חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

שפתיים

שפתיים

השפתיים שלנו הן שער לעבר כל הנאות החיים. הן מצליחות להביע את כל קשת הרגשות ועל כן נמצאות תמיד במוקד תשומת הלב של כל מי שמביט בנו. בכוחן של שפתיים בריאות ויפות לשפר את המראה הכללי ולספק ביטחון עצמי לכל אחת שסובלת משפתיים צרות ודקות במיוחד. עיבוי שפתיים הפך בשנים האחרונות לטרנד פופולארי ונשים רבות מעוניינות לשפץ את השפתיים ולעבות אותן. בסופו של דבר כל אישה תרצה בשפתיים נשיות, בשרניות וחושניות למראה. עיבוי שפתיים הינו חלק בלתי נפרד מכל יתר טיפולי ההצערה באזור הפנים. על ידי טיפול שהוא יחסית די פשוט אפשר להקנות למראה הפנים לוק הרבה יותר צעיר ורענן בעזרת מראה השפתיים, שישפיע לא מעט על כל המראה הכללי. במאמר זה נרחיב על האבר החושני ביותר – שפתיים.

שפתיים עבות

שפתיים מטופחות תמיד

השפתיים שלנו יכולות להישאר יפות לאורך שנים. ככל שאנחנו מתבגרים, שילוב של אורח חיים בריא יחד עם טיפוח שפתיים באמצעות הזרקת חומר מילוי, יאפשרו לשפתיים שלנו להראות במיטבן לאורך זמן רב. השפתיים הן כאמור חלק מהותי מהפנים שלנו והן מבשרות עלינו הרבה. הן תמיד נמצאות בתנועה, בדיבור, בהבעת רגשות, באכילה וכדומה, לכן עלינו לדאוג לטפח אותן ולהשיל מהן את הקמטים שנוצרים במהלך השנים. שימוש בהזרקה של חומרי מילוי, יאפשרו לחדש כל מראה שפתיים מזדקנות ולהנציח באמצעותן את המראה הצעיר שכמעט נשכח.

שפתיים מעוצבות – מנציחות את הנשיות

מאז ומתמיד, אחד האפיונים למראה נשי וסקסי היה במראה של שפתיים מלאות ובשרניות שעליהן מרוח אודם אדום בוהק. בעוד שחלק מהנשים נולדו עם שפתיים בשרניות, יש נשים רבות שפחות התברכו בשפתיים כאלה ונאלצו לחיות עם שפתיים דקות ובלי נפח מרבית שנים בחייהן כשהן מייחלות לשפר אותן. מילוי או עיבוי שפתיים הינה פעולה מבוקשת ופופולרית ביותר בקרב נשים רבות, הן צעירות והן מבוגרות ובהתאם לזאת יש מנעד דרכים לביצוע פעולה זו בכל תחום הרפואה האסתטית. על אף שמדובר בפעולה שנהוג שנשים עושות, יש היום גם לא מעט גברים שמעוניינים לשפר את המראה של השפתיים שלהם. עוד נציין, כי מדובר בפעולה שאינה מצריכה הליך כירורגי והמטרה שלה ליצור שפתיים בריאות ובשרניות.

עיבוי שפתיים

מבנה השפתיים ועיבוי שלהן

השפתיים שלנו עשויות למעשה מקפלים של רקמת עור ושרירים שמקיפים את הלוע ואת חלל הפה שלנו. פני השטח של השפתיים מורכבים משפה עליונה ושפה תחתונה. האזור הגלוי לעין של השפתיים שלנו כולו עטוף ברקמה של עור שהופכת בהדרגה לרקמה יותר רירית כמו האזור האחורי של הפה, האזור שפונה לכיוון הפה. אם בעבר היה נהוג להזריק חומר מילוי כגון סיליקון על מנת לעבות את השפתיים, הרי שהיום יש עדיפות לעשות שימוש בחומרי מילוי טבעיים שחלקם מגיעים ישירות מהגוף שלנו ונחשבים לבטוחים הרבה יותר ובלי תופעות לוואי. על ידי הזרקת חומרי מילוי אלו אפשר יהיה לעצב את השפתיים ולספק להן נפח, וגם לעצב שפתיים סימטריות ויפות למראה. עוד יתרון יהיה בשימוש בחומרי מילוי אלו שהם לא רק מעבים את השפתיים ומפסלים אותן אלא גם משפרים בצורה אידיאלית את הטקסטורה של העור בכל האזור השפתיים. התוצאה תהייה שפתיים חושניות ומעוצבות. קראו עוד על מילוי שפתיים בסיליקון.

