חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

קורס בניית ציפורניים

ציוד לבנייה ציפורניים וכן ללימוד קורס בניית ציפורניים

בשנים האחרונות תחום היופי והטיפוח עובר מהפכה ושינוי רב. בהתאם לזאת, ככל שגדלה המודעות למראה מטופח וחשיבות אסתטית, כך גם גדל הביקוש לבניית ציפורניים מלאכותיות ומעוצבות, על כן, תחום בניית ציפורניים הפך לשחקן משמעותי בתחום הטיפוח והיופי. קוסמטיקאיות רבות ונשים שעוסקות בתחום זה, מחפשות ללמוד ולהתמקצע בכל הקשור בבניית ציפורניים ולהעניק מענה מקצועי לקהל הלקוחות שלהן שמגיעות למנעד טיפולי יופי וקוסמטיקה בקליניקה. לצורך זה הוקם קורס בניית ציפורניים שבו ניתן ללמוד את כל השיטות של בניית ציפורניים יפות ונשיות עבור כל אישה שסובלת מציפורניים שבורות, מתפצלות או פשוט לא מטופחות.

שתי נשים צוחקות בקליניקה

למה כל כך חשוב לטפח ציפורניים

גם אם את קוסמטיקאית ומספקת טיפולים מגוונים, וגם אם את עוסקת בתחום טיפוח הציפורניים בפרט, מומלץ לך לעבור קורס בניית ציפורניים שבו תרחיבי את הידע שלך ותקבלי את כל הטיפים בבנייה של ציפורניים. יותר ויותר נשים מבינות כי המראה המטופח שלהן הוא למעשה כרטיס הביקור שלהן, בעבודה, בפגישות חשובות, בזמן דייט ובכל הזדמנות, המראה של כולנו הוא זה שיסייע לכל דלת להיפתח בפנינו והוא גם זה שיכתיב לרוב את הרושם הראשוני.

כפות ידיים מטופחות ונשיות מצליחות להעביר רושם חיובי ולעיתים אף מצביעות על יכולת סדר וארגון. לא פעם, הן אף יכולות להכריע בקבלת עבודה או בפגישה משמעותית. על כן, נשים רבות רוצות לטפח את הציפורניים שלהן שהן בעצמן לא מצליחות לגדל או לטפח, ופונות אלייך לעזר. בהתחשב בזה, הוקם עבור כל אישה שעוסקת בתחום, קורס בניית ציפורניים מקצועי.

מטפלת בלקוחה עם בניית ציפורניים

יחס אישי, עבודה מובטחת והרבה פרקטיקה

בניית ציפורניים הוא טיפול שמטרתו להאריך את ציפורניה של כל לקוחה, לשוות לאצבעות הידיים מראה נשי, אסתטי ומושך ולשמור על כפות הידיים צעירות ורעננות. לרוב, תגיע הלקוחה עם ציפורניים שבורות, מתפצלות או לא מטופחות ותצא עם ציפורניים ארוכות, משויפות ומסודרות, מעוטרות בלק ונשיות במיוחד. כדי שתוכלי לסיים את קורס בניית ציפורניים, ומיד לאחר מכן להתחיל לעבוד בתחום וכך גם להגדיל את מנעד הטיפולים בקליניקה, חשוב שבמהלך הקורס תתאמני על בנייה ותתנסי כמה שיותר.

בקורס בניית ציפורניים מבינים עד כמה חשוב התרגול עבור המיומנות והתוצאה הסופית, ומאפשרים לך לבוא להתאמן ולתרגל את הבנייה כבר במסגרת הקורס עצמו. במהלך הלימודים, תקבלי יחס האישי ואינטימי מכל צוות ההוראה שיבטיח לך ולכל אחת בסיומו של הקורס, ביטחון ומיומנות מרבית שתאפשר לך להתחיל לעבוד בבניית ציפורניים.

מה יעניק לך קורס בניית ציפורניים

הקורס יעניק לך יסודות חשובים ומשמעותיים בכל הקשור לבנייה של הציפורן. הוא יעסוק בחשיבות שמירה על היגיינה בכל טיפול, הכרה אנטומית של כפות הרגליים והידיים, הכרה של מבנה הציפורן ושיטות מניקור בסיסיות וכולי. גם אם את מכירה את תחום הפדיקור וכן את תחום המניקור ועסקת בו בעבר, באמצעות קורס בניית ציפורניים, תוכלי להעשיר את הידע שלך פי כמה ולהציע ללקוחות שלך מנעד של שיטות בנייה ופתרונות שונים לכל בעיה בציפורניים.

שתי נשים יושבות ומדברות

שיטות שונות של בניית ציפורניים

כאמור, ציפורניים מרשימות ומטופחות הן סמל לנשיות ויופי. מאחר ורוב הנשים לא באמת יודעות כיצד לגדל את הציפורניים הטבעיות, בצורה שתשביע את רצונן, הן בוחרות למעשה להגיע אלייך, "המומחית" בתחום היופי והטיפוח. לכן עלייך מוטלת האחריות להכיר את התחום על בוריו ולהעניק ללקוחה שלך את מגוון האפשרויות הקיימות. בעקבות הטכנולוגיה המתקדמת והחדשנית, יש שיטות מתקדמות לבניית ציפורניים, כשהתוצאות באות לידי ביטוי בציפורניים מרשימות, מטופחות ועמידות לאורך זמן.

בטרם תתחילי טיפול של בניית ציפורניים, יש חשיבות רבה להכיר את השיטות השונות שבאמצעותן תוכלי להשיג את המטרה. בין השיטות המבוקשות כיום בתחום בניית ציפורניים, נמצאות השיטות להלן:
ציפוי באקריל עם מכחול – שיטת בניית ציפורניים באקריל שמתבססת בעיקר על שתי פעולות: מריחת חומר מקשר ומריחה של נוזל אקרילי על ידי שימוש במכחול.
ציפוי באבקת אקריל – בהתאם לשיטה הנ"ל, גם כאן תעשי שימוש בחומר שהוא מקשר למטרת הדבקה של הציפורניים, אולם, כדי לחזק את הציפוי של הציפורניים, יש לטבול אותן באבקת אקריל.
בניה בג'ל – למטרת הליך בניית ציפורניים בג'ל מלאכותיות נעשה שימוש בסוגי ג'לים ייחודיים ולצורך הקשחה שלהן נעשה שימוש במכשיר ייחודי שמפיץ קרני אולטרה סגול.
בנייה משולבת – שיטה שמשלבת אבקת אקריל יחד עם נוזל אקריל.
נדגיש כי לכל שיטה יש חסרונות ויתרונות, בנוסף, גם מידת הצלחה של כל שיטה תהייה בעיקר תלויה במיומנות ובטכניקה המקצועית שלך שאותה תתחילי לרכוש כבר בקורס בניית ציפורניים.

מאמרים נוספים שעלולים לעניין אותך

מה חדש אצלי באתר?

היי, כבר מיצית?

קבלי הטבה של 10% על הבנייה הראשונה בג'ל, שתחזיק 5 שבועות!

רק נשאר לך לבחור את הצבע 💅

דילוג לתוכן