חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מה הופך מניקור לאיכותי ולמה כדאי לעשות על בסיס קבוע?

הרבה פעמים שואלות אותי נשים למה חשוב לעשות מניקור באופן קבוע, ומה בכלל הופך מניקור למוצלח. הפוסט הבא מוקדש לשאלות אלה.   

אז למה חשוב לעשות מניקור על בסיס קבוע? 

ראשית, מניקור הוא טוב לשיפור המרקם והבריאות של הציפורניים, ולשיפור מראה עור הידיים. הוא מאפשר להשאיר את הציפורניים מלוטשות ומושלמות. מלבד המראה, למניקור יש לעיתים קרובות השפעה מרגיעה, כיוון שבידיים ישנן נקודות לחץ התואמות לאיזורים אחרים בגוף. בשל כך, במידה ויש לך פציעה או פריחה ביד מומלץ לחכות עד שתחלימי לפני שאת מגיעה למניקור, או לחילופין ליידע את המניקורסטית המטפלת בך לגבי המגבלות שלך.     

מניקור ציפורניים | אקסניה
מניקור איכותי מסייע לשיפור מראה הציפורניים ועור היד

למה לצפות ממניקור?

מניקור הוא בדרך כלל מרגיע מאוד. זאת הרגשה מענגת שיש מישהו שנוגע בידיים ובציפורניים שלך, במיוחד אם המניקוריסטית משתמשת ברפלקסולוגיה או טכניקות עיסוי יד אחרות.  אם זאת הפעם הראשונה שאת מגיעה לטיפול, אני ממליצה לך לבדוק עם המניקורסטית מה הן טכניקות הטיפול המועדפות עליה, ולספר לה גם על ההעדפות שלך. וכמובן אין זמן מתאים יותר מזה להעלות שאלות נוספות או חששות כלשהן שיש לך. 

מה מניקור איכותי יכול להעניק לך? 

ראשית, באמצעות מניקור את יכולה לנקות את הציפורניים, לחזק אותם וכמובן לצבוע, לצייר ולקשט כיד הדימיון. מניקור טוב צריך גם לטפל בכל בעיות העור שסביב הציפורן, במיוחד עם העור כואב או שבור.  עיסוי היד כחלק מהתהליך הטיפולי יכול גם לעורר את הדם ולשפר את בריאות העור שלך, וכדאי גם להשתמש בשמנים או בקרמים לידיים ולציפורניים על מנת להפוך אותם לרכות ונעימות למגע.

כמה זמן נדרש למניקור איכותי? 

טיפול יכול להימשך בין 15 דקות עד יותר משעה. תלוי כמובן בסוג בו את מעוניינת.

חשוב לדעת, שככל שהזמן שמוקצה לטיפול ארוך יותר, כך ניתן להשקיע יותר באלמנטים השונים. חשוב גם לזכור, כי אחרי סיום הטיפול ומריחת הלק, תצטרכי להמתין בין מספר דקות לחצי שעה על מנת שהלק יתייבש ותוכלי להמשיך בדרכך. אז כדי ליהנות מכל היתרונות שמניקור איכותי יכול להעניק לך, אני ממליצה לך לא למהר ולפנות את כל הזמן הנדרש לטיפול. זה בסופו של דבר המקום שלך לפנק את עצמך.       

מניקור איכותי | אקסניה
מניקור איכותי הדר שלך לפנק את עצמך

ולבסוף, אל תשכחי כי יש מספר פעולות שעדיף לא לעשות מייד לאחר הטיפול, וזאת על מנת לוודא כי הלק יחזיק מעמד זמן רב ככל שניתן. פעולות אלה כוללות: רחיצת כלים או כל פעולה שכוללת בתוכה שימוש במים, הקלדה על מחשב, שימוש בחומרי ניקוי ועוד. במידה וניתן, המתיני עם פעולות אלה מספר שעות. 

אני מזמינה אותך אלי, על מנת שתוכלי ליהנות מכל היתרונות שמניקור איכותי יכול להעניק לך. 

התקשרי לשיחת היכרות – 077-9974575. מחכה לשמוע ממך!

חזרה אל דף הבית.

מה חדש אצלי באתר?

היי, כבר מיצית?

קבלי הטבה של 10% על הבנייה הראשונה בג'ל, שתחזיק 5 שבועות!

רק נשאר לך לבחור את הצבע 💅

דילוג לתוכן