חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

איך לשמר את שזירת הריסים

שזירת ריסים

במאמר הבא הכנתי עבורך כמה טיפים נפלאים שכדאי לך לאמץ לחיקך בנושא איך לשמר את שזירת הריסים ואיך לשמור עליהם לאורך זמן? אז קחי לך נשימה קצרה ושתי דקות פנויות קראי ותיישמי:

שכבי על הגב

זה נשמע כמו בקשה משוגעת (אלא אם כן את כבר ישנה על הגב) אבל זה מאוד חשוב בלילות הראשונים. בגלל שלפעמים לוקח הרבה זמן לדבר להתייבש בצורה מלאה, ואת לא רוצה למשוך אלייך אנשים מוזרים, כדאי לישון על הגב לאחר שזירת הריסים בשביל לשמר את הריסים כדי שיוכלו להחזיק יותר זמן.

הורדת איפור

כשאת מורידה את האיפור מפנייך, אל תשמשי במגבת, ותעברי בעדינות על האזור עם מגבון לח להסרת איפור במקום רפידות כותנה או נייר טואלט. לא רק שתחלישי את עבודת שזירת הריסים שלך, יכול להיות שגם פיסות כותנה ידפקו אליהם ויתנו מראה מאוד מיוחד שאת לא רוצה לנסות. עוד על הסרת איפור קבוע.

שמני אותן

את אולי תחשבי שייבוש הריסים החדשים זה חכם, אבל בפועל, תהיה להן צורה הרבה יותר יפה, נחמדה וחזקה אם הן משומנות היטב. זה גם משמר את הגמישות שלהן. אפשר פשוט לשים עליהן קצת שמן תינוקות עם אצבעותייך כמה ימים אחרי שזירת הריסים. זה אמור להיות מספיק.

סרקי אותן

בשביל למנוע קשרים קטנים בריסים או הצטלבויות שלהן אחת בשנייה, מומלץ לסרקן באמצעות מברשת שרביט. עצמי עין אחת, שימי את המברשת על הריסים העליונים וגלגלתי את המברשת בשביל להשאירן מאוחדות.

אצבעות בעיניים

לא להכניס אצבעות בעיניים או לשפשפן. זה יגרום לגירוי מתמשך, וזה יוצא את הריסים החדשים והיפים שלך, וייצור מראה לא יפה. לאחר שזירת הריסים לא מומלץ לגרד בעיניים, לא לשחק איתן ופשוט לא לגעת. אם יש גירוי או תגובה אלרגית (נדיר מאוד), נא להגיע אלינו או לרופא בשביל שנוריד את האיפור מפנייך.

מסקרה

מומלץ לא לשים מסקרה, או מעט מאוד. בכל מקרה, עם ריסים ארוכים ויפים, אין ממש צורך להשתמש במסקרה. אם את בכל זה מתעקשת, כדאי להשתמש במסקרה המיועדת לשזירת ריסים המבוססת על מים (לא חסינת מים). כדאי להשתמש רק בכיסוי אחד וזהו.

לשמור על מילוי מחדש

כדאי לקבוע תור בשביל מילוי מחדש כל שבועיים בשביל ששזירת הריסים שלך תישאר לאורך זמן. ככל שמחכים יותר מאוחר, ככה זה יותר קשה למי ששוזרת לך את הריסים לעשות את עבודה בצורה יעילה וטובה, ומונע מהריסים שלך להיראות מדהים.

לסיכום, ריסים זה דבר קצת עדין. אם אני רוצה מראה מעולה שיחזיק לאורך זמן, עלייך להקפיד על העקרונות הללו כדי שהריסים שלך יראו מאוד טוב.

רוצה לשאול עוד שאלות או לשמוע עוד? חייגי כעת ואשמח לעמוד לשירותך 077-9974575

טיפים נוספים שיעשו אותך רעננה ויפה

מה חדש אצלי באתר?

היי, כבר מיצית?

קבלי הטבה של 10% על הבנייה הראשונה בג'ל, שתחזיק 5 שבועות!

רק נשאר לך לבחור את הצבע 💅

דילוג לתוכן