חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מניקור קומבי

עבודת מניקור , ציפורניים

בעולם של היום, כל הבנות המודרניות עושות מניקור. בלעדיו, רובן מרגישות שמשהו חסר להן, ואפילו קצת חוסר ביטחון. ציפורניים יכולות להיות חלק חשוב מאוד במהות שלנו כנשים ומראות שאנחנו אוהבות להשקיע ולטפח את עצמינו. יש הרבה מאוד דרכים לביצוע תהליך של מניקור, אחת מהן היא מניקור קומבי.

עבודת מניקור , ציפורניים

מה זה מניקור קומבי?

מניקור קומבי הוא טרד שמתחיל להשתלט על מכוני יופי בכל העולם. הוא מתחיל עם הכנה מאוד זהירה ומסובכת של הציפורן לפני צביעתה המשולבת עם עיצוב מיוחד של הציפורן. במילים אחרות, מניקור קומבי משלב כמה עיצובים שונים של הציפורן משולבים עם שמירה על מראה טבעי. בקיצור ולעניין, מניקור שהוא "קומבינציה" של כמה שיטות מניקור.

שיטת ה"מתחת לעור הציפורן"

החלק הכי חשוב בתהליך הוא הורדת העור מסביב לציפורן (קוקטילה). צריך לדחוף אותו אחורה, להוריד אותו ולמלא אותו לגמרי בלק. צריך הכשרה מקצועית בשביל לעשות את התהליך הזה, וזה חשוב ללמוד את התהליך הזה בצורה יסודית ממקצוענית אמיתית בגלל שהוא מבוצע עם כלים חדים מאוד על עור מאוד עדין. כמובן שלפני כל שימוש הציוד צריך להיות נקי וסטרילי בדיוק כפי שאנחנו מוודאות במרכז היופי שלנו.

לאחר שמורידים את העור מסביב לציפורן, והציפורן שוייפה ונוקתה היטב, ניתן לשים פוליש "מתחת" לעור הציפורן. אם עושים את זה בצורה נכונה, אפשר ממש לחשוב שהצבע של הציפורן הגיע מתוך העור עצמו בצורה טבעית לגמרי. זה קורה בגלל שאנחנו "מצמצמות" את המרחב בין הציפורן לעור על חשבון הקוקטילה.

הכלים המשומשים בתהליך הן משייפת חשמלית וצבתית בשביל לנקות את הציפורן בצורה יעילה ולדחוף את העור מסביב לציפרן ללא דימום או נזק לעור האצבעות. יש טכניקות נוספות אותך ניתן לשלב בתהליך, אבל אפשר לקחת בחשבון שאת יכולה ללמוד בעצמך איך להשתמש בכלים האלה, כמובן בהנחייה מתאימה ונכונה.

יתרונות של מניקור קומבי

הייתרון המשמעותי של מניקור קומבי הוא משך הזמן שהוא מחזיק. כששמים מניקור קומבי על האזור מתחת לעור רואים שהציפורן צומחת חזרה רק לאחר שבוע שבועיים (תלוי בקצב הצמיחה של הציפורן). גם לאחר 4 שבועות זה לא כל כך בולט, בטח שלא בולט כמו מניקור רגיל. הרבה נשים שמות לב לדיוק של מניקור, אז הדרך בה טכנאית הציפורניים שמה את מניקור הקומבי היא מאוד חשובה; ככל שזה יותר קרוב לעור, ככה

המראה יהיה יותר טבעי

אחד היתרונות המרכזיים של מניקור קומבי הוא שהוא יכול להתאים לכל אדם. למרות הסיכון בו מכניסים חומר מתחת לעור, יש מגוון של חומרים בהם ניתן להשתמש כלק על הציפורן. זה אומר שאם פיתחת אי פעם אלרגיה לפוליש מסוים של הציפורניים אפשר לשים בקלות חומר אחר שלא יזיק לך. דרך אגב, מניקור הקומבי מתאים גם לציפורניים דקות; כל מה שצריך לעשות זה לעבות את הציפורן טיפה ולהמשיך את הטיפול כרגיל.

עיצובים מיוחדים למניקור קומבי

עצם ההגדרה של מניקור קומבי כרוכה בשילוב של לק עם כל מיני מרכיבים מגניבים שמוסיפים ליופי הציפורן שלך. דוגמאות טובות לכך הן אבקת פיגמנט, מדבקות מגניבות וקישוטים שונים בשביל לעצב אותה ולגרום לה להיראות מיוחדת.

קורסים של מניקור קומבי

קורסים של מניקור קומבי הם לא ארוכים, ודורשים עד שבוע (5 ימי לימודים מלאים). לא חובה להגיע עם ידע קודם; גם מתחילות יכולות ללמוד איך לעשות זאת בצורה יעילה. תכני קורס כזה כוללים:

 • הכרת חלק מכלי העבודה של טכנאית הציפורניים (פצירה, סוגי מספריים, סוגי לק, נורת UV/LED, משייפים, דוחפי עור והרבה אחרים).
 • למידה על חומרים נכונים ורלוונטיים לטיפול עצמו. יש הרבה מאוד פולישים לציפורניים אשר לא טובות לך.
 • למידה על אבחון בעיות נפוצות בציפורניים, איך לטפל בהן והאם כדאי לעשות מניקור קומבי לאחר מכן.
 • טעויות נפוצות בזמן המניקור ואיך להימנע מהן.

הרבה נשים בוחרות לעשות את הטכניקה הזאת ללא ניסיון קודם בבית. זה מאוד לא מומלץ, ואת יכולה לגרום לעצמך לכאב ונזק של ממש. זהירות ובטיחות זה הדבר הכי חשוב שיש, ובגלל זה אסור לכן לעשות את זה בבית, אלא להגיע למקצוענית אמיתית.

מניקור קומבי לעומת בניית ציפורניים בג'ל

למרות שאנחנו יכולות לעשות לך מניקור קומבי ברמה הגבוהה ביותר, אנחנו מעדיפות תמיד לעשות בניית ציפורניים בג'ל. אנחנו עושות את זה מכמה סיבות:

 • ציפורניים הבנויות בג'ל מחזיקות הרבה יותר זמן (יותר מחודש).
 • גדילת הציפורן אינה משפיעה על בניית הציפורניים בג'ל כמו שהיא משפיעה על מניקור הקומבי.
  האמת שניתן לעשות מניקור קומבי ביחד עם בניית ציפורניים בג'ל. האמת ששילוב מוצלח ביניהם יכול להוביל לציפורן בנויה חזק שנראית מאוד טבעית.
  אז למה את מחכה?
  בואי ותקבעי אצלינו תור לביצוע מניקור!

לעוד מדריכי מניקור שעלולים לעניין אותך:

מה חדש אצלי באתר?

היי, כבר מיצית?

קבלי הטבה של 10% על הבנייה הראשונה בג'ל, שתחזיק 5 שבועות!

רק נשאר לך לבחור את הצבע 💅

דילוג לתוכן