חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כמה זמן מחזיק מיקרובליידינג

מיקרובליידינג

טכניקת המיקרובליידינג מספקת הדמיה של שיער במקום שחסר בו שיער כמו לדוגמא באזור הגבות, במידה והן קרחות או דלילות. בעזרת השיטה הזו ניתן למלא נקודתית את האזור שבו יש חוסר בשיער בלי צורך לטפל בכל הגבה ועל כן מדובר במראה שהוא הרבה יותר טבעי – מאחר והוא ממשיך את השיער הטבעי. לא מדובר בקעקוע, אולם, כן בטכניקה שתחייב מקצועיות והסמכה ממוקדת בתהליך עצמו על מנת להימנע מנזק בלתי הפיך או מכל תוצאה שלא מעוניינים בה. השאלה שאותך כאמור מעניינת בכל השיטה הזו היא כמה זמן מחזיק מיקרובליידינג? על כך נענה במאמר שלפנייך.

מיקרובליידינג בגבות

קצת על השיטה החדשנית והמובילה

המיקרובליידינג, שיטה חדשנית ומפתיעה בעולם היופי והטיפוח שמספקת איפור קבוע סביב העיניים, השפתיים או באזור הגבות וכן כיוסי וטשטוש של צלקות וסימנים על העור. שיטה זו מגיעה כאמור מעולם האיפור הקבוע, ונעשה בה שימוש בצבע (פיגמנט) שנשמר בעור לתקופה של עד שנה. עיקרון השיטה כאמור הינו הדמיה של זקיקי השיער באזורים שונים על העור, שנעשה על ידי ידית מיוחדת אליה מחברים להב ייעודית ודקיקה ובאמצעותה פוערים את העור על מנת להחדיר את הפיגמנט (שהוא השערה למעשה).

כל להב יגיע בצורה שונה בהתאם לאופי וכיוון צמיחת השיער וסוג העור של המטופלת וכדומה. עוד בטרם יתחיל הטיפול, מרדימים את האזור באמצעות משחה מאלחשת ורק לאחר מכן מתחילים להחדיר את המחט לתוך שכבת האפידרמיס ו'לצייר' ממש את השערה. הפיגמנט, מגיע בצורה של טיפות בגוון אורגני שהופק מצמחים, הוא חודר פנימה בזמן פעולת הציור ונטמע שם. בסוף הטיפול אפשר למרוח קרם שומני שמסייע לאזור להגליד ולשמור על הצבע. מלבד המראה הטבעי והכל כך מושלם שהשיטה מעניקה לכל אישה, עוד יתרון בולט הוא שמדובר בטיפול שאין לו תופעות לוואי ושלא מצריך תקופת החלמה, ניתן לחזור לכל פעילות מיד בתום הטיפול.

מיקרובליידינג - אקסניה

אז כמה זמן מחזיק מיקרובליידינג?

לשאלת השאלות – כמה זמן תוכלי ליהנות מהתוצאות? הזמן בו תוכלי ליהנות משיטת השערה ואיפור קבוע הינו מספר חודשים עד שנה, כשבמסגרת השנה הזו תגיעי לטיפול משלים שיחזק את הפיגמנט ויספק לך עוד מספר חודשים של גבות מלאות ואיפור קבוע. הסיבה לכך היא שמדובר בפיגמנט שהוא צבע וכמו כל צבע, הוא דוהה עם הזמן ונעלם. יחד עם זאת, בכל החודשים הללו תוכלי ליהנות מגבות שנראות אותנטיות, מלאות ועבות הרבה יותר מכל שיטה אחרת שיש היום. עוד נציין שהזמן שבו יחזיק האיפור יהיה גם תלוי בסוג העור של המטופלת, לרוב עור שנוטה להיות יותר שמנוני מנדף את החומר מהר יותר מעור שהוא יבש.

כל היתרונות בשיטה אחת

עובי השערה שנוצר בתהליך זה הינו דק ביותר ודומה בצורה כמעט זהה לעובי ולצורתה של השערה הטבעית. דיוק וחדות הקווים יאפשרו ליצור את הגבה האידיאלית וישוו לך מראה טבעי ביותר. כמו כן, גם הפעולה עצמה אינה כואבת, אלא יכולה לגרום למעט אי נוחות ובעזרת חומר מאלחש גם את זה ניתן להעלים. בזמן ההחלמה של העור, משהו כמו חודש ימים לערך, הפיגמנט יתחיל להתפזר מעט והשערה לא תישאר דקה כמו ששורטטה ותתחיל להראות תוצאות מרשימות במיוחד. איפור קבוע גבות בשיטה זו נעשה בטיפול הראשון בצורה מאוד יסודית. לאחר שהעור מחלים נעשה חיזוק של השיער שפחות נקלט וזה על מנת שהתוצאות של האיפור הקבוע יהיו עמידות ואת תוכלי ליהנות מהתוצאה לאורך זמן. ניתן גם במשך הזמן לעבות את הגבות ולהוסיף להן אורך.

טיפולים נוספים שתמצאי אצלי במכון היופי

מה חדש אצלי באתר?

היי, כבר מיצית?

קבלי הטבה של 10% על הבנייה הראשונה בג'ל, שתחזיק 5 שבועות!

רק נשאר לך לבחור את הצבע 💅

דילוג לתוכן