טיפולי קוסמטיקה

טיפולי קוסמטיקה

תחום טיפולי קוסמטיקה, הטיפוח והאיפור הוא תחום שכאמור הפך לחלק בלתי נפרד מהליך שגרתי של כל אישה, לרבות כשהיא נמצאת לקראת הכנות לפני אירוע ייחודי או בילוי משפחתי או זוגי. כמו כן, נשים רבות נוהגות להגיע לפחות אחת לחודש לקוסמטיקאית שלהן על מנת לטפל במגוון בעיות שצצות או לשדרג את מראה הפנים, הגוף ובניית ציפורניים.

עם השנים, לצד כל טיפולי הקוסמטיקה הרגילים נולד לו תחום חדש שעונה לשם קוסמטיקה רפואית, שהוא תחום שמשלב בין הקוסמטיקה הרגילה לבין המדע והרפואה המודרניים ומספק מענה לבעיות שונות שמתמקדות בעור טיפול פנים והגוף. טיפולים אלה כוללים טיפולי הזרקות, עיבוי ומילוי אברים, שפתיים, בוטוקס, ועוד, כשכל פעולה כזו מצריכה הכשרה ורקע לימודי, ידע וניסיון עשיר. התוצאה היא שילוב של טיפולי קוסמטיקה מתוחכמים, שעושים שימוש בחומרים ובטכניקות מתקדמות וכך מגדילים את יעילות הטיפול הקוסמטי. במאמר לפניכם נרחיב אודות טיפולי הקוסמטיקה הפופולריים ביותר בימינו ועל השיטות השונות בכל טיפול.

טיפולי קוסמטיקה

הסרת שיער ושאר טיפולי קוסמטיקה

בעבר היה נהוג שבעיקר נשים מסירות את שיערן המיותר (על ידי חוט או שעווה), בעוד שהיום גם גברים רבים מעוניינים להסיר שיער מהגוף כמו עיצוב גבות לגברים לייזר וכו' ואי לכך יש היום כמה וכמה שיטות מתקדמות של הסרת שיער שרק הולכות ומתייעלות. למעשה, היום ניתן למצוא טיפולי קוסמטיקה שיאפשרו לבצע הסרה של שיער לצמיתות, להלן שתי שיטות נפוצות:

  • הסרת שיער באמצעות קרינת IR – שיטת הסרת שיער שקוסמטיקאיות רבות מורגלות לבצע בקליניקה שלהן. שיטה שמחזיקה בנתוני הצלחה מרשימים להסרת שיער לצמיתות.
  • הסרת שיער על ידי קרני לייזר – שיטה איכותית שקיימת היום להסרת שיער לצמיתות. מתבצעת על ידי קוסמטיקאית רפואית מומחית בתחום.
טיפוח

טיפולי פנים

הפנים שלנו הן כרטיס הביקור שלנו וכל מי שלא נהנה היום מטיפול פנים שמצער את הפנים נשאר מאחור! היום בכל סוג של טיפולי פנים נעשה שימוש בשיטות טבעיות וחדשניות:

  • טיפולים רפואיים – מתמקדים בפצעי אקנה, סבוריאה באזור הפנים הצוואר והמחשוף. מדובר בטיפולי קוסמטיקה שיקבלו מענה אצל קוסמטיקאיות מדופלמת או קוסמטיקאית רפואיות.
  • טיפולי פילינג – טיפול שבמהלכו מקלפים את שכבת העור הראשונה על ידי שיטות מכאניות, כימיות או באמצעות לייזר לקבלת מראה עור צעיר, רך ורענן.
  • הבהרה והסרה של קמטים – נשים וגם גברים עשויים לסבול מקמטים רבים באזור השפתיים, בצדי האף, מסביב העיניים, בצוואר ובאזור המצח. מיצוק של עור הפנים באמצעות הזרקה היאלורונית טבעית וחומרים חדשניים כגון: סקין בוסטר, פרופילו, רסטילן, ועוד. אשר יספקו מראה עור מתוח, רענן וצעיר.
  • טיפוח העיניים – טיפולי עיניים הידרודינמיים, לרבות כשמדובר בעיניים שנראות עייפות ושקועות.
בניית ציפורניים ורודות | אקסניה

טיפוח ציפורניים כחלק של טיפולי קוסמטיקה

הידיים והרגליים נחשבים לאיברי גוף פעילים שנמצאים כל הזמן בתזוזה ויש לדאוג לטיפוח מתמיד שלהם. טיפולי קוסמטיקה מהסוג הזה יתמקדו לרוב באזור הציפורניים ויספקו את הטיפולים הללו:
מניקור ופדיקור – טיפול מניקור וכן פדיקור בעור סביב הציפורניים, באצבעות הידיים וברגליים.
חידוש המראה של הציפורן.

בנייה של ציפורניים בשיטות שונות ועיצוב שלהן.
טיפול בפטרת הציפורניים על ידי תכשירים מתקדמים.

עיצוב גבות ללקוחה

איפור הפנים

האיפור הוא תחום משמעותי בקרב נשים רבות ומטרתו להבליט כל אלמנט יפה ומרשים או מאידך לטשטש מקומות שיש בהם פגמים. טיפולי איפור יוחלקו לשניים:

  • איפור זמני – מדובר באיפור שמיועד לאירוע מיוחד. הוא יכול להיות איפור מאוד מושקע או להבדיל איפור משיועד למיצג אומנותי, עבור תחפושת או הצגה.
  • איפור קבועאיפור קבוע בשיטת טיפול חדשנית שנקראת 'שיטת השערה' שמיועדת לכל אישה שרוצה להיראות מטופחת בכל זמן נתון ולהצליח לתקן כל בעיה אסימטרית באזור הפנים שלה בצורה טבעית ולא פולשנית. האיפור הקבוע יתאים לרוב לעיבוי ומילוי גבות, לעיבוי שפתיים, לאיפור סביב העיניים או במטרה להסתיר נקודות חן, צלקות וכדומה.

מאמרים נוספים שעלולים לעניין אותך

מה חדש אצלי באתר?

היי, כבר מיצית?

קבלי הטבה של 10% על הבנייה הראשונה בג'ל, שתחזיק 5 שבועות!

רק נשאר לך לבחור את הצבע 💅

דילוג לתוכן