תוספת ריסים

ציוד לתוספת ריסים

היום, כל אישה כבר יודעת, שמה שמקנה למראה הפנים שלה הרבה יופי ונוכחות הם העיניים, ומה שתורם למראה עיניים מרהיב ויפה אלה צורת הריסים. ריסים שהם קצרים מדיי או ריסים מדוללים, עלולים לשוות לעין מראה מבוגר, חולה ולא מושך וכך למעשה גם להשפיע מאוד על המראה הכללי של הפנים ועל ההרגשה הנפשית של האישה. היום, בזכות פעולה יחסית פשוטה שמטרתה היא תוספת ריסים ניתן לבצע הלחמה של הריסים ובדרך זו תוכלי גם ליהנות ממראה קסום ונשי במיוחד שישפר את מצב רוחך. פעולה זו תתבצע בעזרתה של קוסמטיקאית מקצועית שלמדה והתנסתה בפעולת הלחמת ריסים ויש לה את כל הידע בהרמת ריסים על מנת לעשות זאת בצורה המקצועית ביותר. תמיד חלמת על תוספת ריסים? זה הזמן להגשים לעצמך את החלום וממש לא מדובר בפנטזיה גדולה!

אישה עם ריסים גדולות

התוספת שמוסיפה המון

הלחמת ריסים תוכל באמת לשנות כליל את מראה פנייך וגם לאפשר לך ליהנות מריסים מעוצבים בהתאם לאורך במקרה את סובלת מנשירת ריסים, לצורה ולגוון שאת רוצה ולשחרר אותך מכל ניסיון לבצע הארכה על ידי אמצעים לא איכותיים שיכולים בעיקר להזיק ולהחמיר את הבעיה, כמו מסקרות מאריכות וערכות הדבקה וכן הלאה. הלחמת ריסים מקצועית תוסיף לריסים הטבעיים שלך ריסים מלאכותיים עם שזירת ריסים שישוו מראה טבעי ולא מגושם ויבליטו את העיניים שלך.

אז איך זה עובד

הריסים המלאכותיים יולחמו לריסים הטבעיים של העין על ידי דבק ייחודי. בשיטה הזו תבוצע ההלחמה של כל ריס בנפרד ולא על ידי גושי ריסים כפי שעשוי לקרות בכל שיטה אחרת. התוצאה הסופית תראה הרבה יותר מרשימה מאחר שהיא יוצאת טבעית למראה ואף אחד לא באמת יצליח לזהות שמדובר בריסים מלאכותיים. בנוסף, שיטה זו, להבדיל משיטות אחרות של תוספות ריסים, הינה עמידה מאוד ומחזיקה לאורך זמן ממש בדומה לאיפור קבוע.

אישה לאחר תוספת ריסים

מה אורך של תוספת ריסים

הריסים המלאכותיים יכולים להגיע בכמה אורכים החל משישה מ"מ ועד לאורך של 14 מ”מ. גם העובי שלהם יכול להיות דק, בינוני או עבה ובגוונים שתואמים את שיער הראש והגבות. מה שחשוב זאת ההתאמה לריסים הטבעיים וכן למבנה של העיניים והפנים שלך, ואת זה תדע לעשות בצורה מקצועית רק קוסמטיקאית מומחית. הטיפול יארך עד שעתיים בהן הקוסמטיקאית תתאים למבנה הטבעי של העין את תוספת הריסים האידיאלית ביותר או פעולת המילוי ריסים. פעולת ההלחמה תתבצע מהאזור החיצוני של העין, בעוד שלריסים הקיימים יולחמו ריסים הרבה יותר ארוכים. בהלחמה שתתבצע לכיוון החלק הפנימי של העין, יולחמו ריסים קצרים וכך ייוצר מראה טבעי והרמוני לפנים.

כמה זמן זה מחזיק

כבר בתום הטיפול ניתן להבחין בתוצאות המרשימות כל כך. החל מהרגע שהקוסמטיקאית תסיים את הטיפול תכולי להביט במראה ולגלות את המראה החדש והיפה שלך. תוכלי ליהנות מכל הטוב הזה לפחות חודש ימים מבלי להזדקק להגיע לקליניקה ולעיתים תאלצי להגיע רק כדי לחדש מספר ריסים שנשרו ולהוסיף כמה ריסים בודדים, מה שמכונה מילוי ריסים. לכן, כדי להימנע ממצב שבו רק חלק מהריסים יראו מצוין וחלק לא, יש חשיבות רבה מלהגיע לטיפול אצל הקוסמטיקאית שתבצע תיקונים מדי שלושה חודשים עד חודש ימים. באופן הזה המקומות בהם כבר נשרו ריסים ימולאו שוב על ידי תוספת ריסים חדשים, והעיניים שוב תיראנה מטופחות ומרשימות כשכל מבט שלך יתפוס כל אחד.

טיפול בהרמת ריסים

תוספת ריסים – אצל קוסמטיקאית מומחית

נציין שוב שמדובר בפעולה מקצועית בלבד שרק קוסמטיקאית מומחית בתחום הטיפוח כגון: בניית ציפורניים, מניקור, פדיקור, טיפולי פנים, ועוד. תוכל לבצע אותו בזהירות ומבלי לגרום נזק בלתי הפיך לעיניים שלך. כל מה שאת צריכה זה פשוט להגיע לקליניקה, להתרווח על הכיסא, לעצום את עינייך ולפקוח אותן לאחר שעתיים. מובטחת לך תוצאה מרשימה שתהיי לא פחות ממוקסמת ממנה. התוצאות המקסימליות של כל תוספת ריסים יגיעו לשיאן לאחר חודש עד שלושה חודשים מסיומו של הטיפול ויחזיקו בין שישה לשמונה חודשים, זאת בהתאם למצב העור בטרם ההגעה לקליניקה.

מאמרים נוספים שעלולים לעניין אותך

מה חדש אצלי באתר?

היי, כבר מיצית?

קבלי הטבה של 10% על הבנייה הראשונה בג'ל, שתחזיק 5 שבועות!

רק נשאר לך לבחור את הצבע 💅

דילוג לתוכן