חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מניקור ביתי

צבעי מניקור

הרבה נשים בוחרות לחסוך כסף ולעשות מניקור בבית. למרות שמגע של אשת מקצוע הוא נצטרך ונדרש הרבה פעמים, לפעמים אין ברירה וחייבים לעשות אותו בבית, במיוחד בתקופת הקורונה. כמחווה למטופלות שלי ולגולשות באתר שלי, החלטתי שאני אסביר לכן איך לעשות מניקור ביתי בעצמכן, כדי שתוכלו לשמור על ציפורניים יפות ומטופחות גם מהבית.

מניקור ביתי

הקדמה קצרה ומתחילים

האמת, שאפשר לעשות מניקור בעצמך ששווה אפילו תמונה באינסטגרם (!) אבל את צריכה לקחת כמה דברים בחשבון. תרגול חוזר יכול להעניק לך מיומנות רבה בתהליך ואחרי שתלמדי את השיטה נכונה תוכלי לעצב את הציפורניים שלך ברמה לא רעה בכלל. למרות זאת, ייתכן שבפעמים הראשונות תפגעי בעור הידיים שלך או בציפורניים. לכן, אני תמיד ממליצה לבוא למרכז היופי ולתת לטכנאית ציפורניים מקצועית ומנוסה לבנות לך את הציפורניים ברמה גבוהה.

כלים וחומרים של מניקור ביתי

כלים: קוקץ ציפורניים, פצירה, דוחף קוקטילה, מברשת ונורת UV/LED
חומרים: מסיר פוליש, ג'ל פריימר, לק ג'ל, פילינג (אופציונלי), שמנים וקרם לחות לידיים.

שלב ראשון – הורדת פוליש קודם
בשביל לעשות מניקור מושלם, צריך קודם כל לנקות את הציפורניים בצורה יסודית. כדאי להשתמש במסיר פוליש טוב שיוריד את הבנייה הקודמת לגמרי. בדרך כלל מומלץ לשים את מסירי הפוליש במשך 10 דקות, ולאחר מכן להוריד את הציפורניים הקיימות בעזרת דוחף הקוקטילה (העור מסביב לציפורן). צריך להיזהר מאוד לא לפגוע בציפורן הטבעית ולהקפיד על השארת מסיר הפוליש כדי שיוריד את הלק או הבנייה שהייתה שם קודם בלבד.

שלב שני – ניקוי וצחצוח הציפורניים
קודם כל, תקצצי את הציפורניים בהתאם לגודל הציפורן שאת רוצה שתהיה לך בסוף. אני בדרך כלל ממליצה להשאיר שכבה דקה של ציפורן "לבנה", במיוחד לעיצוב ציפורניים בסיסי. לאחר מכן ניתן להשתמש בפצירה בשביל להחליק את קצוות הציפורניים ולשייף קצת את החלק העליון שלהן בעדינות מבלי לפגוע במבנה הטבעי שלהן. לבסוף, בדקי את האזור מתחת לציפורניים – אם הוא מלוכלך, הוציאי את הלכלוך החוצה בעדינות כדי לא לפגוע בעור מתחת לציפורן.

שלב שלישי – דחיפת הקוקטילה – ממליצה עם טכנאית ציפורניים
דחיפת והסרת הקוקטילה כורכה בסיכון לעור האצבעות שלך, לכן אני ממליצה לעשות את זה רק במרכז שלנו. למרות זאת, ניתן לעשות את זה בעדינות עם שמן מתאים המרכך את העור ומקל על דחיפתו. ניתן גם להסיר את התאים המתים של הקוקטילה כמובן מבלי להזין לעור החי ולגרום לדימום או שריטה בעדינות ובזהירות יתר על התאים החיים.

