חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

פיגמנטציה

פיגמנטציה

הופעת פיגמנטציה וכתמי עור יגרמו למראה מאוד לא אחיד של הפנים ובעיקר לא אסתטי ולרוב האדם ירגיש חוסר נוחות בכל הזמנות שיימצא בנוכחות אנשים זרים. הסתרה של הפיגמנטציה על ידי שימוש קבוע במייק אפ יכולה לאורך זמן להיות מטרד של ממש, מה גם שמייק אפ איכותי לא תמיד מצליח באמת להעלים אותם. יש לא מעט אנשים באוכלוסייה שסובלים מכתמים של פיגמנטציה ובימינו יש מגוון של טיפולים שמסייעים בהעלמת הכתמים הללו או בהפחתה משמעותית שלהם. טיפול נפוץ לפיגמנטציה הינו פילינג, אולם הוא כרוך בשימוש בחומר כימי חזק ואף דורש הימנעות מחשיפה לשמש, החלמה לאורך זמן והנחיות נוקשות למדי. אחת הפתרונות המבוקשים כיום לבעיית הפיגמנטציה הינו טיפול באמצעות לייזר. להן כל המידע אודות טיפול זה.

טיפול בפיגמנטציה

לייזר – הדבר הבא בטיפולי פיגמנטציה

בזכות טכנולוגיה חדשנית ומתקדמת, אפשר היום לבצע טיפול בפיגמנטציה כתמי עור, וכתמי שמש על ידי לייזר. מדובר בשיטה בטוחה מאוד, שמציעה איכות ויעילות ואפשרות לחזור לשגרה מיד בתום הטיפול גם לסובלים מכתמי גיל וכן מכתמי זקנה. על אף שלבעלי עור כהה תהייה יותר נטייה לסבול מתופעת פיגמנטציה, דווקא להם טיפול פילינג לא יספק מענה, משום שיש סיכון גבוה לגרימת כתמי עור נוספים בגין אותו טיפול. על כן, הבשורה המעודדת של טיפול על ידי לייזר היא שלהבדיל מטיפול הפילינג – גם בעלי גוון עור כהה יוכלו לעבור אותו בהיעדר כל חשש.

מה הבעיות שפותר התהליך

הבעיה שהתהליך מיועד לפתור זה העלמה של כל הופעת כתמי עור והפיגמנטציה שמופיעים על הפנים באזור העיניים, הלחיים והסנטר, על הצוואר המצריך טיפול מילוי צוואר, וכן באזור של הזרועות, באברים כמו הבטן והגב, וגם על הירכיים. יש לציין שלעיתים מדובר בכתמים שמופיעים עם הגיל המצריכים טיפול מילוי קמטים ולעתים מדובר בנזקי שמש של ממש. המטרה שאליה שואפים באמצעות טיפול לייזר היא הבהרה או הסרה לחלוטין של הכתמים של הפיגמנטציה.

למי יתאים הטיפול

טיפול בפיגמנטציה וכתמי עור על ידי לייזר הינו מענה שיכול להתאים לכל מי שנרתע מטיפולי פילינג, וכן לכל מי שמנוע מלעבור טיפול מסוג זה, כמו אנשים עם גוון עור כהה או כאלה שלא יכולים באמת להימנע מקרני שמש בתום הטיפול (עבודה שמחייבת וכן הלאה). טיפול בלייזר לא מתאים לילדים ולבני נוער וגם לאישה שהיא בהריון או אימהות שמניקות, זאת בשל כל השינויים ההורמונליים שמתחוללים בגופן בתקופה זו. התאמה לטיפול בפיגמנטציה בלייזר ייבדק בזמן מפגש ייעוץ ואבחון לטיפולי קוסמטיקה אצל קוסמטיקאית מומחית או רופא מומחה לעור הפנים.

פיגמנטציה

טיפולי פיגמנטציה אצל קוסמטיקאית מקצועית

טיפול בפיגמנטציה בלייזר נחשב כיום לטיפול פנים מאוד מבוקש, ולכן קוסמטיקאיות רבות שמומחיות בתחום מספקות את הטיפול הזה. חשוב שהטיפול יתבצע רק אצל קוסמטיקאית שיש לה הכשרה וניסיון בתחום ושהיא עושה שימוש בחומרים רפואיים איכותיים שנמצאים תחת פיקוח של משרד הבריאות. לפני כל טיפול יש לוודא מה רמת ההכשרה שלה, המקצועיות שלה, וכמובן היקף הניסיון שלה על מטופלים אחרים. טיפול אצל אדם שלא הוכשר יכול לגרום לנזקים בלתי הפיכים ולתסכול גדול בקרב המטופל. כמו כן, בחרו במקום מקצועי ואמין ששמעתם עליו אך ורק ביקורת והמלצות מאנשים שאתם מכירים. אם המחיר המוצע נשמע לכם נמוך בצורה מעוררת חשד, הבינו מיד שזה לא המקום הראוי בו תרצו לעשות את הטיפול.

הכירו את הקליניקה של אקסניה

בקליניקה של אקסניה כל טיפול אסתטי יתבצע בצורה מקצועית על ידי צוות מוכשר ואמין שיש לו ניסיון רב בתחום האסתטיקה והטיפוח. כך, גם טיפול פיגמנטציה בלייזר יתבצע על ידי קוסמטיקאית רפואית שמומחית בתחום זה ובעלת ניסיון עשיר. כל טיפול בקליניקה יוענק בעדינות ובאדיבות מרובה ועם יחס אישי למטופל או המטופלת. אצלנו תקבלו את המענה הטוב והאיכותי ביותר לכל בעיה ממנה אתם סובלים, את האבחון הנכון והטיפול שייטיב עמכם, כשבתום הטיפול תרגישו חדשים ורעננים.

מאמרים נוספים שיעניינו אותך

מה חדש אצלי באתר?

היי, כבר מיצית?

קבלי הטבה של 10% על הבנייה הראשונה בג'ל, שתחזיק 5 שבועות!

רק נשאר לך לבחור את הצבע 💅

דילוג לתוכן