חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מיקרובליידינג החלמה

מיקרובליידינג החלמה

בדיוק כמוך, כל אישה חפצה בגבות מושלמות. כל עיצוב של גבות ישנה את מראה הפנים ויספק סגנון מראה כללי. גבות שהן מעוצבות ושהן בגוון המתאים, יכולות לשפר בצורה משמעותית את מראה הפנים ואת כל ההבעות שלך. גבות יכולות להעניק מראה צעיר והרבה יותר רענן. עם זאת, גבות מדוללות או כאלה שיש בהן קרחות, יכולות ליצור מראה חיוור ואפילו מבוגר. וודאי גם את כבר מבינה את הכוח ששי לגבות בכל המראה הכללי ודואגת לעצב אותן אצל הקוסמטיקאית, אולם אם את סובלת מדילול ומעוניינת לבצע מילוי גבות, תוכלי היום להיחשף לשיטות החדשניות שאחת מהן נקראת מיקרובליינדנג. שיטה זו מאפשרת צביעה של הגבות באמצעות פיגמנט (צבע) שמחודר ישירות לעור וכל זה נעשה באמצעות חתך זעיר בעור. אולי זה נשמע קצת כואב ופולשני ומיד נשאלת השאלה – כמה זמן החלמה נדרש לאחר הטיפול, אך האמת שמדובר בהליך שהוא די קצר ואין בו סיכונים מיותרים. על השיטה עצמה ועל מיקרובליידינג החלמה, במאמר לפנייך.

שיטת השערה

מה זה מיקרובליידינג ומהי שיטת השערה?

מיקרובליידינג הינה טכניקה שנעזרת בעבודה ידנית ומכשור ייעודי ובבסיסה היא מציירת את השערות הדקיקות על גבי העור שהן מדמות שערות בגבות. מיקרובליידינג הינה טכניקה חדשנית בעולם שמשווה את החזות הטבעית ביותר, קווים זעירים שממש נראים כמו שיער. מיקרובליידינג זו למעשה שיטת השערה המקורית, שמספקת טכניקה מקורית לציור שערות. ניתן לעשות באותה טכניקה ממש ציור אייליינר עליון ותחתון סביב העיניים, כתוחם באזור השפתיים, כגוון לשפתיים, לטשטש באמצעותה סימני צלקות או סימני מתיחה, לשפר או לעבות את העפעפיים ועוד. השיטה נעשית על ידי מכשיר ידני, שמחובר לו דמוי מסרק מחטים זעיר, באמצעותו יוחדרו פיגמנטים (בהתאם לצבע של הגבה הטבעית) לתוך שכבת העור החיצונית בצורה קפדנית ביותר. זאת הטכניקה החדשנית והמובילה כין בכל הנוגע לעיצוב ומילוי גבות בעלות מראה מלא וטבעי, טישטוש סימנים וצלקות, גוון לשפתיים ועוד.
עוד על ההבדלים בין מיקרובליידינג לשיטת השערה תוכלי למצוא כאן.

האם טכניקה זו מתאימה לכולן?

הדמיית השיער בשיטה זו תיעשה לפי הגוון, האופי וכיוון הצמיחה של השיער בגבות של אותה מטופלת. טכניקה זו תתאים לכל אישה שמעוניינת באיפור קבוע, בטשטוש של צלקות או לכל אחת שסובלת מדלילות שיער בגבות או שאין לה כמעט שיער בגבה מכל מיני סיבות. מלבד שיער דליל בגבות, גם במקרה שבו כיוון הצמיחה של הגבות מפוזר, ניתן לשוות מראה ישר ומוקפד לגבה בעזרת ציור שער בגבות. על ידי שיטת מיקרובליידינג אפשר גם לבצע מעין הרמה של הגבה, פתיחה של כל המבנה של העפעף ולתקן מראה מבוגר ונפול למראה צעיר ורענן.

מיקרובליידינג

מיקרובליידינג החלמה מהירה או ארוכה?

אם את שוקלת לעבור את הטיפול הזה או כל טיפול שנעשה באזור הפנים שלך תרצי וודאי לדעת מה זמן ההחלמה ואילו תופעות לוואי יש על מנת להיות מוכנה לכך מבעוד מועד. נתחיל מזה שלא מדובר בשיטה שתצריך תקופת החלמה ארוכה מה שלמעשה הופך את השיטה להרבה יותר אטרקטיבית, כל עוד הטיפול לא ניכר לעין, אינו משפיע פיזית על המקום וניתן לחזור לשגרה במהרה. מדובר בהליך שיכול לכל היותר לגרום לתחושת אי נוחות קלה וגירוד קל באזור בו בוצע ההליך. על כן, גם אם תגיעי למכון הקוסמטי ותחששי מכאב או מזמן החלמה ארוך היי בטוחה שאין לך מה לדאוג והשיטה הזו פשוטה הרבה יותר ממה שתיארת וזה היופי בחדשנות!

עד כמה שיטה זו בטוחה?

כשסטרליזציה נפגשת עם מקצועיות בתחום המיקרובליינדינג, סביר להניח שהטיפול הנדרש יהיה בטוח ביותר. אנשי מקצוע כמו קוסמטיקאיות ומאפרים, שיש להם זיקה ישירה לתעשיית האיפור משתתפים כמעט באופן קבוע בכל מיני כנסי בטיחות תעסוקתית על מנת להתעדכן בעקרונות הבטיחות שיכולים להשתנות מרגע לרגע. חלק מעקרונות הבטיחות הינם:

  • כל המחטים אמורים להיות חדשים וסטריליים עבור כל לקוח, מחטים חדשים וסטריליים שלא נפתחו מעולם וחשוב לפתוח אותם רק בנוכחותך.
  • רכיבים של המכונה או המחטים בהם עושים שימוש סטריליים ומיועדים לשימוש חד פעמי והם כולם נרכשים מספק מקצועי.
  • ציוד ואמצעי הגנה לקוסמטיקאית ולמטופל כגון סינר חד פעמי וככפות.
  • כיסא או מיטה עם מצע שהוא חד פעמי.
  • חלל אסתטי ומאוורר.

מעוניינת לשמוע עוד? צרי קשר עוד היום עם מכון היופי של אקסניה לקבלת פרטים מלאים.

מדריכי מיקרובליידינג נוספים אצלי באתר

מה חדש אצלי באתר?

היי, כבר מיצית?

קבלי הטבה של 10% על הבנייה הראשונה בג'ל, שתחזיק 5 שבועות!

רק נשאר לך לבחור את הצבע 💅

דילוג לתוכן