חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מיקרובליידינג בהריון

היריון

אחת הנקודות המשמעותיות והיותר רגישות אצל כל אישה הינו הטיפוח והיופי החיצוני. כל אחת רוצה להראות תמיד במיטבה. ידוע שכשאשה נראית טוב היא גם מקרינה את זה החוצה. אותו דבר כשאת בהריון, כשהכל משתנה וממדי הגוף לפתע נראים אחרת ממה שהיית רגילה לראות במראה. אולם, חשוב לדעת שכל צעד שתעשי בנידון חייב להיעשות בצורה אחראית ומבוקרת זאת משום שחלק ממוצרי הקוסמטיקה וההיגיינה מכילים בתוכם חומרי גלם סינטטיים ולא טבעיים שיכולים לפגוע בך ובעובר.
לפיכך, לפני כל שימוש בכל מוצר קוסמטי כולל מיקרובליידינג בהריון, יש לבצע בדיקה קפדנית אודות החומרים ממנו אותו מוצר מורכב ולוודא האם ישנם רכיבים כימיים שעלולים להיספג בעור הגוף (וכך למעשה להוות סיכון). לכן, בזמן הריון מומלץ לעשות שימוש במוצרי טיפוח אורגניים או לדחות את השימוש במוצרי קוסמטיקה רגילים לשלב שלאחר התפתחות איברי הגוף של העובר. על אף שבמהלך תקופת ההיריון דימוי הגוף יכול לרדת, בריאותך ובריאות העובר שלך עדיין חשובים יותר ועל כן כדאי לעיתים לדחות כל טיפוח של הגוף לזמן שאחרי הלידה. באותו נושא, במידה ואת נמצאת ממש עכשיו לפני לידה ומעוניינת כבר תקופה ארוכה לבצע טיפול מיקרובליידינג, שזה איפור קבוע, ושוקלת לעשות את זה בדיוק עכשיו, מוטב שתקראי את המאמר שלפנייך.

מילוי גבות בשיטת מיקרובליידינג

מה זה שיטת מיקרובליידינג?

לפני הכל נדבר על השיטה המדוברת ביותר כיום של איפור קבוע ומילוי גבות עבור מראה אותנטי ויפיפה. מדובר בלא פחות מהגשמת חלום של נשים רבות שחולמות על גבות מלאות וטבעיות מה שאיפור רגיל לא תמיד מצליח לספק. אפקט גבות טבעיות ניתן להשיג על ידי ציור ידני של כל שיערה באמצעות מכשיר ייעודי שבקצהו קיימת להב דקיקה, מכן בא השם – מיקרובליידינג – Micro קטן, blade – להב. רק ידיים מיומנות הופכות את אותה הלהב למקל קסם שמחדיר את פיגמנט הגוון לתוך שכבת העור החיצונית, מה שגורם להדמיה של שיער מדויק ביותר, עד כדי כך, שגם תחת זכוכית מגדלת יהיה קשה לזהות שמדובר בשיער לא טבעי.

היתרונות של מיקרובליידינג

מיקרובליידינג מספק מענה לכל אישה שלא זכתה באופן טבעי לצורה נאותה של גבות או שסובלת מדילול באזור הגבות, בעזרת שיטת המיקרובליידינג ניתן יהיה להפוך את הגבות הדלילות לגבות מלאות וחושניות, בנוסף, ניתן גם לטשטש צלקות של סימני מתיחה או אקנה, להדגיש שיער באזור העפעפיים, לצייר איילניר בקו התחתון או העליון של העין ועוד. האורך וצורה של הגבות יהיו בדיוק כמו שביקשתם. מלבד המראה הטבעי, יש למיקרובליידינג יתרונות רבים כמו:

  • תהליך שמספק מראה טבעי לגמרי יותר מכל שיטה אחרת.
  • תהליך שהוא לא מכאיב ולא גורם לתופעות לוואי.
  • גוון שנשאר לפחות לחצי שנה ולא הופך לצבע עז ובולט.
  • תהליך הגלדה מהיר בהיעדר צלקות.

מיקרובליידינג בהריון: האם מומלץ איפור קבוע בתקופת ההיריון ולאחר הלידה?

כידוע, אחת הדרכים היותר מבוקשות לטיפוח הגוף הינה מיקרובליידינג בגבות ובאזורים שונים בפנים. עד כה, לא אין עדויות ומסקנות שנעשו בכל הנוגע למיקרובליידינג בהריון. הרכיבים בהם עושים שימוש באיפור הקבוע לא לגמרי חשופים, וכתוצאה מזה לא קיימת עדיין אפשרות להבין עד כמה הם נספגים והאם הם משפיעים על הגוף, לרבות בזמן הריון. אולם, כן חשוב לזכור שיש לא מעט שינויים בעור הגוף והפנים שלנו בתקופת הריון. כמו כן, במהלך ההיריון מופיעות לעיתים בצקות בעור הפנים, כך שלאחר הלידה כל האיפור הקבוע יכול להיראות לגמרי שונה.
לפיכך, ההמלצה הגורפת כמעט היא להמתין עם האיפור הקבוע תקופה קצרה לאחר הלידה, לכל הפחות שלושה חודשים. רק אחרי 3 חודשים הגוף שלך יחזור לקדמותו. על ידי איפור קבוע בשיטת מיקרובליידינג שיתבצע לאחר הלידה, תוכלי לקבל מראה יפה וקבוע וליהנות ממנו מבלי לחשוש שמא הוא פוגע בך ובעובר שלך.

מדריכי מיקרובליידינג שיעניינו אותך

מה חדש אצלי באתר?

היי, כבר מיצית?

קבלי הטבה של 10% על הבנייה הראשונה בג'ל, שתחזיק 5 שבועות!

רק נשאר לך לבחור את הצבע 💅

דילוג לתוכן