חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

קוסמטיקה קוריאנית

חומרים וביצוע של קוסמטיקה קוריאנית

מוצרי קוסמטיקה קוריאנית ידועים כזולים, ארוזים בצורה חכמה' נוחים למשתמשת, כוללות פורמולות חדשניות (כמו מסיכות חמצן העובדות על לחץ אוויר), ורכיבים שלא מוצאים אותם בישראל או בעולם המערבי. המיקוד המרכזי בקוסמטיקה קוריאנית הוא בניקיון ורווית המים במרכיבים שגורמים לעור שלך לא להתייבש ולהיראות מדהים.

קרמים מג'ל ומסיכות גיליון היו מאוד נפוצות באסיה, אבל רק לאחרונה הגיעו לעולם המערבי. כיש הרבה מאוד מוצרי קוסמטיקה קוריאנית שמתחרים כיום על הקהל האמריקאי, והחברות הקוריאניות מוצאות משקיעים שרובם בעלי חברות קוסמטיקה מקומיות. כתוצאה מכך, המוצרים נמצאים במקומות שונים ומגוונים; אפשר לקנות באינטרנט ובהרבה מאוד חנויות ביוטי. אם אתן רוצות לשאול אותנו באופן אישי על מוצרי קוסמטיקה קוריאנית, אפשר להגיע או להתקשר למרכז היופי.

אישה משתמשת בחומרי טיפוח לקוסמטיקה קוריאנית

אז מה זה בדיוק קוסמטיקה קוריאנית ואיך זה בדיוק שונה מקוסמטיקה מערבית?

במילים פשוטות, אלה מוצרים המושפעים בצורה גבוהה מתרבות הטיפוח הקוריאנית המכוונת למראה מבריק ונקי של הפנים. אם תראו את רמת הטיפוח שהמוצרים האלה מציעים, אתן תתפלאו; נשים בגילאי 40 ומעלה נראות בשנות ה-20 המוקדמות שלהן, וממש מזהירות את האור. בהתחלה, רק נערות השתמשו במוצרים הללו, אבל קוסמטיקה קוריאנית חלחלה לשוק הרחב וגם מתאימות לנשים לא אסייתיות.

הקוסמטיקה הקוריאנית שונה מאוד מהמערבית בשיטת החשיבה הבסיסית שלה. במקום לשים שכבות רבות של איפור על הפנים, קוסמטיקה קוריאנית מתמקדת בניקוי יסודי והידרציה (הרוויית מים) עור הפנים בשביל להשיג פנים מבריקות יותר. חברות קוסמטיקה קוריאניות משתמשות בחומרים שונים לגמרי מקוסמטיקה מערבית קונבנציונאלית, והתוצאות שלה מתבטאות בצורה שונה.

איך מוצרי הקוסמטיקה קוריאנית עובדים ומהן הדוגמאות להן?

הנה כמה מוצרים לדוגמה של קוסמטיקה קוריאנית, המבטאים את הייחודיות שלה. הרבה מאוד נשים משתמשות בחלק מהטכניקות הללו, ויש כאלה המשתמשות בכולן: אני החלטתי להציג את כמה מהשיטות שאני מכירה.

