חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

רסטילן

הזרקת רסטילן ללקוחה

עור הפנים שלך מושפע מאוד מכל השנים שעברו ומכל החוויות של חייך. כמו כן, העור של הפנים שלך יהיה משופע גם מגורמים חיצוניים כמו עישון, נזקי מזג האוויר וגם גורמים גנטיים. על כן, עם השנים תבחיני בשינויים בעור ובמרקם הפנים שלך ולא פעם תשתוקקי להחזיר את המצב לאחור. היום כידוע, יש מגוון של טיפולים חדשניים להצערת הפנים ולהפחתת קמטים. טיפולים שנמצאו מאוד בטוחים לשימוש ע"י הגורמים המובילים כשהתוצאה הינה הצערת עור הפנים בכמה שנים טובות. אחד מהטיפולים המובילים כיום בתחום האסתטיקה והיופי הינו – הזרקת רסטילן.

הזרקת רסטילן ללקוחה

נעים מאוד הכירי – רסטילן

חומר ה- רסטילן מורכב מחומצה היאלורונית שקיימת אצלנו בגוף והיא סופחת אליה מים, מה שגורם לעור שלנו לא להישאר יבש ולהיות כל הזמן לח, בנוסף היא תורמת לנפח לעור הפנים והשפתיים. חומר הרסטילן מיוצר כיום בשבדיה והוא נחשב לחומר מילוי טבעי, זאת להבדיל מחומרי מילוי אחרים. העובדה שהוא טבעי יכולה להבטיח טיפול בלי שום תופעת לוואי או אלרגיה כלשהי שהגוף יפתח אל מול החומר, לאחר הזרקת הרסטילן ולכן גם אין צורך לבצע בדיקת רגישות לפני הטיפול שלו.

למי מתאים להזריק רסטילן

מאחר וכל תחום מילוי הקמטים מוצף במגוון של חומרי מילוי נשאלת כאמור השאלה איך נבחר את החומר המילוי שהכי מתאים לנו. אז במקרה של רסטילן מדובר בחומר מילוי שלמעשה מתאים לכולם, אין הגבלה בהזרקה שלו וכאמור הוא נחשב לחומר בטיחותי וכבר צבר ניסיון בכל העולם והרשים בתוצאותיו. במידה והחלטת לבצע הזרקת חומר מילוי זמני טבעי, הרי שהבחירה שלך בשיטה זו היא נבונה. החומר הינו נגזרת מחומרי המילוי הטבעיים כמו ג’ובידרם ורדיאס, שנחשבים אף הם לחומרים טובים ומומלצים על ידי הרופאים בישראל וגם בעולם כולו ולרבות באירופה ובארה”ב.

אישה לאחר תוספת ריסים

באילו אזורים ניתן לטפל עם רסטילן

למעשה כמעט בכל אזור שנמצא בפנים מתאים למילוי עורי על ידי רסטילן. קמטים שנמצאים בין האף לפה, באזור המצח, בזוויות השפתיים, גם קפלים עמוקים במיוחד יכולים להראות שטוחים וחלקים בהרבה בשימוש ברסטילן. כיום, השימוש התדיר והנפוץ ביותר ברסטלין נעשה באזורים של קווי הצחוק והפה. אזורים נוספים שניתן לשפר באמצעות ההזרקה הינם מתחת לעיניים, בעצמות לחיים, בסנטר וכמובן כמילוי אידיאלי לשפתיים. באזור השפתיים ניתן יהיה לשפר את הנפח והצורה לאורך חודשים לאחר הטיפול. למעשה, כל שטח שנמצא באזור הפנים שהוא נראה נפול ובלי נפח או שצורתו לא מעוצבת, ניתן לשפר על ידי זריקות רסטילן.

האם הטיפול כואב

לזריקות יש דימוי לא טוב, אולם על אף שנדמה כי מדובר במשהו שיכול להכאיב, הטיפולים בעזרת הזרקתו נחשבים לגמרי לא כואבים ויכולים לגרום רק למעט אי נוחות באזור ההזרקה. יחד עם זאת, בשנים האחרונות פותחו כמה וכמה אופציות שמפחיתות את הטיפול למינימום של כאב עד כדי שיש נשים שאינן מרגישות דבר. המזרקים בהם נמצא חומר הרסטילן יגיעו עם חומר נוסף שנקרא לידוקאין שזה חומר מאלחש ומרדים, כך שהזרקת החומר כמעט לא מורגשת. ישנה עוד אופציה שמונעת כאב והיא הזרקה של מוצרי רסטילן. באפשרות זו מילוי החומר יעשה בצורה מדויקת. בכל מקרה תוכלו להתייעץ עם המטפלת לגבי כל אחד מהאפשרויות. אך חשוב לבצע את הטיפול אצל קוסמטיקאית מנוסה אשר מתמחה בכל תחום הטיפוח עם וותק בתחום, כזאת העוסקת בכל תחום הקוסמטיקה כגון: בניית ציפורניים, פדיקור, מניקור, בוטוקס, הרמת ריסים, עיצוב גבות, הזרקת רדיאס, ועוד.

מזכירה ולקחוה מתאמות תור

שיקולים בריאותיים

הזרקת רסטילן הינה אחת הדרכים היותר בטוחות וזמינות לביצוע הליך קוסמטי, אולם יש גם שיקולים רפואיים שיש לקחת בחשבון. כמו שהוזכר, לחלק מהאוכלוסייה יכולה להיות תגובה שהיא אלרגית לאמלנט החלבון חיידק שנמצא בג'ל. בנוסף, נשים שהן בהריון או שהן מניקות מומלץ שיבדקו עם הרופא המטפל שלהן בטרם הן פונות לטיפול שעושה שימוש ברסטילן.

היתרונות של הזרקת רסטילן

שלא כמו יתר החומרים שאותם מזריקים לעור או שהוזרקו בעבר, הזרקה של החומר לא תהייה מבוססת על חומר מהחי אלא חומר שמקורו מהטבע.
עובדה זו תפחית באופן משמעותי את הסכנה לפתח אלרגיה ותפחית טיפול שהוא אינו מוצלח.
בנוסף, מאחר שמדובר בחומר בטיחותי לשימוש שלא יוצר תופעות אלרגיה, אין כל צורך בביצוע בדיקת רגישות לפני הטיפול.
עוד יתרון של החומר הינו ביכולת של החומר להיטמע בגוף לתקופה של יותר משנה, כשלאחר שנה בו החומר ייספג בגוף יש אפשרות לחזור על הטיפול שוב.

אישה עם כובע

מה העלות של טיפול רסטילן

העלות של כל טיפול בחומר יקבע בעיקר בהתאם לכמות אותה יהיה צורך להזריק במהלך הטיפול. רסטילן יגיע בתוך מזרק סגור הרמטית כשעליו יש מספר סידורי והכמות שנמצאת בתוך המזרק הינה 1 סמ”ק, המחיר של הזרקת מזרק יכול להגיע ל- 2500 ₪.

מאמרים נוספים שעלולים לעניין אתכם

מה חדש אצלי באתר?

היי, כבר מיצית?

קבלי הטבה של 10% על הבנייה הראשונה בג'ל, שתחזיק 5 שבועות!

רק נשאר לך לבחור את הצבע 💅

דילוג לתוכן