חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

קוסמטיקאית

קוסמטיקאית

תחום הקוסמטיקה, הטיפוח והאיפור הוא תחום שכאמור הפך לחלק בלתי נפרד מהליך שגרתי של כל אישה, לרבות כשהיא נמצאת לקראת הכנות לפני אירוע ייחודי או בילוי משפחתי או זוגי. כמו כן, נשים רבות נוהגות להגיע לפחות אחת לחודש אל קוסמטיקאית שלהן על מנת לטפל במגוון בעיות שצצות או לשדרג את מראה הפנים, הגוף והציפורניים. עם השנים, לצד כל טיפולי הקוסמטיקה הרגילים נולד לו תחום חדש שעונה לשם קוסמטיקה רפואית, שהוא תחום שמשלב בין הקוסמטיקה הרגילה לבין המדע והרפואה המודרניים ומספק מענה לבעיות שונות שמתמקדות בעור הפנים והגוף.

טיפולים אלה כוללים טיפולי הזרקות, עיבוי ומילוי אברים ועוד, כשכל פעולה כזו מצריכה הכשרה ורקע לימודי, ידע וניסיון עשיר. התוצאה היא שילוב של טיפולי קוסמטיקה מתוחכמים, שעושים שימוש בחומרים ובטכניקות מתקדמות וכך מגדילים את יעילות הטיפול הקוסמטי. במאמר לפניכם נרחיב אודות טיפולי הקוסמטיקה הפופולריים ביותר בימינו ועל השיטות השונות בכל טיפול.

עיצוב גבות לאישה

טיפולי קוסמטיקאית: הסרת שיער

בעבר היה נהוג שבעיקר נשים מסירות את שיערן המיותר (על ידי חוט או שעווה), בעוד שהיום גם גברים רבים מעוניינים להסיר שיער מהגוף ואי לכך יש היום כמה וכמה שיטות מתקדמות של הסרת שיער שרק הולכות ומתייעלות. למעשה, היום ניתן למצוא טיפולי קוסמטיקה שיאפשרו לבצע הסרה של שיער לצמיתות, להלן שתי שיטות נפוצות:

הסרת שיער באמצעות קרינת IR – שיטת הסרת שיער שקוסמטיקאיות רבות מורגלות לבצע בקליניקה שלהן. שיטה שמחזיקה בנתוני הצלחה מרשימים להסרת שיער לצמיתות.
הסרת שיער על ידי קרני לייזר – שיטה איכותית שקיימת היום להסרת שיער לצמיתות. מתבצעת על ידי קוסמטיקאית רפואית מומחית בתחום.

טיפול פנים לאישה

טיפולי פנים

הפנים שלנו הן כרטיס הביקור שלנו וכל מי שלא נהנה היום מטיפול פנים שמצער את הפנים נשאר מאחור! היום בכל סוג של טיפולי פנים נעשה שימוש בשיטות טבעיות וחדשניות:

  • טיפולים רפואיים – מתמקדים בפצעי אקנה, סבוריאה באזור הפנים הצוואר והמחשוף. מדובר בטיפולי קוסמטיקה שיקבלו מענה אצל קוסמטיקאית מדופלמת או קוסמטיקאית רפואיות.
  • טיפולי פילינג – טיפול שבמהלכו מקלפים את שכבת העור הראשונה על ידי שיטות מכאניות, כימיות או באמצעות לייזר לקבלת מראה עור צעיר, רך ורענן.
  • הבהרה והסרה של קמטים – נשים וגם גברים עשויים לסבול מקמטים רבים באזור השפתיים, בצדי האף, מסביב העיניים, בצוואר ובאזור המצח. מיצוק של עור הפנים באמצעות הזרקה היאלורונית טבעית וחומרים חדשניים, יספקו מראה עור מתוח, רענן וצעיר.
  • טיפוח העיניים – טיפולי עיניים הידרודינמיים, לרבות כשמדובר בעיניים שנראות עייפות ושקועות.
    עוד בנושא טיפול פנים.
ציפורניים קצרות עם בנייה

טיפוח ציפורניים

הידיים והרגליים נחשבים לאיברי גוף פעילים שנמצאים כל הזמן בתזוזה ויש לדאוג לטיפוח מתמיד שלהם. טיפולי קוסמטיקה מהסוג הזה יתמקדו לרוב באזור הציפורניים ויספקו את הטיפולים הללו:
מניקור ופדיקור – טיפול בעור סביב הציפורניים, באצבעות הידיים וברגליים.
חידוש המראה של הציפורן
בנייה של ציפורניים בשיטות שונות ועיצוב שלהן.
טיפול בפטרת הציפורניים על ידי תכשירים מתקדמים.

קוסמטיקאית: איפור הפנים

האיפור הוא תחום משמעותי בקרב נשים רבות ומטרתו להבליט כל אלמנט יפה ומרשים או מאידך לטשטש מקומות שיש בהם פגמים. טיפולי איפור יוחלקו לשניים:
איפור זמני – מדובר באיפור שמיועד לאירוע מיוחד. הוא יכול להיות איפור מאוד מושקע או להבדיל איפור משיועד למיצג אומנותי, עבור תחפושת או הצגה.
איפור קבוע – שיטת טיפול איפור קבוע חדשנית המתבצעת ע"י קוסמטיקאית שנקראת 'שיטת השערה' שמיועדת לכל אישה שרוצה להיראות מטופחת בכל זמן נתון ולהצליח לתקן כל בעיה אסימטרית באזור הפנים שלה בצורה טבעית ולא פולשנית. האיפור הקבוע יתאים לרוב לעיבוי ומילוי גבות, לעיבוי שפתיים, לאיפור סביב העיניים או במטרה להסתיר נקודות חן, צלקות וכדומה.

מה חדש אצלי באתר?

היי, כבר מיצית?

קבלי הטבה של 10% על הבנייה הראשונה בג'ל, שתחזיק 5 שבועות!

רק נשאר לך לבחור את הצבע 💅

דילוג לתוכן