חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

קוסמטיקאית רפואית בפ״ת

קוסמטיקאית רפואית בפ״ת | אקסניה

טיפולים אצל קוסמטיקאית רפואית בפ"ת יספקו מגוון שלם של טיפולי פנים שיותאמו אישית לכל אחת ואחד בהתאם לסוג העור שלו ולפי קריטריונים נוספים. כמו כן, קוסמטיקאית בפתח תקווה תספק לכל מטופל או מטופלת טיפול עיסוי נעים ומפנק בחלק מהטיפולים שקשורים לאזור הפנים והיא תדאג להחדיר להם ויטמינים ולחות אינטנסיבית חיוניים ביותר. התוצאות בכל טיפול הן מידיות ותמיד ישאירו מראה עור פנים רענן ונעים.
עור הפנים של כל אחד יהיה חשוף לכל שינוי במזג האוויר אקלים ולרבות לקרני השמש החזקה בארצנו, על כן אנשים רבים עשויים לסבול מנזקי עור קשים שיופיעו הפנים במרוצת השנים כמו יובש, נמשים, קמטוטים מסביב לעיניים, במראה פנים נפול ובלי ברק ועוד. כדי להצליח להתמודד עם כל אותם נזקים ועם יתר בעיות עור יש היום קוסמטיקאית רפואית בפ"ת שתעניק מגוון רחב של טיפול עור לפנים. אם את גרה באזור בפתח תקווה ומחפשת קוסמטיקאית רפואית מקצועית ביותר, להלן כמה עובדות חשובות.

קוסמטיקאית רפואית

מטרתן של טיפולי העור לפנים

טיפולים אלו יותאמו לכל סוג עור והם ישיבו חומרים ולחות שנחוצים לעור ויטפלו בכל בעיה בצורה נקודתית. עוד בתהליך הטיפול, העור יוזן בהרבה ויטמינים ומינרלים שהוא צריך וכל אלה יחדרו עמוק לשכבות העמוקות ביותר כדי להתמודד עם כל נזק שממנו העור סובל. בימינו, יש מגוון סוגים של טיפולים שמיועדים לעור הפנים. כל הטיפולים יתבצעו על ידי קוסמטיקאית רפואית בפתח תקווה, שהיא קרובה לביתך ולא תצריך ממך כל נסיעה מיוחדת. טיפולים רפואיים לעור הפנים יסייעו לך ולכל אחד להתמודד עם כל בעיה שממנה הוא סובל ובשל שלל ההתפתחויות בתחום הקוסמטיקה, יש כיום טיפולים שניתנים בעזרת שימוש במכשור חדשני מאד, כמו למשל מכשיר לייזר.

הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער במכשיר לייזר נחשב להליך רפואי קוסמטי שהמטרה הראשונה שלו היא להפחית את כמות השיעור בגוף ואת הצמיחה שלו לתמיד. מדובר באחד מתחומי האסתטיקה המבוקשים ביותר בענף הרפואה הקוסמטית. בטרם תתחילי את הטיפול תתבצע בדיקה על ידי הקוסמטיקאית לצורך התאמה של הטיפול לפי הגוון של השיער, העובי שלו וכדומה ואז למעשה תירקם עבורך תכנית טיפול שתספק תוצאות מקסימליות.

טיפול בפיגמנטציה

כתמי פיגמנטציה הם כתמי עור שנוצרו בשל שינויים של הגוון שלנו בעור. מלנין, הוא פיגמנט שאחראי על גוון העור וכל פגיעה בו, עשוי לגרום לשינוי של הגוון של העור. הטיפול בפיגמנטציה יאלץ אבחון מוקפד ותכנית טיפול שכוללת בתוכה שימוש בחומרי הבהרה בהתאם לסוג העור. פילינג הוא טיפול בפיגמנטציה שיבוצע על ידי קילוף העור. פילינג יתבצע בדרגות שונות בהתאם לסוג העור. המטרה של הפילינג תהייה לשפר את המראה של העור באמצעות הסרה של השכבה החיצונית שהיא כבר לא חיה ולהעניק לשכבה חדשה ובריאה לצמוח.

טיפולי האנטי אייג'ינג

גם טיפול זה נחשב לטיפול חדשני ומבוקש ביותר בימינו. טיפולים אלה כבר מוכיחים היטב את היעילות שלהם ונשים רבות שסובלות מכל מיני סימני גיל שמחות מאוד לעשותן. הטיפולים הללו גם מותאמים לגברים אך מרבית הפונים לקוסמטיקאיות בפתח תקווה לצורך טיפולי אנטי אייגיניג הן בעיקר נשים. טווח הגילאים בין כל אותן הנשים הינו רחב, מצעירות ועד לנשים מבוגרות.

רוצה לשמוע עוד? צרי איתי קשר עוד היום למידע מלא והצעת מחיר לטיפול מותאם אישית עבורך..!

טיפולים נוספים בפתח תקווה

מה חדש אצלי באתר?

היי, כבר מיצית?

קבלי הטבה של 10% על הבנייה הראשונה בג'ל, שתחזיק 5 שבועות!

רק נשאר לך לבחור את הצבע 💅

דילוג לתוכן