חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מיקרובליידינג גבות

מיקרובליידינג גבות

שיטת המיקרובליידינג (Microblading) היא טכניקה ייחודית בתחום האיפור הקבוע, לרבות מיקרובליידינג גבות. טכניקת זו עושה למעשה שימוש במחט מרכזית שמחוברת לידית חשמלית, כאשר אל המחט המרכזית הזו מחוברים בזווית אלכסונית מספר מחטים נוספים. באמצעות המחטים הרבים שעל הידית, הקוסמטיקאית מייצרת שערה בגבה לאחר החדירה לאפידרמיס בד בבד עם החדרת הפיגמנט פנימה. הפיגמנטים מיוצרים כמובן מחומרים טבעיים ובאים במגוון צבעים כדי שהמטופלת תוכל לבחור בצבע המועדף עליה.

בעזרת מיקרובליידינג גבות, מתקבל מראה שערה כה דק, עד כי כך שהוא משווה מראה טבעי לשערה, אשר זהה לשערה המקורית באורכה וברוחבה. בצורה הזו המטופלת משיגה תוצאה של מראה גבות אותנטי וטבעי, אשר נשאר קבוע לאורך תקופה ממושכת. במידה וגם את מעוניינת להשיג מראה של עיצוב גבות מושלם, באמצעות שיטת מיקרובליידינג גבות תוכלי ליהנות ממראה טבעי של גבות שישתלבו היטב עם המראה הכללי של פנייך. על כל השיטה במאמר זה.

מיקרובליידינג גבות

מדוע זה כל כך חשוב לעצב את הגבות

עיצוב גבות זו קטגוריה בפני עצמה בכל תחום טיפולי הפנים היופי טיפולי הקוסמטיקה והאסתטיקה. לעיצוב גבות יש חשיבות בכך שהן ממסגרות את המראה של הפנים ומסוגלות אף לשנות את כל המבנה שלהן. בשל כך, נשים רבות לאורך השנים, דואגות לעיצוב שלהן וגם בגלל העובדה שהן נוטות להידלדל במרוצת השנים. כוחן של הגבות בא לידי ביטוי גם בהבעות הפנים שלנו מה שמעצים את הנוכחות שלנו בכל מקום, על כן, כלל לא מפתיע שנשים רבות בוחרות בשיטת מיקרובליידינג שמספקת תוצאה מדויקת ועמידה לאורך זמן.

כיצד עובדת שיטת המיקרובליידינג? ומה ההבדל בין מיקרובליידינג לשיטת השערה? כאמור, בשיטת המיקרובליידינג המחט המרכזית מחוברת לידית חשמלית. הודות לרטט שיש לידית החשמלית, הכניסה לתוך שכבת האפידרמיס הינה חלקה מהירה ואפקטיבית. כמו כן, בעזרת עוצמת הידית החשמלית הפיגמנטים נכנסים למקומם בקלות ובמהירות. על אף כל זאת, יש צורך במקצועיות רבה כדי לייצר בעזרת המיקרובליידינג קווים דקיקים ביותר ויד לא מיומנת עלולה אף לפצוע קלות את סיבי העור בגבות. במקרים בהם המטופלת מעוניינת לייצר תוצאה של איפור קבוע בעזרת שיטה זו, איפור שלא יזוהה כאיפור קבוע, או במקרים של עיצוב או השלמה של השערות על הגבות – מיקרובליידינג הינו הפתרון האידיאלי.

זאת ועוד, מיקרובליידינג מהווה פתרון יוצא מן הכלל כאשר המטופלת מעוניינת בהשלמת שערות בגבות רק באופן נקודתי. דוגמא לכך ניתן לראות במצב בו המטופלת תרצה להשלים את שערות הגבות שלו באופן נקודתי באזורים בהם נוצרו קרחות. המיקרובליידינג מאפשר פריבילגיה שלא לעבור על כל אזור הגבה אלא רק באזור ספציפי.

טיפולי קוסמטיקה

איך בוחרים איש מקצוע נכון וממה כדאי להיזהר בביצוע מיקרובליידינג גבות

על אף כל היתרונות שיש לשיטה זו להציע, מוטב מאוד לזכור שמדובר בהליך שהוא עדיין פולשני, גם אם הוא נחשב לעדין, מדובר במחט שמחדירה פיגמנט לשכבה העליונה של הדרמיס. כמו בכל הליך, גם כאן יכולים להיות סיכונים ותופעות לוואי כמו: גוון צבע שאינו נספג, רגישות גדולה, דלקת ונשירה של השיער הטבעי של הגבות בדומה לנשירת ריסים, או פיגמנטציה בשל הטיפול. כדי לבחור בקפידה איפה לבצע את הטיפול, יש לדעת שהציוד שמשמש לאותו הליך – המכשיר, המחטים והפיגמנטים המקצועיים בעלי עלות גבוהה. היה והמחיר אצל אותו איש מקצוע יהיה נמוך בהשוואה לממוצע, זה עשוי להעיד שאותו איש מקצוע לא עבר את ההכשרה הראויה לעסוק בשיטה זו או שרכש מכשור זול ולא מומלץ לך להגיע לטיפול במקום כזה.

עיצוב גבות ללקוחה

בחרו באיש מקצוע בלבד

את עיצוב הגבות בטכניקת מיקרובליידינג גבות יש לבצע רק אצל קוסמטיקאית מקצועית או אצל מאפרת שהתמחתה בתחום ויש לה ניסיון רב. רק אצל אלה תוכלי לקבל טיפול גבות איכותי ומקצועי, בעזרת שימוש בחומרים טבעיים ובתנאים סטריליים. לאחר הטיפול הראשון בשיטת המיקרובליידינג מומלץ לקבוע טיפול נוסף, במהלכו יתבצע טיפול שמטרתו לחזק את השערות החדשות. החיזוק אמור לגרום לגבות החדשות שלך להישאר עמידות למשך תקופה ארוכה עוד יותר.

מאמרים נוספים שעלולים לעניין אותך

מה חדש אצלי באתר?

היי, כבר מיצית?

קבלי הטבה של 10% על הבנייה הראשונה בג'ל, שתחזיק 5 שבועות!

רק נשאר לך לבחור את הצבע 💅

דילוג לתוכן