הכנה להליך מילוי שפתיים בזריקות

לפני ביצוע כל הליך קוסמטי, תתקיים פגישה מקדימה בין הרופא המטפל לבין המטופל/ת, במהלכה יבדוק הרופא מה הסיבה שמטופלת תרצה לבצע את ההליך ומה הציפיות שלה מהתוצאה הסופית – אבחון מצב רפואי, אלרגיות לחומרים שונים, שימוש באלכוהול, טבק וסמים ועוד נתונים חשובים שיכולים להשפיע על הטיפול. בנוסף, חשוב ליידע את הרופא לגבי כל טיפול שכבר בוצע בעבר באמצעות חומרי מילוי בהזרקה, כמו פיסול עצמות לחיים או השטחת קמטים למיניהם וכולי.

אופן הליך המילוי

חומר המילוי יוזרק על ידי מחט דקיקה היישר לנקודות שייקבעו מראש סביב השפתיים, בשילוב עם מאלחש או הרדמה מקומית. החומרים שיוזרקו הינם מטוהרים יחד עם חומרים אנטי בקטריאליים, ויאפשרו למטופלת להרגיש הרבה יותר בנוח. כמו כן, חומר המילוי לעיתים יכול להכיל בתוכו חומר הרדמה. כשהשפתיים מאופיינות בהרבה מאוד קמטים או בצלקות שנראות שקועות, ידרשו זריקות רבות יותר מהרגיל. שיפור השפתיים באמצעות חומרי מילוי ידרוש גם זריקות מרובות על מנת לפזר את חומר המילוי כדי להשיג מראה של שפתיים הרבה יותר מלא ומשופר. חומרי המילוי של הזרקות לשפתיים ישמשו להשגת המטרות הללו:

  • יישור קמטים באזור הפנים בין האף לבין הפה.
  • שיפור מראה קווים או קמטוטים שנמשכים מהפינה החיצונית של הפה ישירות לאזור הסנטר.
  • הגדרה של קו שפתון ברור יותר מסביב הפה.
  • שחזור של הלחיים.
  • עיבוי של שפתיים.

טיפול מילוי שפתיים באמצעות זריקות יציע תוצאות ישירות אך הן תלויות באיכות חומר המילוי שבו יעדיף לעשות שימוש הרופא המטפל. את התוצאות הסופיות יהיה ניתן לראות לאחר חצי שנה עד שנה. השיטה הכי טובה לתוצאה מובטחת היא על יד ביצוע של טיפול חוזר. בשיטה הזו נדרש יהיה לעשות שימוש בפחות חומר מילוי. ייעוץ עם הרופא הקוסמטי יוכל לסייע בהחלטה על סוג המילוי שיתאים לכל הקריטריונים כגון – גיל, מצב של העור, גנטיקה, מצב בריאותי והרגלי חשיפה לשמש.

תקופת ההחלמה

הליכי מילוי שפתיים באמצעות זריקות יבוצעו בקליניקה על בסיס טיפול שלא מצריך כל אשפוז או תקופת החלמה. לאחר כל טיפול יכולות להתרחש מספר בודד של תופעות לוואי כמו נפיחות או אדמומיות זמנית. כמו כן, ייתכן שתהיה גם רגישות זמנית באזור רקמות העור מסביב לשפתיים. בכל אותן תופעות לוואי ניתן לטפל באמצעות משחות שמקלות ומשפרות את התחושה תוך מספר שעות.

מעוניינת בטיפול לשפתיים? אני מזמינה אותך לשיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות!

טיפולים ושירותים נוספים שתמצאי אצלי

מה חדש אצלי באתר?

היי, כבר מיצית?

קבלי הטבה של 10% על הבנייה הראשונה בג'ל, שתחזיק 5 שבועות!

רק נשאר לך לבחור את הצבע 💅

דילוג לתוכן