קוסמטיקה אורגנית

קוסמטיקה אורגנית

כולנו מודעים לשינוי מגמה ועדיפות גדולה יותר למוצרי מזון אורגנים בשל היותם הרבה יותר טבעיים, בריאים ומזינים את הגוף שלנו ולא מכילים חומרים רעילים וחומרי הדברה למיניהם שגורמים נזק לגוף שלנו. גם בתחום הקוסמטיקה ניתן לזהות את אותה מגמה של מעבר מקוסמטיקה רגילה לקוסמטיקה שמתבססת על מוצרי גלם אורגניים.
כולנו עושים שימוש במוצרי קוסמטיקה החל מהסבון גוף שאנחנו משתמשים במקלחת ועד לקרם הגוף ובשל היותם מוצרים שנוגעים בעור שלנו, יותר ויותר אנשים מעדיפים היום לרכוש מוצרי קוסמטיקה שעשויים מרכיבים טבעיים ואורגניים, שאינם גורמים נזק לגוף, זאת לעומת מוצרי קוסמטיקה רגילים שמכילים חומרים משמרים שמזיקים לגוף שלנו. אחת הטענות היא – מדוע צריך לרכוש מוצרי קוסמטיקה אורגנית שהם יקרים פי כמה, כשלמעשה מדובר בחומרים שמזינים את העור שלנו ולא אמורים לעשות כל נזק בכל צורה שהם מגיעים? התשובה היא שיש לא מעט הבדלים ואפילו הבדלים מהותיים ועל כן חשוב לא להמעיט בחשיבותה של הקוסמטיקה האורגנית ולהבין שעל אף שהיא מעט יותר יקרה, יש בה הבדלים ניכרים רבים ושימוש בה ימנע בעיות עתידיות בעור שלנו.

קוסמטיקה אורגנית

טרנד בריאותי – קוסמטיקה אורגנית

טרנד בריאותי שמתגבר כבר כמה וכמה שנים בכל העולם וגם בארץ, גורם למיליוני אנשים לתור אחד מוצרים אורגניים שמזינים את עור הפנים והגוף ומטפחים אותם בצורה הרבה יותר בריאה ואפקטיבית. השימוש בקוסמטיקה אורגנית נחשב ליעיל ובלי כל חשש שמא יזיק לעור שלנו, זאת לעומת קוסמטיקה רגילה שיש בה חומרים רבים שמזיקים בטווח הארוך. שימוש במוצרי קוסמטיקה אורגנית יספק לעור הפנים מראה צעיר ומטופח, הן לגוף וגם לנפש עצמה. לא מעט חברות קוסמטיקה מבינות את המגמה החדשה ומתחילות לרקוח מרקחות טבעיות של מגוון מוצרי טיפוח וקוסמטיקה אורגנית, כמו קרמים אורגניים לפנים, סרום לעיניים ולעור הפנים, מסיכות אורגניות ועוד מגוון של מוצרי קוסמטיקה שכל ייעודם הינו טיפוח העור ושיקומו.

עקבות אחת הבעיות שבהגדרת מוצר טיפוח, יש לא מעט מוצרי מדף שרוצים להיות אורגניים ובמציאות יכילו אחוז יחסית נמוך של חומרי גלם טבעיים. לצרכן הממוצע לא קיים כל הידע שצריך על מנת להבין את המשמעות של מכלול הרכיבים מהם מורכבים מוצרי הקוסמטיקה האורגניים.

מה זה קוסמטיקה אורגנית?

מוצרי טיפוח אורגניים ששייכים לקטגוריה, הם מוצרים שלמעשה ייצרו אותם באופן טבעי עם הידיים בלי כל שימוש בחומרי גלם נוספים או כל מה שמצריך ערבוב, אלא רק באמצעות חומרים טבעיים ייחודיים. החומרים האורגניים יעורבבו על ידי המומחים בתחום, תוך שימוש בתנאי טמפרטורה של חימום אופטימליים, בצורה שיצליחו לשמור על סגולות חומרי הגלם הטבעיים, יחד עם שילוב נכון של רכיבים והכנה של מוצרים תוך כדי השגחה ואריזה שלהם באריזות ייחודיות.

ממה מורכבים מוצרי הקוסמטיקה הטבעית?

מוצרים אלה ייצרו בלי חומרים כמו – SLS, פרבנים, בלי מים או אלכוהול, בלי חומר משמר או צבע מלאכותי. הם ייצרו יחד עם חומרי גלם טבעיים כמו ליקופן עגבנייה שיש בו נוגדי חמצון, כמו כן, גם שמן ארגון, שמן זרעי רימון, שמן זרעי כמון שחור ושלל תרכובות שמסייעות לעור והן אורגניות וטהורות. תרכובות מוצרי הקוסמטיקה האורגנית מתבססים על מדע שמאפשר רקיחת מוצרים על ידי תרכובות של חומרי גלם טבעיים שיתאימו לטיפול בבעיות קשות ובסיסיות שמתפתחות על עור הפנים והגוף – מה שיספק תוצאה ומענה חיצוני מושלם, אולם גם ריפוי וטיפוח פנימי. מוצרים אורגניים מכילים 100 אחוז חומרי גלם טבעיים פעילים שמספקים מענה ייעודי ואת התוכנה הייחודית הטמונה בהם. על ידי חומרי קוסמטיקה טבעיים לעור ניתן ליהנות מחומר טבעי, בלי בישום, בלי חומרי נפט וכל חומר אחר שגורם לנזקים לעור שלנו. בעזרת חומרים אורגניים אפשר יהיה לשמור על העור, על הברק שלו, על הגמישות שלו, תוך כדי שימוש במוצאי קוסמטיקה אורגנית שאינה יורדת באיכותה ומגנה בהתאם על העור שלנו.

קוסמטיקה טבעית

מוצרים אורגניים הם תמיד יקרים?

בכל הנוגע למוצרי קוסמטיקה אורגנים חשוב להבין שמדובר במוצרים שכולם מיוצרים באיכות גבוהה וכל הצמחים שבתוך אותם מוצרים גדלים בטכנולוגיה אורגנית ביו – דינאמית, תוך סחר הוגן מול החקלאים – שגם כאן יש עלות. גם תהליך הייצור עצמו של מוצרים אורגניים נחשב לתהליך ייצור יקר מאוד. בעוד הפקה של מוצרי קוסמטיקה שהיא רגילה תהייה מהירה ועם חומרי גלם זולים, הפקתם של מוצרים אורגניים משמן אתרי תארך זמן ממושך וגם התפוקה תהייה קטנה פי כמה. החומרים המשמרים האורגניים הם הרבה יותר יקרים והפקת ריח מצמחי מרפא ולא מתמציות סינטטיות תהייה אף היא יקרה יותר.

מאמרים נוספים אצלי באתר שיעניינו אותך

מה חדש אצלי באתר?

היי, כבר מיצית?

קבלי הטבה של 10% על הבנייה הראשונה בג'ל, שתחזיק 5 שבועות!

רק נשאר לך לבחור את הצבע 💅

דילוג לתוכן