חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

רדיאס

הזרקת רדיאס בפנים של לקוחה

נשים וגברים כיום תרים אחר פתרונות אסתטיקה שישוו לפנים שלהם מראה צעיר, רענן וטבעי. אחד החומרים שקיימים כיום הינו חומר מילוי ומיצוק המבוסס על סידן שמכונה – רדיאס. באמצעות חומר זה ניתן לשפר את מרקם העור ולהצעיר אותו. הרדיאס יעודד ייצור קולגן טבעי של העור והמשמעות היא תוצאות מידיות שרק משתפרות עם הזמן. היה וגם את מעוניינת בטיפול מילוי באמצעות רדיאס, להלן כל מה שאת צריכה להכיר על החומר הנפלא הזה.

הזרקת רדיאס בפני לקוחה

הכירי – רדיאס

רדיאס הינו חומר סינטטי שמורכב ממינרל שקיים באופן טבעי בגוף שלנו. מצב הצבירה של הרדיאס הוא ג’ל ומאחר ומדובר בחומר שהגוף מכיר, השימוש בו נחשב לבטוח ויעיל והוא לא מצריך שום בדיקות אלרגיה בטרם עושים בו שימוש ובנוסף, אין חשש כי יגרום לתופעות לוואי או דחייה של הגוף. עם זאת, בגלל העובדה שמדובר בחומר שהוא אורגני הוא ייספג בגוף ולכן הוא לא נשאר לזמן רב אלא הוא זמני ומדי תקופה יצריך טיפול ומילוי חוזר. ה- רדיאס הוא חומר מילוי שהותר לצרכים אסתטיים על ידי המנהל האמריקאי ומשרד הבריאות הישראלי והוא מוזרק כיום במגוון של מדינות ברחבי העולם. הרדיאס הוא חומר מילוי מומלץ גם לנשים אולם גם לגברים שיש להם עור עבה יותר.

למי מתאים הטיפול

טיפול באמצעות הזרקת רדיאס יתאים לכל מטופל שסובל מחוסר נפח באזור הלחיים, השפתיים באזור הלסת והרקות. הוא יתאים למטופלים שיש להם קמטים וקמטוטים רבים באזור הפנים, מטופלים שנולדו עם חוסר נפח בפנים, מטופלים עם סנטר אחורי, מטופלים עם פגם כלשהו באף או כאלה שרוצים לבצע ניתוח אף, מטופלים עם חסר נפח באזורים של כפות הידיים וכדומה.

אישה חווה נשירת ריסים

תופעות לוואי מינימליות

מאחר ומדובר בחומר שהוא טבעי שאינו זר לגוף, כמעט שאין סיכון בדחייה או בכל תופעת לוואי והיה וכן, מדובר במשהו מינימלי ומקומי שקשור להזרקה בבוטוקס ועובר לאחר זמן קצר. מה שיכול להופיע בעקבות ההזרקה עצמה זה מעט אדמומיות מקומית, נפיחות או רגישות כלשהי באזור שבו התבצעה ההזרקה עצמה. בנוסף, מיד לאחר ההזרקה של הרדיאס, ניתן יהיה לחזור לעבודה או להמשך שגרת החיים של המטופלת בלי כל צורך בימי התאוששות. גם אם בוצעה הרדמה מקומית או נמרחה משחת אלחוש, מדובר במשהו זמני אינו אמור להפריע לחזור לכל סוג של פעילות בתום הטיפול.

הזרקה במצח של לקוחה

היכן ניתן להזריק רדיאס

ניתן להזריק רדיאס באזור של האף לצורך תיקון פגם כלשהו, באזור הלחיים למטרת הדגשה ועיבוי של עצמות הלחיים, באזור של הסנטר, באזור הקמטים שבין האף לפה, בקו הלסת ולמניעת נפילה של עור וכצעד מקדים לפני טיפול כירורגי של מתיחת פנים ואף עבור טיפול בצלקות עמוקות של פצעים שנגרמו מאקנה. בדרך כלל, ניתן להשיג את התוצאה הטובה ביותר כבר בפעם הראשונה שמזריקים את הרדיאס לעור, אך אם נדרש לתקן או לשנות, אפשר יהיה לעשות טיפול נוסף של הזרקה, לאחר שבועיים מההזרקה הראשונה עם זאת חשוב להקפיד לבצע את ההליך אצל קוסמטיקאית מנוסה בתחום הטיפוח אשר מבצעת את כל טיפולי הקוסמטיקה הקיימים כגון, בניית ציפורניים, פדיקור, מניקור, עיצוב גבות, הרמת ריסים, ועוד.

האם מרגישים את החומר

בניגוד לחומרים אחרים שמספקים מילוי קבוע, רדיאס הינו חומר מילוי עדין שלא מתקשה ועל כן בזמן מגע אי אפשר יהיה להרגיש שמדובר באזור שהוא מוזרק. בדרך כלל, התוצאות של הטיפול יישארו לאורך שנה עד שנתיים, מה שתלוי בעיקר בגיל המטופלת, מצבה הבריאותי, בכל הסגנון חיים שהיא מנהלת, בסוג העור וכולי.

אישה עם ידיים על הפנים

יתרונותיו של הרדיאס

הרדיאס מחזיק בכמה וכמה יתרונות משמעותיים להבדיל מחומרי מילוי אחרים:

  • נחשב לחומר בטיחותי לשימוש והוא מאושר מטעם משרד הבריאות.
  • נשמר לאורך זמן הרבה יותר מחומרי מילוי אחרים- תקופה של שנתיים.
  • אינו מצריך מבחן רגישות מקדים.
  • מתאים את עצמו לסוג הרקמה אליה הוא מוחדר.
  • הזרקת רדיאס נחשב לטיפול מבוקש ביותר כיום בכל העולם!
  • חומר מילוי ששייך לקבוצת החומרים שמתפרקים בגוף בצורה טבעית.
  • חומר היפו אלרגני ולכן אין חשש מאלרגיה או כל תופעת לוואי לאחר ההזרקה שלו לגוף, בנוסף הוא לא דורש בדיקה מוקדמת.
  • מתאים לכל מי שיש עור עבה במיוחד ולכן הוא מבוקש גם בקרב גברים.
  • מתאים לקמטים ושקעים עמוקים, מספק נפח לקמט עמוק במיוחד לרבות בין הפה לכיוון השפה.

עלות הטיפול של רדיאס

אולי כאן טמון החיסרון היחיד של טיפול הזרקת רדיאס, שכן מדובר בעלות לא כל כך זולה והיא מעסיקה רבים שיבחרו לבצע את הטיפול האסתטי הזה. כיום נעשה שימוש ברדיאס בכל ענף הרפואה האסתטית עבור מספר של טיפולים לרבות העלמת קמטים. החומר כאמור אינו זול, אך עם זאת, מציג יתרונות רבים ונחשב למחזיק מעמד לאורך זמן רב, זאת לעומת כל חומר מילוי אחר שקיים בשוק. המחיר שלו הינו בממוצע 3500 ₪.

מאמרים נוספים שעלולים לעניין אותך

מה חדש אצלי באתר?

היי, כבר מיצית?

קבלי הטבה של 10% על הבנייה הראשונה בג'ל, שתחזיק 5 שבועות!

רק נשאר לך לבחור את הצבע 💅

דילוג לתוכן