חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מיקרובליידינג בפתח תקווה

מיקרובליידינג בפתח תקווה | אקסניה

מיקרובליידינג הינה טכניקת איפור קבוע שמאפשרת גם עיצוב וחידוש שערות בגבות והיא מכונה גם – שיטת השערה. במהלך שיטה זו, משחזרים ומחדשים את השערות שעל הגבה על ידי ציור שלהם לכל אורך הקו של הגבה. השערות המצוירות ממוקמות לפי כיוון הצמיחה של השיער אצל כל לקוחה. במידה ואת תושבת העיר פתח תקווה תוכלי ליהנות מטיפולי מיקרובליידינג בפתח תקווה.
העיר פתח תקווה שממקוממת במרכז הארץ מאכלסת משפחות רבות וכן נשים קרייריסטיות שמחזיקות בית ומשפחה. כל אותן נשים מבקשות תמיד להיראות במיטבן ובין כל המטלות השגרתיות הן לא מפספסות ביקור אצל הקוסמטיקאית כדי לקבל פינוק ועיסוי וכן טיפולים שיחסכו מהן זמן רב, כמו בניית ציפורניים, הסרת שיער ואיפור קבוע בשיטת המיקורבליידינג שמאפשר לכל אישה להיות מאופרת לצמיתות באזור הגבות, העיניים ועוד. כמו כן, נשים שסובלות מדילול בגבות יכולות ליהנות בשיטה זו גם מגבות מלאות ויפות ממש כמו שהיה להן בצעירותן. במאמר לפנייך נפרט אודות מיקרובליידינג בפתח תקווה.

עיצוב גבות בשיטת מיקרובליידינג

כיצד מתנהלת השיטה?

תהליך זה מתחיל לפני הכל בקביעת פגישה אצל הקוסמטיקאית בעיר פתח תקווה, קרוב לביתך ובזמן שנח לך תגיעי לייעוץ ראשוני. במהלך הייעוץ הקוסמטיקאית תאבחן את העור של ותשאל אותך מספר שאלות ותספר על אופי הטיפול, הזמן הנדרש במקרה שלך ועוד פרטים רלוונטיים. כמו כן, הקוסמטיקאית תספר לך על כל אפשרות שיש בטיפול זה, על מנת שתגיעי לתוצאה מושלמת בהתאם לכל התנאים והממצאים. נכון להיום יש מגוון רחב של צבעים שונים בשיטת השערה, כך שבמקרה של עיצוב גבות, את תוכלי לבחור את הגוון המדויק של השיער העתידי בו תהיי חפצה וכן את העובי והאורך. בדרך כלל, איפור קבוע יהיה מורכב מ- 2 טיפולים שאורכים עד שלוש שעות, בהפרש של 3 עד 4 שבועות בין טיפול לטיפול. זאת על מנת לאפשר לקוסמטיקאית ולך להיות בטוחות שאכן הצבע נקלט בין כל טיפול. המתנה קצרה בין כל טיפול יכולה לגרום לפציעה בעור ולתוצאה לא רצויה, זאת לעומת המתנה ארוכה שעלולה לפגוע ביעילות של ספיגת הצבע.

כמה קרוב כך אידיאלי

טיפול מיקרובליידינג בפתח תקווה הינו משולם עבורך ועבור כל מי שגרה בסמוך. אחת היתרונות הבולטים בטיפול בעיר מגורייך פתח תקווה הינו בידיעה שאת יכולה לקבוע את התורים או את כל סדרת הטיפולים בשעות שאת פנויה, כמו לאחר יום עבודה, בשעות הבוקר המוקדמות, בימי חופש, בבוקר יום שישי וכדומה. תוכלי להגיע בהליכה, באוטובוס, בלי כל עיכוב ומבלי לחפש שעות חנייה או לעמוד בפקק מייאש. הטיפול יהיה תחום רק בזמן שהקוסמטיקאית שלך תטפל בך ולאחר מכן תוכלי לצאת לעולם עם גבות יפות ומלאות או איפור קבוע בעיניים ופשוט להמשיך מיד בכל ענייני השגרה.

מיקרובליידינג בפתח תקווה – תוצאות השיטה

תוצאות השימוש באיפור קבוע בשיטה זו הינן נהדרות, זאת מאחר שנוצר שילוב מיוחד של מראה אותנטי שמספק לגבה חזות טבעית יחד עם שערות מצוירות בצורה מושלמת. זאת ועוד, תוצאות האיפור הקבוע תהיינה גם עמידות בכל רחצה, מול כל סוד של סבון וקרמים, והן עתידות להישמר לחודשים ארוכים לפי סוג העור שלך. משמע, עור שהוא יותר יבש יפלוט את הפיגמנטים בצורה איטית יותר מעור שמן.

המלצות וטיפים נוספים איפור קבוע ומילוי גבות בשיטת מיקרובליידינג תבצעי כאמור רק אצל קוסמטיקאית מקצועית, מומחה ומנוסה שנמצאת בסמוך אלייך, בעיר פתח תקווה. על אף שלעיתים המחירים עבור הטיפול עשויים להיות גבוהים בהשוואה לטיפולים קוסמטיים אחרים, חשוב שיעשו רק במקום סטרילי ואיכותי. כמו כן, מקום מקצועי ימנע כל סיכון מאחר שהוא עושה שימוש בחומרים טבעיים ואיכותיים ותכשירים שהם חד פעמיים שנגעו רק בגוף שלך. כמו כן, קוסמטיקאית מקצועית תבצע את כל הטיפול בסביבה שמכילה את כל תנאי הסטריליות ההכרחיים והמקובלים.

טיפולים נוספים שתוכלי לקבל אצל אקסניה

מה חדש אצלי באתר?

היי, כבר מיצית?

קבלי הטבה של 10% על הבנייה הראשונה בג'ל, שתחזיק 5 שבועות!

רק נשאר לך לבחור את הצבע 💅

דילוג לתוכן