חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

5 טיפים על פדיקור רפואי

איך נראה פדיקור רפואי

אקסניה, טכנאית בניית ציפורניים בג'ל ובעלת מעל ל-15 שנות ניסיון בתחום (גם פדיקור רפואי), אלופת הארץ בבנייה בג'ל ומקום 2 עולמי, מעניקה לך טיפים בכל הקשור לפדיקור רפואי: הנה 5 מהם:

1. דיוק: הפדיקור נעשה במיומנות רבה

פדיקור רפואי דורש הרבה יותר מיומנות מפדיקור רגיל. בזמן שבפדיקור רגיל משתמשים בחומרים בסיסיים בלבד, בפדיקור רפואי מטפלים בבעיות – מטפלים בציפורן חודרנית, משתמשים בסכין אם צריך ועוד. דרוש ידע רחב יותר ובנוסף גם הסמכה מתאימה. יש גם טיפולי סכרת מיוחדים שמתקיימים במרכז היופי והטיפוח. הידע הוא הכרחי.

2. פן אסתטי: פדיקור רפואי יהיה ברמה גבוהה יותר

תחשבי על זה לדקה, כאשר מדברים על פדיקור רפואי, את ישר מבינה שמדובר במשהו מקצועי. ההבדל יכול להיות אפילו במיתוג – וזה כבר שווה יותר. אם לא מדובר על חלטורה ויש מאחורי המילה חוות דעת רבות שמגבות את ההבנה של נותנת השירות, פדיקור רפואי יהיה בהכרח מוצר אסתטי יותר מפדיקור רגיל.

3. פן קוסמטי: הפדיקור מטפל בבעיות בכף הרגל

כשמטפלים בבעיות כמו כף רגל סכרתית, ציפורניים חודרניות ועור יבש ומזיק – אלה טיפולים שמעורב בהם ידע קוסמטי והכרחי. הידע הזה דרוש לבעל המקצוע ולכן, מי שמטפלת בעצמה בפדיקור רפואי, מרוויחה בגדול. חשוב להקפיד על טיפוח בכול עונות השנה, כדי למנוע בעיות ממושכות.

קראי גם מדוע חשוב להקפיד על פדיקור בחורף

4. פן רפואי: פדיקור רפואי נעשה בראייה בריאותית

אפשר להרחיב ולהעמיק בנושא, אבל המטרה היא להוציא כף רגל יפה, בריאה ומטופחת. כזו שתרצי להשוויץ בה. במיוחד כשמדובר בימי הקיץ החמים ואת רק רוצה להוציא את כף הרגל מהנעל החמה והסגורה. מה כדי לעשות? קראי עוד על שמירת רגליים מטופחות בקיץ

5. "בונוסים": פדיקור רפואי הוא מלא, ולא חלקי

לעתים חלק מנותנות השירות ייתנו בפדיקור רגיל רק את הטיפול בציפורניים עצמן ולא יגעו כלל בכף הרגל. הראייה חייבת להיות מעבר ובאמת לעטוף את כפות הרגליים – ואני ממליצה לסיים את הפדיקור עם חווית פוט מסאז' מפנק או לק ג'ל – כזו שתשפר ותשדרג את הטיפול. המטרה כאן היא ההרגשה של המטופלת, וכדי להפוך את זה למשהו חריג באמת, אפשר גם לחשוב על קרם ששומר על כף הרגל בצורה המיטבית.

איך נראה פדיקור רפואי
איך נראה פדיקור רפואי

טוב שהכרת אותי ואת מרכז היופי והטיפוח שלי, שנמצא בהוד השרון ברחוב סוקולוב 13.

שימרי על הרגליים בכול עונות השנה!

רוצה לקבוע תור? – צרי קשר

אנחנו זמינות בשבילך: 077-9974575

מה חדש אצלי באתר?

היי, כבר מיצית?

קבלי הטבה של 10% על הבנייה הראשונה בג'ל, שתחזיק 5 שבועות!

רק נשאר לך לבחור את הצבע 💅

דילוג לתוכן