חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מילוי צוואר

צוואר ארוך

כבר לפני מאות שנים, אישה אצילית נחשבה לאישה בעלת צוואר ברבור, משמע צוואר מתוח ויפה. חלק ניכר מהמראה של הצוואר יושפע מהטקסטורה של העור, ממצב הכתמים שעליו ובעיקר מרפיון והנפילה של העור. נכון שאת האורך שלו לא נצליח לשנות, אך באמצעות טיפול ראוי ומדויק, יחד עם ייעוץ רפואי, ניתן להגיע לתוצאה של מראה מתוח וצעיר באזור הצוואר והמחשוף. בעבר, רוב טיפולי האסתטיקה התמקדו באזורים שונים בפנים, כמו בלחיים, במצח או בשפתיים אולם היום יש יותר ויותר מטופלים שירצו לטפל בעור הצוואר, שכן כל מראה פנים מתוח לא יכול להיות מושלם אלמלא הצוואר נותר מקומט ונפול. במידה וגם את מעוניינת בטיפול שיעניק לצוואר שלך מראה צעיר ורענן, להלן מידע מורחב אודות מגוון הטיפולים שמוענקים כיום בתחום מילוי צוואר.

מילוי צוואר

מדוע הצוואר זקוק למילוי?

הצוואר הוא האזור הראשון שיסגיר את מצב העור שלנו ואת טווח הגיל שלנו. אחד הגורמים שישפיעו על הצוואר הינה השמש, אך יש עוד סיבות להלן:

  • הדקיקות האופיינית של העור באזור הצוואר.
  • יכולת התחדשות של העור היא קטנה יחסית באזור הצוואר.
  • אנשים רבים אינם מקפידים על מריחת קרם הגנה ולחות בצוואר.
  • קיים מחסור בטיפולי אנטי אייג׳ינג בצוואר.

השינויים בגיל שלנו יתחילו לרוב לבוא לידי ביטוי בעור הצוואר. סימנים כמו: עור יבש, קמטים עדינים ורפיון של קו הלסת בסביבת נשים וגברים כבר בגיל שלושים . התופעות המהותיות יותר בצוואר יתחילו בגיל 40. תעשיית היופי בימינו מזהה מיד את הצורך של מטופלים רבים לטפל בעור הצוואר וכל העת מפתחת אפשרויות טיפול חדשניות.

טיפולי לייזר לצוואר

על מנת להצליח להשיג טיפול אולטימטיבי של עור חדש באזור הצוואר, מטפלים רבים ימליצו על טיפול לייזר. טיפולי הלייזר יעודדו יצירת קולגן ובכך יספקו מראה עור חלק יותר. נציין עוד כי טיפולים אלה ילוו לרוב באדמומיות ובנפיחות שעשויה להימשך כמה ימים מתום הטיפול. בנוסף, בגלל העוצמה של המכשיר עצמו וגם ההבנה כי אזור הצוואר הוא אזור עדין כשלעצמו, כל טיפול מהסוג הזה יחייב טיפול מסור של רופא שיש לו ידע רב וניסיון.

טיפול הצוואר בהזרקות וחומרי מילוי

אחת השיטות הטובות ביותר לטיפול מתיחת הצוואר, היא הזרקה של חומרי מילוי שמבוססים על סידן – טיפול רדיאס. חומר מילוי זה עשוי מכדוריות שיש בהן סידן מדולל עם מי מלח. החומר מזכיר את יתר המינרלים שיש לנו בגוף, ולכן הוא גם מצליח להיספג מהר ובלי תופעות לוואי. ההזרקה תבוצע באמצעות מחט ללא חוד.

הזרקת חומר מילוי תוסיף נפח ותתרום לטשטוש סימני הגיל במהירות מרבית. ההזרקה גם תגרום לתהליך טבעי של יצירת קולגן וכך נוכל להיחשף לשיפור רב במצב העור לאחר חודשים ספורים מזמן ההזרקה. חומר מילוי טבעי רדיאס, נחשב לחומר המילוי המתאים ביותר לאזור של הצוואר.

הזרקת חומצה היאלרונית

הזרקת חומצה היאלרונית לטיפולי צוואר

כבר בהופעה של הסימנים הראשונים של עור מזדקן, רוב האנשים יחפשו מענה אפקטיבי כדי להשטיח את העור, למנוע נפילה שלו ולגרום לו להראות עמיד וחלק. אחת השיטות המבוקשות כיום, היא הזרקת חומצה היאלרונית. באמצעות הזרקה בקו הלסת והצוואר אפשר למתוח ולהרים את העור בצוואר באופן מידי. ראשית, נדרש לבצע את הטיפול פעם אחת בחודש, זאת במטרה לעודד תהליך התחדשות טבעי של העור. לאחר שהעור ישתפר, כדאי לעשות את הטיפול הזה כל שלושה חודשים.

טיפולי בוטוקס בצוואר

מי לא שמע על טיפולי בוטוקס? בוטוקס נחשב לתהליך קוסמטי מוכר ביותר, טיפול שמתאים גם לשיפור המראה של הצוואר באמצעות החלשה ומזעור של שרירי הצוואר והפחתה בנפילתו של העור וכל אזור הלסת. האפקט שייחשף לאחר הזרקת בוטוקס יהיה הרמה של כל אזור קו הלסת והצוואר. טיפול בוטוקס מומלץ יהיה לבצע כל חצי שנה לכל היותר (תלוי בעור של המטופל ובעוד גורמים), כמו כן, חשוב להתייעץ עם המטפל על מנת שימליץ על תדירות הטיפול.

טיפולי צוואר עם גלי רדיו

טיפול בגלי רדיו (RF) נחשב לטיפול מוכר ויעיל מאוד בכל תחום הרפואה, בעוד שבשנים האחרונות ניתן לזהות שימוש יעיל גם בתחום האסתטי, כיד להשיג עור מוצק ומחודש. טיפול זה מבצע מיצוק וחידוש בעזרת העברת אנרגיה של גלי רדיו ממוקדת, אל שכבת העור העמוקה – הדרמיס. שיטה ייחודית זו תתבצע באמצעות מוליך קטן (קנולה של 1.3 מ״מ) שמעביר אנרגיה ויוצר חימום של רקמת השומן וחימום הקולגן והאלסטין שנמצא בכל האזור.

היתרון המשמעותי של השיטה הוא שעל ידי בקרת טמפרטורה, אי אפשר לעלות מעל 72 מעלות, וזה ימנע כל נזק לעור. לרוב, מטופלים יעשו שימוש בשיטה שנקראת – 'פייס טייט', שמיועדת למיצוק והמסת שומן תחת סנטר (למניעה של סנטר כפול) ושומן בצד קו הלסת. הטיפול לא מטפל רק ברקמות השומן, אלא גם מחדש קולגן ואלסטין, שהם הגורמים החשובים ביותר למיצוק עור הצוואר.

מעוניינת בטיפול מילוי צוואר? רוצה לקבל פרטים מלאים? צרי איתי קשר עוד היום!

מה חדש אצלי באתר?

היי, כבר מיצית?

קבלי הטבה של 10% על הבנייה הראשונה בג'ל, שתחזיק 5 שבועות!

רק נשאר לך לבחור את הצבע 💅

דילוג לתוכן