בוטוקס

אישה מחזיקה דף עם הכיתוב בוטוקס

אין אדם אחד שיכול לחמוק מכך – הליך הזדקנות העור. למזלנו הרב, אנו חיים בעידן מתקדם מאוד בכל הקשור להצערת העור ומראה הפנים ואחת השיטות הפופולאריות ביותר היא הזרקת בוטוקס באזורים השונים שבהם צצים קמטוטים ונפילה של העור. עור הפנים שלך עובר שינוי עם השנים, הוא מאבד מהנפח שלו, שוקע פנימה וכך נוצרים קמטוטים שמאוד לא מחמיאים לפנים.

הגורמים לכל השינויים הללו הם לא רק תהליך הזדקנות טבעית, אלא גם חשיפה מרובה לשמש, יובש של העור, גנטיקה, עישון ועוד. את ודאי לא רוצה להיכנע לאותם תהליכים פיזיים ולוותר על המראה הצעיר והקורן שאת זוכרת או רוצה כל כך לשמר, על כן את מוזמנת להגיע למרפאה אסתטית ולעבור על ידי קוסמטיקאית מקצועית המתמחה בכל תחום הטיפוח של כל סוגי בניית ציפורניים וכן פדיקור מניקור וכן מתמחה בבניית ציפורניים עדינה והזרקת בוטוקס במקומות מסוימים בפנייך.

הזרקת בוטוקס בגבה

איך גילו את הבוטוקס

בעבר, היה נהוג לעשות שימוש באמצעות הזרקת בוטוקס כדי לסייע במיגרנות ותוך כדי שימוש גילו כי יש גם הפחתה משמעותית בכל הקמטים באזור המצח. הבוטוקס עשוי משתי יחידות, יחידה כבדה ויחידה קלה. הכבדה קשורה לקולטן, הקלה תחדור בעזרת הזרקה לתא העצב ותחסום את פעילותו של החומר שגורם לגירוי עצבי בתא השריר. כך השריר למעשה מפסיק לפעול ולכן בוטוקס נחשב אידיאלי לכל הקמטים הדינמיים. ישנם שני סוגים של קמטים – קמטים יציבים וקמטים דינמיים, שהם קמטים פעילים שנוצרים עקב הבעות פנים שונות ומימיקה. בקמטים אלה מומלץ לטפל באמצעות בוטוקס, שכן הוא מביא להרפיית השרירים.

אישה עם ידיים על הפנים

מחליף כל ניתוח

כיום את לא חייבת להפקיד את הפנים תחת סכין המנתחים ולעבור הליך שהוא מורכב מטבעו. את קמטוטי המצח תוכלי למלא כל חצי שנה בממוצע ואם תקפידי להגיע כל כמה חודשים, תבחיני עם הזמן כיצד יש לכל הטיפולים הללו השפעה מצטברת. עוד לפני הטיפול, הקוסמטיקאית תמרח על האזור שאותו ממלאים חומר מאלחש, על מנת שימנע כל כאב או אי נוחות ולאחר מכן היא תזריק את הבוטוקס למקום המבוקש. במידה וההזרקה מתבצעת בשפתיים או במצח יש צורך להזריק לא רק במקום אחד, אלא בכמה אזורים. בעת ההזרקה יכולות להיווצר בליטות למשך זמן קצר, אולם הן נוטות להעלם מהר. את התוצאה תוכלי לראות לרוב לאחר שבוע, כך שיש להיעזר בטיפה סבלנות.

האם זה טיפול כואב? בכל טיפול בוטוקס אפשר לבצע את ההזרקה באמצעות אלחוש (חומר הרדמה מקומי), אם בוחרים ללא אלחוש, מדובר בכאב בינוני אך בהחלט נסבל. החומר האלחוש מגיע בצורת קרם למריחה על המקום או מריחה של 30 דקות לפני תחילת הטיפול. בנוסף, תוכלי לקרר את האזור על ידי קרחונים לפני ההזרקה מה שיפחית באופן משמעותי את הכאב.

הזרקת בוטוקס בשפתיים

בוטוקס – למי זה מתאים?

הבוטוקס אפקטיבי במיוחד לכל מי שמעוניינת לצמצמם את הקמטים סביב העיניים או במצח בין הגבות לצורך עיצוב גבות וכדומה. הוא יעניק לך וכל אישה מראה הרבה יותר צעיר ורענן ויעלים או יפחית בצורה ניכרת את הקמטים באזורים הללו. בוטוקס בעיקר יעיל וגם מומלץ לשימוש בקרב אנשים סביב גיל 40-50, שמתחילים להרגיש את סממני הגיל אולם טרם זקוקים למתיחה רצינית של הפנים. כמו כן, גם אצל נשים שמעשנות או שעישנו בעבר ונוצרו להן קמטוטים באזור השפתיים, יכולות לעשות שימוש בבוטוקס כדי למלא את החריצים הללו. כמו כן, באמצעות בוטוקס ניתן גם להרים את הגבות הצדדיות במספר מילימטרים וכן להשטיח את הקמטוטים באזור הצוואר שמסגירים מיד את הגיל שלך.

תופעות לוואי

כמעט ונדיר שיש תופעות לוואי לטיפול בוטוקס שכן הוא נחשב לטיפול בטוח ואמין. אולם ישנם מקרים בהם אנשים סובלים מתופעות לוואי שונות עקב הליך המילוי. לעיתים החומר נודד ממקום למקום ונוצרות בליטות או עיוותים. כמו כן, ישנם אנשים שרגישים לחומרי המילוי לכן מומלץ לבדוק זאת טרם הטיפול.

מאמרים נופים שעלולים לעניין אותך

היי, כבר מיצית?

קבלי הטבה של 10% על הבנייה הראשונה בג'ל, שתחזיק 5 שבועות!

רק נשאר לך לבחור את הצבע 💅

לדבר איתנו
1
זקוקה לעזרה?
היי נעים מאוד, שמי אקסניה - בעלת מכון היופי - ואני כאן כדי לסייע לך בכל שאלה.
במה אוכל לעזור?
Call Now Button דילוג לתוכן