חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

פדיקור

פדיקור ללקוחה

לפעמים, כל מה שאנחנו רוצות זה טיפוח בסיסי של ציפורני הרגליים שלנו. לכן, במרכז שלנו אנחנו לא רק עושות בניית ציפורניים בג'ל, איפור קבוע, עיצוב גבות, שעוות, מיקרובליידינג ועוד; אנחנו עושות גם פדיקור מקצועי לצרכים קוסמטיים ורפואיים. יש לנו צוות רחב שיכול לעשות מגוון של טיפולים. הנה קצת מידע על הפדיקור שאנחנו עושות כאן במרכז שלנו, עם הצוות הכי מקצועי שיוציא אותך עם כפות רגליים בריאות ומטופחות.

במהלך הפדיקור, איננו מטפלות בציפורניים בלבד. המטרה היא להסיר גם תאי עור מתים בכפות הרגליים שנותנות להן מראה חדש ומרענן, עם טיפול מושקע בציפורניים. כמובן שרמת המיומנות של העובדות שלנו במרכז היופי היא גבוהה, ומובטח לכן פדיקור ברמה הכי גבוהה.

ביצוע טיפול פדיקור למטופלת

פדיקור – טיפול מסור ואחראי

אנחנו לא מתעלמות מהסמיכות של הפדיקור לרפסלוגיה. אחד המרכיבים הכי חשובים בלהגיע למרכז היופי לעשות פדיקור הוא שאפשר ממש להירגע. המטפלות שלנו מוכשרות לשלב רפלקסולוגיה בטיפול בשביל לגרום לך להירגע ולתת לרגליים שלך ליהנות מניקיון יסודי.

יש לנו את כל הכלים הדרושים לפדיקור יסודי לכן לא צריך להביא כלים מהבית. בנוסף לכך, אנחנו מחויבות לנקות את כל הכלים שלנו ביסודיות בין פדיקור לפדיקור ברמה בה הם יהיה נקיים וסטריליים אחרי חיטוי ועיקור. הבאת הערכה היא סתם משקל נוסף – אנחנו דואגות להכל.

גברים גם כן עושים פדיקור בדיוק כמו נשים. לעשות פדיקור יכול להיות רעיון טוב לנשים וגברים כאחד. מגיעים למרכז גברים שנהינו מרגליים מטופחות ונקיות בדיוק כמו נשים. פדיקור אינו מיועד למגדר אחד בדיוק כמו שטיפוח לא מיועד למגדר כזה או אחר. כולם יכולים וצריכים ליהנות מציפורניים וכפות רגליים בריאות.

מתי בדרך כלל עושים פדיקור?

הרבה מאוד נשים מניחות שעושים פדיקור אך ורק בקיץ. למרות שבקיץ הפעילות במרכז הטיפוח שלנו מוגברת, פדיקור היא פעולה שהיא מעבר לביוטי; טיפוח כפות רגליים וציפורניים יכולים להיות קריטיים ונדרשים גם בחורף.

טיפול בפדיקור לאשה עם לק שחור

למה לעשות פדיקור אצלנו?

 • מרכז היופי שלנו נקי; אני דואגת אישית שהמקום יהיה נקי ומצוחצח. העובדה הזאת מאוד חשובה במיוחד בזמנים הללו..
 • אנחנו יודעות בדיוק מי נכנסה למכון היופי ומתי, ונדע להתריע אם משהו לא תקין.
 • אנחנו מקפידות על סטריליות. טכנאיות הציפורניים במרכז היופי חובשות כפפות ומסיכות, ומקפידות על כמה שפחות מגע לא מוגן וחיטוי יסודי של הכלים ומשטחי העבודה בחומרים כימיים ועיקור בחום.
 • האמבטיות הקטנות המיועדות לרגליים שלכן נשטפות ומחוטאות בין לקוח ללקוח. אין סיבה לא להכניס את הרגליים שלכן לשם.
 • לכל טכנאיות הציפורניים שלנו יש תעודת מקצוע מסודרת. אני לא מעסיקה בנות שאינן מורשות או יודעות לעשות פדיקור. אם משהו חמור יקרה (נדיר מאוד, בגלל המקצועיות שלהן) הן ידעו לטבול בזה בעצמן.

היסטוריה הפדיקור

אנשים בבבל העתיקה נהגו לעשות פדיקור באופן קבוע, בדיוק כמו בסין העתיקה וגם במצרים. הצבע העיד על המצב החברתי של אדם ואפילו נמצאו שאריות של ערכות פדיקור בקברים של פרעונים. האומנות הזאת הוחייתה מחדש בעידן המודרני, במיוחד אצל נשים.

היתרונות של הפדיקור

 • הפדיקור עוזר למנוע זיהום ברגליים.
 • מניעת ציפורן חודרנית בהמשך.
 • ניקוי הרגליים מחול, לכלוך ובקטריות.
 • עזרה בזיהוי מחלות עור ופטריות באופן מוקדם, בצורה שתקדם תרופה למכה.
 • הגברת מחזור הדם בכפות הרגליים, ובכך הגברת הסירקולציה לכל הגוף.
 • עוזר לשמור על כפות הרגליים לחות ומונעות יובש.

חסרונות וסכנות, ואיך ניתן למנוע אותן

צורת השטיפה של הרגליים לאחר הפדיקור מאוד חשובה. במקומות מסוימים, בהם לא מחטאים את הקערה כמו שצריך, מתפתחות בקטריות ופטריות. אנחנו דואגות לנקות בצורה יסודית אחרינו.
במקרים של חתכים, יש סבירות נמוכה לקבל זיהום בקטרילי. בגלל זה אנחנו מעסיקות טכנאיות ציפורניים מקצועיות ביותר ודואגות לחיטוי וסטריליות ברמה הגבוהה ביותר.
אנחנו לא משתמשות בכלים מעץ אלא רק בכלים המקצועיים והנוחים ביותר לטכנאית ולכם.

יש לנו כמה טיפים שיעזרו לך לעבור את הפדיקור בהנאה ובשקט:

 • לא כדאי לגלח את הרגליים יומיים לפני הטיפול.
 • אם יש לכם סכרת, נא להודיע לנו מראש.
 • לאחר שהפדיקור מתייבש, ניתן למרוח קרם נגד זיהומים.

בקיצור ולעניין, שווה לעשות אצלנו טיפול של פדיקור. יש לנו טכנאיות מקצועיות שידאגו לכן ברמה הגבוהה ביותר, אנחנו נותנות לך את המידע על הפדיקור בצורה שקופה ונוחה בה את יודעת הכל מראש. הכי חשוב לנו הוא לקיים 3 עקרונות – עבודה מקצועית, רוגע מצד הלקוחה וניקיון מוקפד. באמצעות שמירה על הקרונות הללו, הבנות שלנו יוצאות מהפדיקור עם רגליים מטופחות ללא בעיות שנשארות לאורך זמן.

אז למה את מחכה? בואי ותפנקי את כפות הרגליים כמו שמגיע להן, ולך.

שירותים נוספים במכון שלי

מה חדש אצלי באתר?

היי, כבר מיצית?

קבלי הטבה של 10% על הבנייה הראשונה בג'ל, שתחזיק 5 שבועות!

רק נשאר לך לבחור את הצבע 💅

דילוג לתוכן