חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

קוסמטיקאית טיפול פנים

קוסמטיקאית טיפול פנים

כל אחת תרצה תמיד להיראות הכי טוב, צעירה ורעננה ולהיות חשופה כל הזמן למחמאות. על ידי טיפולי פנים תוכלי להעניק לעור הפנים שלך את הלוק הרענן, והצעיר שיספק לך את המראה הכי אטרקטיבי שניתן. בעידן שלנו, כל טיפול שבכוחו להצעיר את עור הפנים יהיה לו ביקוש ואת אלה יהיה ניתן לעשות אצל קוסמטיקאית טיפול פנים. לקוסמטיקאית מקצועית יש את הניסיון והיא יודעת לבצע טיפולי פנים שמותאמים לכל סוג עור פנים בשיטות שונות ומגוונות. במרוצת השנים העור שלנו מתחיל לאבד ברק וחיוניות ויש לכך סיבות רבות כגון, גנטיקה, חשיפה לשמש, עישון, תזונה ועוד. במאמר להלן נספק מידע על כמה וכמה מטיפולי הפנים שקיימים היום בתחום הקוסמטיקה.

ייעודם של טיפולי הפנים לכל טיפול פנים יש שתי מטרות, האחת תהייה לשמור על עור מטופח, להצעיר אותו ולהזין אותו במנעד של וויטמינים ומינרלים והמטרה השנייה תהייה לטפל בבעיות שעלולות להופיע על הפנים כמו אקנה או כתמים על העור, קמטים וכדומה. בזכות הטכנולוגיה החדשנית יש שיטות טבעיות רבות שאינן מזיקות ומסייעות לקוסמטיקאית לבצע טיפולי פנים שמצעירים את עור הפנים ומספקים לו את כל הוויטמינים החיוניים שהוא זקוק להם.

קוסמטיקאית

אז מה בעצם עושים בטיפול פנים אצל קוסמטיקאית?

כל קוסמטיקאית תדאג תמיד להיות מעודכנת בכל הטיפולים החדשניים ולהחזיק בכל תכשיר או ציוד חדשני שיסייע לה בטיפולים. חשוב להבין מראש אילו אופציות קיימות בכל טיפול ומה התוצאות של כל טיפול ואופי התחזוקה שלו. היה ותרצי לעצב או לצבוע את הגבות שלך, הריסים או במידה ותרצי להסיר שיער מהפנים או לעשות ניקוי יסודי של עור הפנים – תתייעצי עם הקוסמטיקאית שלך והיא תפרוס בפנייך את שלל האפשריות הקיימות עבורך בהתאם לסוג העור והרצונות שלך. היא תדע להמליץ לך על טיפולים משופרים ומה יכול להתאים לך בהתאם למצב עור הפנים שלך, הגיל שלך ולפי קריטריונים אחרים.

סוגים של טיפולי פנים

יש היום טיפולים רבים שמספקים מענה לכל סוג של עור או לכל בעיית עור שממנה את עשויה לסבול. כאמור כל אחד נולד עם סוג עור אחר – עור שומני, עור יבש, עור נקבובי וכדומה. חלק מהטיפולים שמטרתם לטפל בעור הפנים הם טיפולי פילינג לעור הפנים שמטרתם להסיר שכבות מתות של העור. טיפול זה מעניק עיסוי נעים וחיוני ומסייע לזרימת בכל אברי הפנים. גם טיפול במסכות, מזין את עור הפנים בוויטמינים ולחות. יש גם טיפולי הזרקות של חומרים שמצעירים את הפנים, מעודדים ליפטינג לאזור פנים, טיפולי שעוסקים בהסרת שיער מיותר, טיפול שמתמקד בפצעי אקנה או בצלקות, טיפול אנטי אייג'ינג וכדומה. מלבד כל אותם טיפולים שמטרתם לשקם בעיות שצצו עם השנים על עור הפנים, חלק מהטיפולים מטרתם למנוע מכל בעיה עתידית להופיע ולעכב הזדקנות.

כל טיפול אצל קוסמטיקאית יתחיל בניקוי עור הפנים, ריכוך שלו והזנה שלו בלחות וויטמינים. אך לפני הכל הקוסמטיקאית תאבחן את העור שלל בעזרת – לופה, זכוכית מגדלת ענקית ומאירה. באמצעות אבחון זה היא תדע אם העור שלך יבש וזקוק להחייאה ולחות או שהוא שמן וזקוק לאיזון והורדה של השומן העל עורי. בהתאם לזאת היא תדע גם באיזה פילינג לעשות שימוש שיצליח להסיר את הלכלוך ולטפל בכל השכבות המתות בצורה יעילה. אחר כך יתבצע טיפול פילינג, שמתמקד בעיקר בהסרה של שכבת העור הישנה שאינה חיונית יותר. בתום התהליך הזה תתחיל הקוסמטיקאית לטפל בבעיה בצורה מעמיקה ובשיטה שמותאמת לעור הפנים שלך.

מחפשת קוסמטיקאית שמבינה מה את צריכה? רוצה לשמוע עוד? אני מזמינה אותך ליצור קשר עוד היום!

טיפולים נוספים שתמצאי אצלי במכון

מה חדש אצלי באתר?

היי, כבר מיצית?

קבלי הטבה של 10% על הבנייה הראשונה בג'ל, שתחזיק 5 שבועות!

רק נשאר לך לבחור את הצבע 💅

דילוג לתוכן