מוריד איפור מיוחד לעור מסביב לעיניים – העור מסביב לעיניים דליל יותר והרבה יותר עדין. זה אומר שצריך להשתמש במוצר שונה שלא פוגם אותו או מייבש אותו, הגורם לקמטים בטווח הקצר והארוך.
ניקוי יסודי כפול – הניקיון הראשוני מבוסס שמן מוריד את האיפור ואת כל הלכלוכים הנמצאים על פני העור שלך. הניקוי השני (חומר שונה, מבוסס מים) מתמודד עם זיהומים מתוך תאי הפנים.
פילינג בתדירות גבוהה יותר – פיליג יומי או פילינג המתבצע פעמיים שלוש בשבוע מנקה את העור שלך בצורה יסודית, ושומר על עור הפנים רך, רווי מים ורענן.
קרם טון – קרם טון הוא קרם נוסף המשתמש לניקוי העור, ומכין אותו לקראת הצעדים הבאים אותם נרצה לקחת לניקיון העור שלנו.
אסנס – חומר המרכז תמציות המיועד לפרק חומרים קטנים כמו בקטריות או שמרים. הם מתפרקים ונספגים על ידי העור בקלות. אחרי שימוש באסנס העור יהיה טיפה בהיר יותר.
הטיפול עצמו – שימוש בכמה מרכיבים בשביל לעצב את צבע עור הפנים שלך כמו שאת רוצה.
מסיכת גיוון – מסיכה המיועדת להכניס יותר לחות לעור שלך. הלחות הזאת גורמת לעור שלך להיות חלק יותר ולהיראות מאוד זוהר.
קרם ייעודי לעור מסביב לעיניים – כמו שכתבתי קודם, העור מסביב לעיניים הוא שונה מאוד, וצריך להשתמש בקרם המתאים לו.
טיפול לילי – יש ערכות ומסיכות בהן משתמשים לטיפול לילי; הוא מעניק יותר לחות לפנים ומעצים את ההשפעה של השיטות אותן אנחנו מקיימות.
קרם עמיד לשמש – אם את רוצה שהפנים שלך לא יהיה מיובשות ויהיו בוהקות ויפות, רצוי להשתמש בקרם המונע מהשמש לייבש את העור שלך. זה ישמור על המראה הטבעי שהתאמצת כל כך לשמר.

אישה משתמשת במוצרי טיפוח לקוסמטיקה קוריאנית

היתרונות והחסרונות המרכזיים של קוסמטיקה קוריאנית

קודם כל, הקוסמטיקה הקוריאנית יותר זולה משמעותית מקוסמטיקה מערבית. הרבה אנשים מניחים שקוסמטיקה קוריאנית גם פחות איכותית, אבל זה רחוק מאוד מהמציאות. שנית, המרכיבים הרבה יותר טבעיים ולא נמצאים בדרך כלל בארצות אחרות. הקוריאנים גאים מאוד בחומרים בהם הם משתמשים ועוזרים לעור בצורה יעילה מאוד.

התרבות הקוריאנית מדגישה מאוד את החשיבות של יופי בגיל מאוד צעיר ומקשרת אותו עם הרבה מאוד רגשות כמו אהבה עצמית והנאה מהתהליך. הקוסמטיקה הקוריאנית מיועדת להיות כיפית, לא טרחנית ומאוד ידידותית למשתמשת. בנוסף לכך, כל אדם יכול להשתמש בקוסמטיקה קוריאנית, ואפשר להתאים אותה בצורה מאוד אישית. גם אם יש לך עור יבש או עור שמנוני, קוסמטיקה קוריאנית מתאימה לך.

המחשבה והשיטות החדשניות שבקוסמטיקה קוריאנית

המחשבה מאחורי הקוסמטיקה הקוריאנית היא שונה מאוד, המפתחת שיטות חדשניות מאוד המבוססות על מניעה וחידוש טבעי, במקום כיסוי הפנים. יותר מזה, יש שימוש יותר נרחב בטכנולוגיות רלוונטיות ומערבת מודרניות במחקרי ביוטי המוצאים מוצרים הרבה יותר איכותיים.

החסרונות של קוסמטיקה קוריאנית דורשות כסף, זמן ותוצאות לאחר זמן ממושך. קוסמטיקה קוריאנית דורשת משמעת גבוהה, וצריך לעבוד איתה באופן שוטף. זה דורש הרבה יותר זמן, וניתן לראות תוצאות רק אחרי לפחות שבועיים. קוסמטיקה קוריאנית בריאה יותר, אך היא רחוקה מלהיות פתרון מהיר.

מדריכי קוסמטיקה שעלולים לעניין אותך:

מה חדש אצלי באתר?

היי, כבר מיצית?

קבלי הטבה של 10% על הבנייה הראשונה בג'ל, שתחזיק 5 שבועות!

רק נשאר לך לבחור את הצבע 💅

דילוג לתוכן