פרופילו

חומר פרופילו

כל אישה מעל גיל חמישים פלוס שתביט במראה לא בהכרח תהייה מרוצה מכל השינויים שחלו על פניה, ולמזלה, בעידן בו אנו חיים, אף אישה לא חייבת להשלים עם המראה המזדקן ולחיות אתו בלב כבד. כיום, יש לכל אישה מנעד של פתרונות שיכולים לשפר את המראה שלה ולהצעיר אותו בכמה שנים טובות. יש שיטענו כי כל אישה הרוויחה ביושר את כל מנעד הקמטים שמופיעים על פניה ואת כל קמטי הדאגה וצריכה להשלים עם זה, אבל בוא נודה על האמת שנחייה גם מעולה בלעדיהם או לכל הפחות עם מעט מהם. גם אם את מביטה על המראה ולא ממש משלימה עם המראה שלך, דעי שיש היום מספר של פתרונות שיצעירו את עור פנייך ויחזירו לו את החיוניות והרעננות ואחד מהם עליו נרחיב במאמר זה הינו – טיפול פרופילו.

הזרקת חומר הנקרא פרופילו ללקוחה

אסתטיקה מתקדמת – פרופילו

כל רופא שעוסק בתחום האסתטיקה של הפנים יודע כי האמת היא לא כפי שנהוג להציגה – שכן, אין לנו את כל הכלים להעניק פתרון הולם באמת לקמטים של העור על הצוואר ועל אברים שונים בפנים. אולם, מטפלים רבים שמחים כן לבשר על אחד החומרים החדשניים שפותח רק לאחרונה והוא לגמרי משנה את כל החוקים בעולם האסתטיקה והיופי – פרופילו – הופך את הבעיה למענה קל וישים בקרב נשים רבות.

אסתטיקה מתקדמת – פרופילו

אסתטיקה מתקדמת – פרופילו עד כה לא נמצא מענה אמתי באמת לכל בעיית הצוואר שמתקמט או הקמטים סביב השפתיים. זה נכון שטיפולי בוטקוס יכלו להועיל להורדת חלק מהקמטים וגם חוטים יעזרו בהרמה של האברים, גם פילינג יכול להקל על חוסר סדירות במרקם העור, אולם הם לא באמת יבטיחו מענה מושלם למצבים כמו צוואר מקומט לחלוטין. פרופילו נחשב לחומר חדש שמטרתו לתת מענה אידיאלי לכל אלה. מדובר בחומצה היאלורונית טהורה שייעודה להעניק מענה אמתי לבעיה של הקמטים שהתווספו על העור.
מדובר בחומצה הרבה יותר טובה ומפותחת ממה שהייתה עד כה והיא פועלת בצורה שונה לחלוטין ממה שכל אחד הכיר בכל הנוגע לחומרי המילוי. עם פרופילו לא יהיה כל צורך למלא את הקמטים. פה מדובר בחומר שנודד וזורם לו בשכבת העור שהוזרקה. חומר זה מגרה את קולטני התאים לייצר חומר חדש ומעלה בצורה חדשה את רמת הקלוגן ואת רמת סיבי האלסטין.

הזרקה לאישה מבוגרת

מולקולות של חומצה היאלורונית

פרופילו משלב חומצה היאלורונית בהיעדר כל שימוש בחומר שהוא כימי סינתטי, שמצוי בחומרי מילוי מוכרים שמתבססים על חומצה היאלורונית. המבנה והתכונות המולקולריות המיוחדות של פרופילו, יעודדו ואף יגבירו את ההליך הטבעי של העור וכך ייצרו את הקולגן והאלסטין הנחוצים לעור ותוך כדי ישקמו אות הרקמות וישפרו את האיכות שלהם.

אישה חווה נשירת ריסים

טיפול חמש הנקודות

המולקולה החדשנית של פרופילו מאפשרת פיזור וספיגה אחידים ורציפים בכל רקמות העור. תכונות אלה יצרו למעשה טיפול בהזרקה שהוא חדשני ביותר ומסתפק רק במספר קטן של נקודות על העור בלי כאב ובהליך מקוצר.
הטיפול יתבצע בהזרקה בחמישה אזורים בפנים. והבחירה באזורים תתרום רבות לאפקטיביות של הטיפול. בעזרת שיטת הזרקה זו, זורם הפרופילו פנימה במהירות ונספג בצורה יעילה ברקמות העור. פרופילו מאוד בטוח ומתאים להזרקה באזור הלחיים, בשני צדי העיניים, באזור סביב השפתיים, בצוואר, באזור המחשוף ובגב כפות הידיים וגם בזרועות. כמו כן, הוא יתאים לשימוש גם לפני וגם אחרי טיפול של מתיחת פנים וטיפל פנים וכן באזורים נוספים וזאת כמובן בהמלצת רופא. עם זאת רצוי לבצע פעולה זאת אצל קוסמטיקאית מנוסה בתחום הטיפוח אשר עוסקת בכל הקשור לקוסמטיקה טבעית ורגילה וכן בטיפוח כגון: בניית ציפורניים, עיצוב גבות, פדיקור, הרמת ריסים, מניקור, שעווה, ועוד.

הזרקת רדיאס בפנים של לקוחה

יתרונות השימוש בחומצה היאלורונית פרופילו

לטיפול זה יש לא מעט יתרונות, להן הבולטים שבהם:

  • החומצה ההיאלורונית הבלעדית שתכיל מאה אחוז חומצה היאלורונית טבעית.
  • בטיפול זה אין כל חשש לתגובות אלרגיות.
  • הטיפול מוטמע בצורה מושלמת ברקמת העור.
  • הטיפול מעודד ומאיץ התחדשות של תאי העור.
  • הטיפול היחידי שמשפר את איכות העור.
  • הטיפול מעניק מרקם עור חלק ונעים.
  • הטיפול תורם להרמה ולמתיחה של העור ולמראה טבעי.
  • טיפול אנטי אייג'ינג בהיעדר כל ניתוח ובלי כל זמן שמיועד להחלמה.
  • התוצאות ניכרות לעין כבר בתום הטיפול ובמהלך הזמן.

לכמה זמן תחזיק התוצאה

על מנת להצליח להשיג תוצאה מלאה ומספקת לכל אישה, יש צורך לפחות בשני טיפולים עד שלושה טיפולים, שיתבצעו בהפרש של חודש לפחות בין טיפול לטיפול ובהתאם להשגה של התוצאה המבוקשת. התוצאות נשמרות בדרך כלל לאורך זמן, וזאת גם בהתאם למצב ההתחלתי שבו הייתה האישה לפני הטיפול עצמו (מצב העור שלה). לאחר שנה עד שנה וחצי מקובל לעשות טיפול נוסף שהוא טיפול משמר.

מאמרים נוספים שעלולים לעניין אותך

מה חדש אצלי באתר?

היי, כבר מיצית?

קבלי הטבה של 10% על הבנייה הראשונה בג'ל, שתחזיק 5 שבועות!

רק נשאר לך לבחור את הצבע 💅

דילוג לתוכן