חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כתמי גיל

כתמי גיל

אנשים רבים ישקיעו מאמץ, זמן וכסף כדי להצליח להבהיר את העור שעל הפנים ובאזורים שונים על הגוף שלהם שנגרמו בעקבות חשיפה מרובה לשמש, לתזונה לקויה, עישון, שינויים הורמונליים ותופעות שונות שקשורות לגיל. כתמים הקרויים 'כתמי גיל' הם כתמים שלרוב יופיעו לאחר כמה שנים של חשיפה רבה לקרני השמש. הכתמים הללו יופיעו באזורים שונים על עור הגוף כמו על גב כף היד שלנו או על החזה העליון, בחלקים שונים על הפנים ובאזור הקרקפת בקרב גברים שמתקרחים ועוד.

כתמי גיל הינם כתמים שהצליחו לחדור לשכבה העמוקה ביותר של העור ולכן לא יהיה קל להעלים אותם. נשים וגם גברים יתלוננו עליהם והם יהוו עבורם מטרד לא קטן, לרבות אם הם יופיעו באזור הפנים שהן חשופות לעיני כל. הטיפול בכתמי גיל הפך בשנים האחרונות לטיפול זמין ומהיר בייחוד כשהוא מתבצע על ידי מכשיר IPL, מכשיר שמפיק אור בעוצמה גובהה יחד עם קרינת רדיו – באמצעות השימוש במכשיר זה ושילוב של יתר האופציות הקיימות כיום, אפשר יהיה להעלים את אותם כתמי גיל מאזורים שונים עם מינימום פגיעה בשכבת האיפדרמיס העליונה וכמובן בהיעדר כאב.

בוטוקס במצח

למי מיועד הטיפול העלמת כתמי גיל ובמה הוא כרוך

הטיפול יתאים לכל טווח הגילאים, וילווה בכאב מינימלי ביותר אם בכלל ויכול להביא לשיפור משמעותי במראה העור ובמרקם שלו בכל אזורי הגוף בהם הופיעו כתמי גיל. בהתאם למצב העור ועומקם של הכתמים ניתן יהיה לעשות טיפול אחד ולקבל תוצאה טובה או באמצעות מספר טיפולים בהפרש של שבועות אחדים בין טיפול לטיפול. לאחר הטיפול עצמו הכתמים עשויים להראות כהים יותר או להפוך לאדומים, אולם זו תופעה שתחלוף לאחר כמה ימים. ניתן לחזור לשגרה מיד בתום הטיפול, אולם מומלץ להימנע מחשיפה לשמש. במקרים מסוימים ניתן לעשות גם טיפול במכשיר לייזר נוסף CO2, שמשייף את הכתם מהשכבה העליונה של העור וכך גם מחדש את השכבה ומשלים את הטיפול העמוק שבוצע על ידי מכשיר ה-IPL.

כתמי גיל – פיגמנטציה

העור שלנו מפתח גם סוגי פיגמנטציה שהם גם נכנסים תחת ההגדרה של כתמי גיל ומקורם ממגוון סיבות – גנטיות, הורמונליות, תגובה לטיפול של תרופה כלשהי, שימוש בתכשיר קוסמטי, בשמים עם אלכוהול וכדומה. פיגמנטציה זו יכולה להתפתח בכמה אזורים בגוף כמו בלחיים, באזור המצח והרקות, בסנטר, מעל השפה העליונה וגם בצוואר. כתמי פיגמנטציה יכולים להיות מרוכבים גם מכמה גוונים ולהגיע לשכבה העמוקה ביותר של העור. חשיפה מרובה במהלך השנים לקרני השמש יכולה להחמיר את הפיגמנטציה. באופן כללי כדאי לטפל בכל בעיה של פיגמנטציה תוך כדי התייחסות לכל הרבדים בעור בהם נמצאים הכתמים.

כתמי גיל

דרכי טיפול

תכשירים שמטרתם להבהיר את העור יכולים לסייע במראה אחיד של גוון הפנים וכך גם להכשיר את הקרקע לשימוש בעוד תכשירי הבהרה או לשלב אותם עם מכשיר IPL וכך למקסם את תהליך הטיפול. תהליכי הבהרה אלו הינם תהליכים שידרשו זמן והרבה סבלנות וגם התנהלות בהתאם, כמו הימנעות משמש לכל אורך הטיפול ולאחר מכן, מה שעשוי להביא להצלחה לא מבוטלת של העלמת פיגמנטציה. דבר נוסף שאפשר יהיה לעשות זה לבצע שילוב של הטיפול עם מכשיר CO2 , IPL וחומרים כימיים נוספים בצורה ספציפית על מנת להצליח להתמודד גם עם כתמים עקשנים שמתפרשים לעיתים על כמה שכבות בעור.

סובלים מכתמי גיל? נמאס לכם לנסות להעלים אותם עם איפור קבוע ומייק אפ? אתם מוזמנים להגיע לקליניקה טיפוח ויופי של אקסניה ולקבל מענה מידי לבעיה. כבר בפגישה הראשונה שתגיעו לייעוץ ואבחון של הכתמים, תרגישו כי הגעתם לידיים הבטוחות והמקצועיות ביותר! בקליניקה של אקסניה יש צוות מטפלים מומחה ומנוסה בכל טיפולי הקוסמטיקה הקיימים, בטיפולי פנים, וכן בהזרקות לצורך מילוי קמטים וכן בוטוקס ושימוש בחומצה היאלרונית, ועוד. הצוות המיומן שידע לתת לכם את הטיפול האולטימטיבי בהתאם לכל בעיית כתמי עור ממנה אתם סובלים.

מאמרים נוספים שיענינו אותך

מה חדש אצלי באתר?

היי, כבר מיצית?

קבלי הטבה של 10% על הבנייה הראשונה בג'ל, שתחזיק 5 שבועות!

רק נשאר לך לבחור את הצבע 💅

דילוג לתוכן