסים ותאבחן היכן יש צורך למלא אותן שוב בחומר ובריסים חדשים לאחר שחלק מהקודמים נשרו.

אישה בטיפול מילוי ריסים

כמה זמן לוקחת פעולת מילוי ריסים

מילוי ריסים אינו תהליך ארוך כפי שארך התהליך הראשוני בו הוספת לראשונה ריסים. מדובר בממוצע של חצי שעה עד שעה לכל היותר כדי למלא שוב את הריסים שלך בריסים חדשים. עוד בטרם הטיפול פנים מומלץ יהיה להתקלח, מאחר וההמלצה לאחר הטיפול היא לא להתקלח לפחות 12 שעות, וגם להימנע מלשטוף את הפנים והשיער כדי שהדבק יתייבש לגמרי. למעשה גם בפעולת רחצה של הגוף בפרט, המים והאדים עדיין עלולים לפגום באיכות הדבק. כמו כן, כשמגיעים לטיפול מילוי ריסים, חשוב שהעיניים שלך לא יהיו מאופרות ונקיות למשעי מכל משחה קרם או איפור כמובן שאיפור קבוע לא יפריע.

כיצד יש לתחזק את הריסים

בתום המילוי תנסי להיזכר בהמלצות שקיבלת כיצד לתחזק את הרסים לאחר התוספת הראשונית, אולם תמיד תוכלו להיעזר בקוסמטיקאית שלך שתדריך אותך שוב כיצד לשמור על הריסים שלך. חשוב ללכת לקוסמטיקאית מקצועית שעוסקת בכל תחום הקוסמטיקה כגון פדיקור, מניקור, בנית ציפורניים, ועוד. וכן חשוב מאוד לאחר מילוי ריסים לא לעשות שימוש במסיר איפור עיניים שהוא על בסיס שמן, ורצוי גם להימנע משפשוף חזק באזור העיניים. לאחר יממה מתום הדבקת המילוי אפשר כבר להתקלח, ללכת לים וגם לעשות שימוש בקרם עיניים. אפשר גם לעשות שימוש במסקרה שהיא מבוססת על מים (ואין בה כל חומר שומני.)

אישה נוגעת בפנים שלה

המראה לאחר תוספת ומילוי ריסים

עד כה דיברנו על התהליך ומה זה פעולת מילוי ריסים שמגיעה בשלב של אחרי תוספת ריסים, אולם לא ממש ירדנו לעומקו של המראה שמתקבל מכל התהליך הזה. אם כן, נשים רבות שסובלות מדילול של ריסים או מבעיית נשירה קשה תוכלנה להחזיר לעצמן את הביטחון העצמי והשמחה באמצעות ריסים ארוכים ויפים שמעניקים הרבה אור למראה הפנים. מדובר במראה מאוד מיוחד ומרשים שיש לו הרבה נוכחות והוא יתאים לשגרת היומיום וגם לכל מי שנמצאת לקראת אירוע מרגש במיוחד כמו חתונה ובפרט לכלה שאמורה להתכונן מראש לתהליך ממש כמו בבניית ציפורניים לכלה, השקה וכדומה. חשוב להדגיש שאין מדובר במראה גרוטסקי ומגושם, כל עוד מבצעת את זה קוסמטיקאית מקצועית ומיומנת. ניתן לקבוע יחד אתה את התוצאה הסופית כדי שלא יבחינו כלל בתוספת או במילוי שעשית ורק תקבלי מחמאות שאת נראית נהדר ולא ברור בדיוק למה.. עוד נציין שניתן להרכיב משקפיים לאחר פעולה זו. אז למה את מחכה?

מאמרים נוספים שעלולים לעניין אתכם

מה חדש אצלי באתר?

היי, כבר מיצית?

קבלי הטבה של 10% על הבנייה הראשונה בג'ל, שתחזיק 5 שבועות!

רק נשאר לך לבחור את הצבע 💅

דילוג לתוכן