חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

נשירת ריסים

אישה חווה נשירת ריסים

הריסים של כולנו הינם מצויים על העפעפיים שלנו ולפעמים נדמה כי אנו שוכחים מהם, אולם מדובר באחד האלמנטים שמשפיעים רבות על המראה שלנו ולכן יש אין סוף מוצרי קוסמטיקה שמיועדים להאריך אותם, לצבוע אותם ולעבות אותם. כל אישה שסובלת מנשירה של הריסים תבקש לתת לכך מענה הולם, מענה שידגיש את עיניה וישווה להן מבט יפה ועדין. אז נשאלת השאלה למה יש נשירת ריסים מה גורם לכך ואיך ניתן למנוע זאת? במידה וגם את חווה נשירת ריסים תוכלי להיעזר במאמר לפנייך ולמצוא את כל הסיבות מדוע זה עשוי לקרות ואיך ניתן להימנע מכך.

אישה מתאפרת בריסים

מי אתם ריסים ומה המטרה שלכם

ריסים הם למעשה חלק מכל השערות שלנו על הגוף, וכמו כל שיערה שעתם גם מגיעה והם נושרים. אולם יש דברים שיכולים להאיץ את הנשירה שלהם ולגרום לדילול מוגבר של ריסים. ההבדל בין ריסים ליתר השיער שמופיע לנו על הגוף הינו שמדובר במיקום שהוא יחסית עדין, אזור הפנים שלנו, ולכן כמה שיותר ריסים זה יותר טוב, זה לעומת שיער באזור השפם או באזור הפאות שאותו נרצה כאמור להסיר. ככל שנגע יותר בריסים כך הם עשויים לנשור, גם מזג האוויר עלול להשפיע על נשירתם וכן מחלות שונות של העור כגון אקנה וכדומה לכן חשוב גם להקפיד על טיפול פנים אחת לתקופה על מנת לשמר את מראה העור.

ריסים מלאכותיים – רק אצל קוסמטיקאית

במידה ואת סובלת מנשירת ריסים יש היום פתרונות שונים ומצוינים שיכולים להחזיר לך את המראה הרענן והצעיר. על ידי הלחמת ריסים או מילוי ריסים וכן הדבקה של ריסים תוכלי ליהנות מריסים מחודשים אולם חשוב לעשות את זה רק באמצעות קוסמטיקאית מומחית שמכירה את תחום הטיפוח על בוריו ושעוסקת בתחום הקוסמטי כגון עיצוב גבות וכן בניית ציפורניים במקצועיות בוטוקס וכו', ויודעת לבצע את הטיפול בצורה המקצועית ביותר.

טיפול הרמת ריסים

הסירי איפור לפני שינה לשמירה מפני נשירת ריסים

כידוע ללכת לישון עם איפור סביב העיניים יכול לעשות נזקים רבים לעור וגם לעיניים ולריסים. ההמלצה היא תמיד להוריד את האיפור מהעיניים כדי שלא יידבק לריסים ויחליש אותם וזה מה שיגרום בסופו של דבר גם לנשירה שלהם כמובן שלא מדובר על איפור קבוע. מוצרי הטיפוח שעלולים להזיק לריסים שלהם הינם איילנר או מסקרה שלא ניקית מספיק טוב, שחור לעיניים ועוד. בעצם כל מה שגורם לעור ולעפעפיים לא לקבל חמצן ולחדש את הצמיחה הטבעית של הריסים.

אל תשפשפי חזק את ענייך

קרצוף או שפשוף חזק באזור העיניים יכול גם לגרום לפגיעה בריסים וליצור נשירה. פעולה של שפשוף של העיניים בצורה מסיבית הינה מניעה את הריסים וגורמת למתיחה שלהם וכך הם עלולים להיתלש במהרה. על כן, גם בזמן שאת מתאפרת או מורחת משחה על הפנים כמו סרום או קרם באזור העיניים, מומלץ לעשות את זה בצורה עדינה פי כמה בכל האזור שהוא סמוך לעיניים שלך.

אישה בטיפול פנים עם מלפפון בעניים

קרמים ומשחות לא איכותיים והתוצאה נשירת ריסים

אחד הגורמים לנשירה יכול להיות גם שימוש בחומרי טיפוח לעיניים ולפנים, חומרים שהם אינם איכותיים או לא מתאימים לעור פנייך. חשוב לוודא שכל קרם או משחה בהם את עושה שימוש הם בעלי תקן ממשרד הבריאות ומותאמים לעור פנייך.

בעיות עור למיניהן

כפי שציינו בתחילת המאמר גם מקרי תחלואה שונים יכולים להוות טריגר לנשירת ריסים וחשוב לראות את זה כסימפטום ולא להתעלם מכך. במידה ואת מרגישה כי הבעיה של נשירת ריסים הינה כתוצאה של סיבה שהיא הרבה יותר קיצונית מיתר הסיבות שתוארו כאן, חשוב להתייעץ עם רופא עור, נשירה יכולה להעיד על בעיה אחרת וחשוב שתכירי ותתני לכך מענה מוקדם ומהיר.

בעת הלחמה של ריסים ללקוחה

איך תטפלי במצוקת נשירת ריסים

במידה ואת סובלת מנשירת ריסים מאחת הסיבות שהוזכרה במאמר, מומלץ להגיע אל הקוסמטיקאית שלך ולהתייעץ אתה כיצד ניתן לספק מענה משולם לבעיה. במידה ומדובר במחלת עור או מחלה אחרת, תאלצי לפנות לרופא משפחה. קוסמטיקאית תבחן את הרגלים שונים בחייך, לרבות את הרגלי הטיפוח שלך ותנסה לסייע לך למנוע את הבעיה בעתיד במקביל תוכלי לבצע טיפול שישיב את הריסים וישווה לך מראה יפה ואסתטי.

מאמרים נוספים שעלולים לעניין אותך

מה חדש אצלי באתר?

היי, כבר מיצית?

קבלי הטבה של 10% על הבנייה הראשונה בג'ל, שתחזיק 5 שבועות!

רק נשאר לך לבחור את הצבע 💅

דילוג לתוכן