שלב רביעי – פילינג לכפות הידיים וניקיון
ניקיון פילינג לידיים מוריד תאי עור מתים ומסייע לחידושם. יש מגוון של קרמים ושמנים המתאימים לפעולה הזאת. לאחר מכן יש לנקות את הידיים; ולנסות להוריד חלקים מהלק שלא הצלחת בצורה יסודית בעזרת מסיר פוליש. צריך לחזור על הפעולה עד שהציפורן תהיה נקייה לגמרי.

שלב חמישי – פריימר ג'ל
עכשיו אנחנו מתחילות ממש לעבוד על הציפורניים. מרחי שכבה של ג'ל פריימר על כל ציפורן בצורה יסודית, תתקני אם חלק ממנה עלה על העור. הכניסי את היד לנורת ה-UV/LED לכמה דקות בשביל לתת לשכבת הפריימר להקשות.

שלב שישי – 3 שכבות של צבע
אחרי שסיימנו ליבש את שכבת הפריימר ג', נמרח את הלק על הציפורניים ונשים מתחת לנורת ה-UV/LED. נעשה את הפעולה הזאת 3 פעמים בשביל לוודא שהציפורן תיצבע בצורה מלאה. בכל פעם שאת שמה עוד שכבה על הציפורן, כדאי להתחיל עם לשים על היד החזקה שלך, ולאחר מכן החלשה, בשביל למנוע מרווח טעויות.

תזכרי – כל פעם שהציפורניים שלך נכנסות מתחת לנורה, הצבע מתקשה, ואת תצטרכי להישאר עם עיצוב הציפורן בצורה הזאת לתמיד, לכן אם יש לך טעויות צריך לתקן אותן לפני שאת מכניסה את הציפורן מתחת לנורה.
שלב אחרון – ניקיון ועיצוב הציפורן בעצמך
אם בכל זאת עשית טעויות ולא הצלחת לתקן אותן בין ההברשות, נסי לנקות אותן בזהירות באמצעות כותנה טבולה במסיר פוליש. תעברי על האזור מסביב לציפורן מבלי לגעת בציפורן עצמה בזהירות. אפשר גם להשתמש בפדים יעודיים להורדת פוליש, לקפלם למשולש ולהיות יותר מדויקות.

עצה נוספת בעת מניקור ביתי

לשלב הזה אני אוסיף עצה קטנה שתסייע לבריאות העור בכפות הידיים שלך ואפילו תהיה כיפית: מומלץ להשתמש בקרמי לחות ושמנים בשביל לשמור על לחות הידיים לאחר התהליך. מניקור ביתי יכול ליבש מאוד את הידיים שלך.

חוץ מזה, מניקור ציפורניים וטיפולים בידיים הולכים ביחד וכדאי מאוד לשלב בין שניהם; ביחד הם מרכיבים טיפול מלא לכפות היידים שלך, ונותנים לך הזדמנות לא רק ליהנות מיופי הציפורניים שלך, אלא גם מתחושה נעימה על הידיים שלך.

הצלחתי לעשות מניקור ביתי מדהים. מה עכשיו?

אם עשית עבודה טובה, המניקור יחזיק לך לפחות שבועיים. לאחר מכן, אני ממליצה לקבוע תור במרכז היופי, ולתת לטכנאית לטפל לך בציפורניים. במרכז היופי גם לבנות את הציפורניים בג'ל שיחזיקו לך לפחות חודש, בנוסף לטיפולים אסתטיים אחרים אותם אנחנו מספקות.

אם את רוצה להתמקצע בבניית ציפורניים, את מוזמנת ליצור איתנו קשר ונכווין אותך לקורס שיכול ללמד אותך איך להיות טכנאית ציפורניים. מי יודע? אולי בסוף תוכלי לבוא לעבוד במרכז היופי שלנו ולבנות ציפורניים לא רק לעצמך.

מדריכים מעניינים נוספים באתר

מה חדש אצלי באתר?

היי, כבר מיצית?

קבלי הטבה של 10% על הבנייה הראשונה בג'ל, שתחזיק 5 שבועות!

רק נשאר לך לבחור את הצבע 💅

דילוג לתוכן